Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='RenW'][B]Jest wątek!!!!!:multi::multi::multi::multi: Huuuraaaaaa!!!!:multi::multi::multi: Dziękujemy[/B]:lol::lol:[/QUOTE] Dziekujemy :loveu::loveu::loveu: A tera poprosimy o wpisanie rozliczen, wiadomosci z wizyt i rozmow poadopcyjnych oraz planow dalszego dzialania:)
  2. A teraz "laski" sama prawda:Zgadujcie ktora jest ktora? [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/5842835/436/main/b6f02cd0b6.jpeg[/IMG]
  3. No to pora zmienic tytul watku, Saba juz ma domek:)
  4. [quote name='Ra_dunia']Wuniu - teraz nie ma, ale kiedyś chyba był? Nowy banerek: Wlasnie jakas Fundacja, jakies artykuly w gazetach, jakies osoby, ktore nie zgadzaly sie na adopcje, ktos podejmowal przeciez decyzje.....Nie jestem z Lodzi:(
  5. Lennon musi brac Hepatil jako oslone przy braniu preparatu na stawy takie postepowanie jest zalecane przez wet.
  6. Kapsel jest duzym , pelnym energii psem, przyzwyczjonym do duzej swobody.... Pan byl zainteresowany spokojnym psem, nie szarpiacym smyczy....Pan ma okolo 70 lat i to jest zrozumiale ,ze Kapsel nie jest dla Niego odpowiednim psem. w zwiazku z tym spotkania nie bylo bo same wiemy ,ze to nie bylaby dobra propozycja dla Starszego Pana!
  7. Dzien dobry! Wspanialego weekendu, juz sie zbliza i robi sie cieplej chociaz jest pochmurno...:)
  8. [quote name='gusia0106']Zabieram go jak tylko wywiozę Marleja na Paluch! ;)[/QUOTE] Gusia Ty sciemniaro:):) Fantastyczne wiesci o Sabie, mozna powiedziec ,ze "wygryzla" Maje......
  9. Witam Wszystkich!:) Dziekuje za espresso(Wunie). Trzymam kciuki za Gapcia i za reszte towarzystwa M. Robi sie ladnie, jest coraz cieplej, ptaki zwariowaly z radosci i przescigaja sie w :siara::siara::siara::siara:
  10. [quote name='Wunia']dzięki Nikus, czym większe poparcie tym lepiej ;)[/QUOTE] Dzieki, dzieki to juz sa 4 osoby, ktore pisaly:)
  11. [quote name='Wunia'][B]Wołasz - to lecim[/B] ... jak kiedyś zawołam Kapselku to też przyleć proszę ;)[/QUOTE] Tak jest lecim:)
  12. [quote name='Ewa Marta']Przecież wcześniej nie kaszlał:-( Co to za hotel, choroba jasna...[/QUOTE] Ewa ...luksusowy, paluch 2 za 500 zl miesiecznie:(
  13. Nie zdazylam jeszcze wszystkiego przeczytac a tu taka wiadomosc!Wspaniale!:)
  14. [quote name='Wunia']no, to jasna sprawa jest ... hotel, DT od zaraz potrzebne ...[/QUOTE] No i teraz wiadomo czego sie trzymac.Pani Aniu dobrze,ze Pani napisala otwarcie do kiedy Lukus moze u Pani byc.... moze nareszcie sie odezwa osoby odpowiedzialne za Lukusia......
  15. [quote name='Jages']U nas Dobra ma szanse na DS, nie DT. Czekamy teraz na wizyte przedadopcyjna...[/QUOTE] Tak oczywiscie myslalm o DS to tylko literowka:)
  16. [quote name='Bolsik']wychodzi na to że lekarze nie potrafią leczyć padaczki , podając luminal lek na uspokojeni , a nie na zachamowanie choroby.[/QUOTE] Nie ma leku na zahamowanie choroby - padaczki u psow....to standardowe postepowanie w celu zwiekszenia okresow czasu bez napadow padaczkowych i tyle.Niestety.Pozostaje tylko pytanie czy te okresy czasu bez napadow wydluzaja sie czy nie?
  17. Juz odpisalam ,ze przeznaczam pieniadze na Slepaczka:)
  18. Juz kilka osob wplacilo pieniadze i co teraz....Tyle bidulkow czeka?
  19. A skype to wlaczy sie samo ?:)
  20. [quote name='Dogo07']Ale niestety czasami bez takiego hoteliku czy dt w ogóle nie ma szans na dom. Narazie czekamy na wieści. A w Dobrocinie pozostały jeszcze dwa kudłacze: starszy maleńki piesek i nieufna sunia w typie PONa.[/QUOTE] Tak oczywiscie, dlatego uwazam, ze warto zadbac o dobra atmosfere i o dobry DT.
  21. trzeba napisac do ADM.Wszyscy razem....w mysl regulaminu dogo nie mozna likwidowac watku jak sa nie rozliczone pieniadze.....
  22. Dziekuje , luminal to lek uspakajajacy i nasenny , aspargin to po prostu - potas, hepatil na oslone watroby. Widze tu leczenie w kierunku padaczki:(niestety jest to choroba nie uleczalna. Proponuje dobre zdiagnozowanie neurologiczne.
×
×
  • Create New...