-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='mru']wyglada fajnie :) tylko on będzie chciał uciekać, wiec pewnie na poczatku przydłoby się wyprowadzać go tylko na smyczy i uczyć go wszystkiego on jest bardzo sprytny, potrafi znikac :P naprawdę wprawiony pies[/QUOTE] Trzeba zadzwonic do Owieczki to bardzo odpowiedzialna osoba i doswiadczona i miala juz nie jednego psa , ktorego socjalizowala:) [B]782674952 [/B]
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Juz wiem ma okolo 4 miesiecy w takim razie mam dla niej 15 kg karmy a wiec prawie na 1/2 roku. -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Atomowka']Xelka2005 kochana z nieba nam spadłaś, co za ulga. Czy dajesz suni DT, aż do znalezienia jej domu stałego? Gdzie mieszkasz? Miałaś już tymczasa u siebie ? Jesteś zmotoryzowana, pojedziesz po sunie czy my mamy kombinować transport? Najlepiej wobec tego zabrać sunie już jutro, jak Aleksandra wróci ze szkoły. Ogłoszeniami ja się zajmę jutro albo w piątek najpóźniej więc tu nie ma problemu.[/QUOTE] Moge przekazac karme dla malej ile ona ma miesiecy, czy jest ktos kto moze po te karme do mnie podjechac? Z DT tez podpisuje sie umowe przekazania psa i tyle:) -
[quote name='Ewa Marta']A czy to ten hotel, w którym był Pax i Kosta? Bo jeśli tak, to podobno nie jest za fajny... Prawdopodobnie psy nie są wyprowadzane albo wychodzą raz, cena jest bardzo wysoka i zdaje się, że psy stamtąd mocno zarobaczone wyjeżdżały... Od razu uprzedzam, że nie mam innego miejsca, ale uważam, że jeśli prawdą jest, co słyszałam o tym hotelu, to nie jest to dobre miejsce...[/QUOTE] Bardzo drogi i coraz gorszy standart, nawet godziny odwiedzin wprowadzono i jeszcze trzeba dzwonic jak sie chce psa odwiedzic...bylo tam duzo "naszych" psiakow ale wszystkie zostaly szybko zabrane i przeniesione do innych miejsc.Ostatnio nowe boksy maja 2x2 m kwadratowe i 0 spacerow.
-
[quote name='Isadora7']Wróciłam.... ale mam zaległości[/QUOTE] [img]http://republika.pl/blog_cu_3833022/4923080/tr/krolik.jpg[/img]
-
[quote name='Nikus']lepiej nie...dopiero nam wątek otwarli ponownie:D[/QUOTE] No, no , no....Bez jajkow:nono::nono::nono:
-
[quote name='RenW']Taaaa jeszcze będzie mnie gonić z tą pałą po parku osobiście..:evilbat::errrr:(widok dla okolicznych zupełnie banalny, wziąwszy pod uwagę charakter miejsca:diabloti:)...Wujek i tak byłby kompletnie bez szans, bo parkowy nowicjusz...;):megagrin::megagrin:[/QUOTE] [IMG]http://plfoto.com/zdjecia_new2/1833242.jpg[/IMG] Wujek Nikus...................
-
[quote name='RenW']Niech się tylko wypogodzi, pojadę do Mosznej na cały dzień.... zaszyję się w jakimś uroczym zakątku parku i będę kontemplować, zamknę się w sobie i tyle...tam atmosfera jest wyjątkowa, mroczna a zarazem bajeczna...kryje tyle tajemnic..[/QUOTE] [img]http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/2120052.jpg[/img]
-
[quote name='sleepingbyday']jezzdem. na osttania wizyte mmd wysłała mnie do klatki obok, więc nadzór sie sam robi :-). nic nie wiem, gdzie te chetne domy sa do sprawdzenia? dwoiedzcie się, jakie dzielnice i ulice, dobra?[/QUOTE] Dziekuje, za to ,ze jestes na watku i za chesz pomoc:) Dowiem sie jak najszybciej to bedzie mozliwe i dam znac. [B]urwisek[/B] odciety od internetu i teraz nie moge sie z Nim skontaktowac, poprosze jescze [B]mmd [/B]moze ma zapisane kto sie zglaszal z Warszawy. skrot watku: [url]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?id=10[/url]
-
[quote name='mmd']Preferuję tradycyjne metody gotowania jajec:) Tekścik Gapciulka fajny. Tonę w robocie i mam doła, bo idzie mi z prędkościa ślimaka[/QUOTE] Cos ostatnio Wszyscy "toniemy"....a humor to mam....:grab:
-
[quote name='mmd']A, to sprawna ciotka jest. Jak mi ostatnio robiła wizytę, to teraz psa na stałe nadzoruje:) A pies ma dom, że ho ho A poza tym gumtree wyróżnione jest do jutra na W-wę i to będzie ostatni dzień, później przenoszę szczyle na Kraków albo Poznań.[/QUOTE] mmd, prosze pomoz....Zapros Cioteczke na watek....plisssss Moze Krakow?
-
[quote name='mysza 1']W kwestii transportu do Poznania, koleżanka jedzie 21 maja z Warszawy, wyjeżdza po pracy więc do Poznania dotrze poźno ale może zabrać Nurkę, byle ktoś odebrał malutką na przedmieściach i nie musiała błądzić po mieście po nocy.[/QUOTE] To teraz trzeba skontakotowac Pania z Poznania z Twoja Kolezanka albo dac ogloszenie na watku transportowym....Mozesz przekazac namiary [B]Ra-duni[/B], [B]urwiskowi[/B] na swoja Kolezanke?
-
[quote name='mmd']Super wieści:) Ten domek z Lublina też jakiś przynajmniej początkowo rokujący. Super, że zrobiliście te stronki psiakom, bo jak jakiś mail do mnie dociera to tam przekierowuję.[/QUOTE] [B]mmd[/B], dziekuje bardzo , zrobilas tyle ogloszen , placisz za nie, odnawiasz, odpowiadasz na maile....:Rose:
-
Witajcie!:) Dziekuje za espresso.... [URL="http://apps.facebook.com/myphrases/apps/?id=71658"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=350031875244&v=1&size=z&cksum=eef35905011268868bb015d2b91f3d86&src=http%3A%2F%2Fhttp.cdnlayer.com%2Fsocial%2Framdisk%2Fphrases-appdata-recur%2F7%2F16%2F58%2Fimg4.jpg[/IMG][/URL][B][URL="http://apps.facebook.com/myphrases/apps/?id=71658&_fb_fromhash=4d34f02bc6f313f10f41c9df56f17c8e"]Hardkorowe zadanie na dziś![/URL][/B] Nalej sobie wody do ust, wsadź tam jajko, usiądź gołą d**ą na gorącej blasze i czekaj, aż się jajko ugotuje...albo nie.
-