-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Robimy co możemy ale na ogłoszenia ANI JEDNA OSOBA się nie odezwała!!!:(Nia mam pojęcia allegro ma,ogłoszenia ma wątek ma co jeszcze???:([/QUOTE] Podaj link do Allegro na 1 stronie..... Allegro jest bardzo dobre ale niestety trzeba czekac,,,,,Nie martw sie na zapas, musi byc dobrze. -
[quote name='Ra_dunia']Tęskniliście? ;) to powiem tak - proszę szykować transport dla Nurki bo domek się nie może doczekać :D[/QUOTE] :loveu:O matulu ! To jeszcze tylko zrobimy 2 szczepienia bo to lada dzien i w tym czasie szukamy transportu.:multi::multi::multi: Zaraz poprosze Opuncje, zeby sprawdzila dokladnie ktorego dnia beda drugi raz szczepione:) Sama sprawdzilam i jutro moga byc juz po raz drugi szczepione, teraz jest u urwiska weterynarz to wszystko omowia:)
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Napisałam na PW!:)Oby bezpłatny bo skąd tu pieniądze brać!:([/QUOTE] No jak juz zaczelyscie akcje to trzeba zbierac deklaracje innej mozliwosci nie ma.....ale z drugiej strony nie ma tu tyle osob zeby moim zdaniem byla szansa na uzbieranie pieniedzy.Dlatego zrobilabym na Waszym miejscu wszystko,żeby znalezc dla suni DS. -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']Napisała do mnie na PW (z wątku ogłoszeniowego) hitoshi, że zrobi ogłoszenia dla małej.[/QUOTE] Gdzie te ogloszenia beda i kiedy? -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Jego syn mówi że tylko straszy!!!Nie chcę wojny z sąsiadem ale syn powiedział że przypilnuje ale nie wiem!:(Pisała do mnie na PW [URL="http://www.dogomania.../members/106346-xelka2005"][B]xelka2005[/B][/URL] proponowała DT ale nie wiem czy płatny czy co???:([/QUOTE] Zapytaj o szczegoly?Jaki to DT, gdzie? Czy platny....Skoncentruj sie na dzialaniu, nie denerwuj sie..... -
DOBRA z Dobrocina, bardzo wystraszona sunia. Ma dom, bo ktoś pokochał ją:).
Ellig replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Piekne zdjecia, bardzo, bardzo dziekujemy Wspanialej Rodzinie za przygarniecie Dory:) Jestem bardzo wzruszona.... -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
mozesz powiedziec ,ze jak tila zginie lub ja odda to zawiadomisz organizacje obrony zwierzat i Policje i Straz miejska ,ze masz jej zdjecia u niego i niech tylko sprubuje jej cos zrobic i tyle, mozesz tez napisac do Emira, Psiego azylu itd....I prosic o pomoc ale ja osobiscie jej nie wezme nie mam takich mozlowosci -
[quote name='lilk_a']poprawione :)[/QUOTE] Dziekuje :) a teraz przyklad ogloszenia adopcyjnego, zdjecia juz nie bede wklejac... listed in the Atlanta Journal. SINGLE BLACK FEMALE seeks male companionship, ethnicity unimportant. I'm a very good girl who LOVES to play. I love long walks in the woods, riding in your pickup truck, hunting, camping and fishing trips, cozy winter nights lying by the fire. Candlelight dinners will have me eating out of your hand. I'll be at the front door when you get home from work, wearing only what nature gave me... Call (404) 875-6420 and ask for Annie, I'll be waiting..... /tu zdjecie szczeniaczka, czarnej suni/ [B][FONT="] Over 150 men found themselves talking to the Atlanta Humane Society.[/FONT][/B]
-
[quote name='Wunia']Wunia zna: papatkiole - dogomaniacki wątek transportowy i Szczepona - też dogomaniak transportowiec, ale pierwszy jest z Łodzi, więc to raczej nie północ kraju, a Szczepon jest z Katowic, więc myślę, że nadrabiać taki kawał drogi to zwiększenie kosztów, chyba, że będą właśnie gdzieś tam jechać. Do kogo na PW telefony?[/QUOTE] Ewus do mnie najwyzej przekaze, ok? Dziekuje bardzo,Buzka:)
-
[quote name='RenW']Test ciążowy:smhair2::lying::shocked!::shocked!::eek2::eek2::eek2: Ciąża jest!:crazyeye::eek2::eek2::eek2::diabloti::diabloti::diabloti: Huurrraaaa!!!!!:laugh2_2::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::klacz::klacz:[/QUOTE] Znaczy sie bocian byl z wizyta u NiJaSe?
-
Tz-ka zmienic na Zona.... "[I][COLOR=brown][SIZE=6][I][SIZE=2]jest się w domu tymczasowym ... czeka tam na swoje nowe życie , na swój dom" Zmienic na [B]jestem Reszta chyba ok. wyslalam jeszcze zdjecia mailem, Viki ma ksiazeczke zdrowia , jest pod stala opieka weta, jest 3 krotnie odrobaczona,zabezpieczona przeciwko pchlom i kleszczom oraz zaszczepiona bedzie tez miala wszczepiony czip . [/B][/SIZE][/I][/SIZE][/COLOR][/I]
-
[quote name='Ra_dunia']Hej Ellig :) dzięki z info.[/QUOTE] Hej!:):loveu::loveu::multi::multi::multi: Jezeli ktos chce kupic psa to za 500 zl moze to zrobic bez problemu, miom zdaniem trzeba cieszyc sie ,ze znalazl sie domek i szukac transportu....Zapytam jeszcze Wunie, moze Ona kogos zna?:)
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Na wątku z ogłoszeniami nie odpisują :([/QUOTE] Napisz prosze na pw do zalozyciela watku... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://www.toz.szczecin.pl/?id=postepowanie[/url] -
[quote name='Nikus']Wojtuś.......wychodzimy.....:obrazic:[/QUOTE] No nie! Cioteczki co WY?
-
[quote name='Nikus']no nie cioteczki.....tego nie strzymam:mad::mad::mad:[/QUOTE] [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG][/URL][B][URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/"]Nadwoje babka[/URL][/B] Jeśli dziś ktoś w windzie trójkę będzie wciskał, postaraj się dotknąć jego ucha. Na pół roku odporności na choroby wselkie dzięki temu nabierzesz… albo nie.
-
[quote name='lilk_a']jak to marne grosze ? płacisz za wszystko :) ja nic nie dopłacam :):) to może następne allegro zrobimy osobne ? chociaż to jeszcze 10 dni , to można zrobić już teraz osobne a to co jest zmienić na tylko dla szczeniaczków :) czekam na Waszą decyzję[/QUOTE] Ja poprosze Cie o jeszcze jedno tylko dla Viki, tamto ze szczeniakami mozemy zmienic jak sie "skonczy" albo beda szly 2 rownolegle. :)
-
[quote name='NiJaSe']list od Pani : "Dobry wieczor Pani Renato, Wreszcie sie zebralam i odkleilam od Malutkiej i przesylam obiecane zdjecia. Tak na marginesie Malutka maz nazwal Turbinka. Ja jakos nie do konca jestem przekonana, lecz z braku pomyslow wolam na nia Turbo :) Swoja droga, faktycznie, jest bardzo zywa i radosna. Przesylam zdjecia z pierwszego pobytu w ogrodku - za pozwoleniem naszej kochanej Pani Wet siedziala w naszej 'czesci rekreacyjnej'... ku wielkiemu niezadowoleniu Fiony ;) Ona tam ma zakaz wstepu. Zalaczam takze zdjecia samej Fiony z moim Synkiem i dopiero co wykonane... udokumentowanie 'naszych wieczorow'. Na zdjeciu akurat Turbo spi na kolanach mojego Taty. Pieszczocha niesamowita. Uwaza, ze na kolanach, to jest jej nalezne miejsce. Pozdrawiam serdecznie, Paulina"[/QUOTE] Dziekujemy Pani Paulino!:)
-
Sliczne zdjecia, milo popatrzec ,ze sie tak maluszkom udalo:)
-
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][U]Wróżka prawdę ci powie i wyjaśni wszystko[/U][/FONT][/FONT] [FONT=Verdana][FONT=Verdana]1. Jeśli trzeci dzień nie chce ci się pracować - znaczy, że to już środa. 2. Jeśli zbudziłeś się rano i nie musisz wstawać - znaczy, że spałeś na stojąco. 3. Jeśli wypiłeś dobrze - znaczy, że z rana będzie słabo. Jeśli z rana jest dobrze - znaczy, że wypiłeś słabo. 4. Jeśli jadąc samochodem poczułeś uderzenie - wysiądź i sprawdź. Jeśli z tyłu - zyskasz pieniądze. Jeśli z przodu - stracisz pieniądze. 5. Jeśli żona znajdzie prezerwatywę w twoim płaszczu - przyjdzie walizki kupować. 6. Jeśli boli cię głowa - znaczy, że jest. 7. Jeśli mąż otwiera żonie drzwi samochodu - znaczy, że to nowy samochód, albo nowa żona. 8. Jeśli dzieci idą do szkoły wystrojone i niosą naręcza kwiatów - znaczy, że niedługo trzeba będzie wykopać ziemniaki. 9. Im lepiej widać piersi, tym trudniej zapamiętać twarz, 10. Jeśli wokół słońca zaczynają pojawiać się kręgi - czas najwyższy przewietrzyć pokój i wymyć okna. 11. Jeśli wychodząc z pomieszczenia zaczepisz się za klamkę - będziesz musiał zawrócić. 12. Jeśli wódka wchodzi ciężko i bez chęci - znaczy, że będzie wracać. 13. Jeśli w deszczowy dzień nie wziąłeś ze sobą parasola - bez wątpienia zmokniesz 14. Nisko latające gołębie nad głową zwiastują pranie. 15. Jeśli przeklinasz szeptem - znaczy, że masz chore gardło. 16. Jeśli łupież się podnosi - znaczy, że to wszy. 17. Kto szuka, ten coś wie. 18. Minuta śmiechu przedłuża życie o rok. Dokładnie. 19. Jeśli znów przytyłaś pięć kilogramów w ciągu tygodnia - znaczy, że tą dietę doradziła ci twoja najlepsza przyjaciółka. 20. Jeśli matka śmieje się z dowcipów ojca - znaczy, że w domu są goście. 21. Chodzisz do pracy - zyskasz pieniądze. 22. Jeśli twój pies przywitał cię słowami: "Witaj, mój właścicielu", znaczy, że nie chciał cię wystraszyć szczekaniem. 23. Zmiatasz okruchy ze stołu ręką na podłogę - znaczy, że pokłócisz się z żoną. 24. Jeśli żona cię oszukuje - znaczy, że nie jesteś jej obojętny. 25. Jeśli koń mówi do ciebie, że jesteś wariatem - znaczy, że to prawda. 26. Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce. 27. Jeśli dziewczyna nocą z 6 na 7 maja zobaczyła w wodzie twarz przeznaczonego jej mężczyzny - znaczy, że nocą z 5 na 6 maja przeznaczony jej mężczyzna nieudolnie zanurkował. 28. Jeśli obudziłeś się obok wczoraj poznanej dziewczyny, a ona nie wychodzi - znaczy, że to twoja żona.[/FONT][/FONT]