Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dobry wieczor:) NiJaSe to zalatwiaj prosze te sterylke w razie co doplace....Tylko wydaje mi sie ,ze trzeba chwile zaczekac bo bylo szczepienie...:) Przepraszam ,ze tak tylko wpadam i wypadam ale taki juz mam dzisiaj dzien:)
  2. [quote name='a.piurek']Cioteczki jakby co to w przyszłym miesiącu tez zasilę konto suni[/QUOTE] Bardzo dziekujemy , jestesmy jedna ekipa:)
  3. [quote name='NiJaSe']szczepienie + książeczka to 27 zł , sunia ani jękneła :)[/QUOTE] Dziekuje NiJaSe ,ze znalazlas czas jeszcze i dla suni M.:)
  4. [quote name='danka1234']Potrzebna jest pomoc finansowa,Kasia oprócz Rufiego ma jeszcze 3 darmowe tymczasy-każdy z nich siedzi u niej około roku bez wsparcia chocby na karme. Oprócz tego ma 3 swoje przygarniete psy które zostały u niej juz na stałe. Potrzebna jest zatem też pomoc przy wyadoptowaniu któregokolwiek z jej tymczasów. [B]Oto one;[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139421-Jamnikowaty-Z%C4%85bek-czy-po-7-miesiacach-w-DT-doczeka-sie-swojego-DS/page67"][B]Ząbek [/B][/URL]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140645-quot-Nie-mia%C5%82am-NIC-poza-metrowym-ci%C4%99%C5%BCkim-%C5%82a%C5%84cuchem...-quot-Jamnisia-Pinesia"][B]Pineska[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178052-Borys-taki-zwyk%C5%82y-pies....."][B]Borys- [/B][/URL][/QUOTE] Poprosze Kasie o kontakt na pw:)
  5. W razie co dozbieramy , juz nie takie rzeczy robilismy!:)
  6. Czy pedzisz na szczepienie?:)
  7. [quote name='obraczus87']...bo w grupie siła, ale tylko w takiej grupie ;)[/QUOTE] Fantastycznie!!!! Teraz juz tylko sterylizacja suki, musimy zorientowac sie w kosztach, czy wystarczy nam pieniedzy?:)
  8. Przeciez sa wodooporne markery....:)
  9. Chusty odblaskowe mozna kupic w sklepach zoologicznych.... http://www.kuchniapupila.pl/obroze?more=577160015 http://www.superkarmy.pl/product_info.php/cPath/72_21_55/products_id/4182
  10. Witam co oprocz adopcji jest w tej chwili najbardziej potrzebne?
  11. [quote name='lilk_a']ok , to zmniejszę ilość piesków o jeden :) allegro : [URL]http://www.allegro.pl/item1033224452_viki_i_jej_dzieci_szczeniak_szczeniaki_do_adopcji.html[/URL][/QUOTE] Dzien dobry! Dziekuje serdecznie:)
  12. [quote name='Cajus JB']W wolnej chwili podrzucę. Zapraszam wszystkich na nk w wolnych chwilach do mojej galerii pod zdjęcie Gapcia. Tam też można porozmawiać :cool3:. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/786[/URL][/QUOTE] Dzien dobry, dziekuje za espresso , pije juz 3:) Cajus a co Ty "konto fikcyjne " na NK jestes? Zdjecia widzialam:) Milej niedzieli....
  13. [quote name='ocelot']To trzeba domek sprawdzać i Jaspera zabierać czym prędzej.[/QUOTE] Koniecznie.....
  14. Dzisiaj wizyta adopcyjana w potencjalnym domku Dobrej:) Czekam z niecierpliwoscia na wynik i mam nadzieje ,ze bedzie pozytywny, musi byc pozytywny:) Dobrego dnia:)
  15. [quote name='lilk_a']eh , ta pogoda i te matury , u mnie też maturzystka , w domu wszyscy chodzą na palcach :) dobrze że psy sobie z tego nic nie robią :)[/QUOTE] Lilka wplacilam pieniadze na przedluzenie ogloszenia na Allegro, mozna juz napisac ,ze Paproszek znalazl dom....Dziekuje bardzo:) Za maturzyste trzymam kciki:)
  16. Wspaniale wiesci...kurcze no kiedys gdzies widzialam ,ze mozna wypozyczyc klatke jak sobie przypomne albo znajde to napisze....chyba to bylo u kogos kto zajmuje sie bullowatymi?
  17. Zdjecie zrobione dzisiaj okolo 12 i wstawione na prosbe Ewy Marty... Bialasek [IMG]http://images39.fotosik.pl/288/7e1404252f67b9a8.jpg[/IMG]
  18. Dziekuje no to klasyka nuzencowa ale nie jest najgorzej, zajrze pozniej na spokojnie poczytam....
  19. [quote name='Dora']a czy mozemy liczyc na pomoc weterynaryjna ze strony TOZu ?[/QUOTE] Bardzo dobre pytanie...
  20. [quote name='mmd']Też mam taką nadzieję:)[/QUOTE] Witaj mmd:)
  21. [quote name='mysza 1']Tak, dzwoniłam ale Pani będzie dostępna dopiero od soboty. Proponowała spotkanie z 13-letnią córką ale wolę porozmawiać z dorosłym ;)[/QUOTE] Mam nadzieje,ze spotkanie bedzie ok i maluch znajdzie dom.O wyjca tez juz ktos pytal....Ale to blisko urwiska wiec sami tam pojada sprawdzic domek:) Paproszek juz ma swoj dom na 100 % gdyby ktos o niego pytal:)
  22. Na pierwszej stronie jest napisane ,ze nie stwierdzono nuzenca a leczenie jest typowe w tym wlasnie kierunku.............................
  23. Nie zycza sobie:) Do kogo moge na prywatny adres wyslac krme dla Pachydera, jakie sa konkretne zalecenia dotyczace karmienia, czy stwierdzono nuzyce?swierzbowca?Czy byly pobierane zeskrobiny w tym kierunku itd, porosze o skrot za duzo mam bid do ratowania i przebicie sie przez cala historie to mnostwo czasu zabiera.
  24. Witajcie!Dobrego, slonecznego i spokojnego weekendu Wszystkim zycze:)
×
×
  • Create New...