Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Ogladam zdjecia po raz kolejny i nie moge od niech oderwac wzroku, sa wspaniale!:) Brutus poznaje tzw."dobry dotyk"
  2. Dziekujemy juz rozmawialam z dota&koka i juz mamy wstepne ustalenia, na razie to bedzie okolo 60 kg karmy ale moze jeszcze sie cos zmieni, mam taka nadzieje:) pozdrawiam
  3. [quote name='Greven']Mogę tylko czytać i podnosić. Szkoda takiej psiny do kojca, ale z drugiej strony chyba na razie nie ma alternatywy? Ponawiam pytanie o ogłoszenia. Jeśli Frytka ma znaleźć dom, to bez ogłoszeń ani rusz.[/QUOTE] Problem w tym, ze kojca u Frytki dla Frytki tez nie ma....
  4. Witam serdecznie, sucha karme dla Azy i Barta przekaze Obraczus....Nochal Azy-Cudowny:)
  5. Jestem na prosbe i zaproszenie dota&koka.Witam ,prosze o telefon, podalam na pw.Postaram sie zalatwic karme dla Przytuliska Pani Aliny Orzechowskiej. Potrzebuje dokladny adres przytuliska i osobe, ktora odbierze karme z Marek i zawiezie do przytuliska. pozdrawiam.
  6. Chuda Frytka [img]http://img341.imageshack.us/img341/5305/14062010353.jpg[/img] [IMG]http://img341.imageshack.us/i/14062010353.jpg/[/IMG] Czy ktos ma na zbyciu, materialy z ktorych mozna zbudowac kojec, albo moze ma nie potrzebna bude, chociaz moim zdaniem Frytka jest tak malym i mlodym psem ,ze nie nadaje sie do budy:shake: Trzeba pomyslec o sterylizacji Frytki, bedziemy kontaktowac sie z Gmina.... Wazny jest tez zastrzyk powstrzymujacy laktacje.
  7. Dorota przepraszam ale to wazne.... [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial][B]Proszę podpisz te petycje,jeżeli możesz prześlij te wiadomośc dalej.[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial][B]Dziekuję[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][B]Ellig[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Aby podpis miał swoja moc musi być potwierdzony.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Arial]Nie zapomnij po wypełnieniu formularza poparcia petycji, na [COLOR=#ff6600][COLOR=#FF6600]końcu kliknąć potwierdź[/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff6600][COLOR=#FF6600] podpis[/COLOR][/COLOR] wtedy otrzymacie maila[COLOR=navy][COLOR=navy] zwrotnego[/COLOR][/COLOR] do potwierdzenia podpisu. Teraz już wystarczy zaczekać na maila i w swoim mailu kliknąć podany link do potwierdzenia podpisu.[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
  8. [FONT=Times New Roman] [/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Proszę podpisz te petycje,jeżeli możesz prześlij te wiadomośc dalej.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Dziekuję[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Ellig[/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Aby podpis miał swoja moc musi być potwierdzony.[/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]Nie zapomnij po wypełnieniu formularza poparcia petycji, na końcu kliknąć potwierdź podpis wtedy otrzymacie maila zwrotnego do potwierdzenia podpisu. Teraz już wystarczy zaczekać na maila i w swoim mailu kliknąć podany link do potwierdzenia podpisu.[/FONT][/FONT]
  9. Biedny Misio, widzialam go na filmikach.Odpoczywaj Misiu [*]:(
  10. [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial][B]Proszę podpisz te petycje,jeżeli możesz prześlij te wiadomośc dalej.[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial][B]Dziekuję[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][B]Ellig[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Aby podpis miał swoja moc musi być potwierdzony.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Arial]Nie zapomnij po wypełnieniu formularza poparcia petycji, na [COLOR=#ff6600][COLOR=#FF6600]końcu kliknąć potwierdź[/COLOR][/COLOR][COLOR=#ff6600][COLOR=#FF6600] podpis[/COLOR][/COLOR] wtedy otrzymacie maila[COLOR=navy][COLOR=navy] zwrotnego[/COLOR][/COLOR] do potwierdzenia podpisu. Teraz już wystarczy zaczekać na maila i w swoim mailu kliknąć podany link do potwierdzenia podpisu.[/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
  11. Tak Lila porosze, zaraz przeleje pieniadze:)Dziekuje za przypomnienie:)
  12. [img]http://klementynka7.w.interia.pl/obrazki/gratuluje/gratulacje.gif[/img]
  13. [quote name='Owieczka']Szukam osoby do sprawdzenia domku w Konskich woj Świętokrzyskie !!! Plisssss pilnie :D[/QUOTE] Świętokrzyskie, [B][URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=6"]viris[/URL][/B]
  14. Korzystam że jestem u [B]Ellig[/B] malutka jest piękna gratuluję życzę wszystkiego najlepszego dla Ciebie i małej Bogusia Folman
  15. Wspanialy pomysl jestem za:)
  16. Dzien dobry.....Czy dzisiaj jest dzien bez kawy? Smacznego:) [img]http://www.agd.delonghi.pl/images/content/Image/news_kawa(2).jpg[/img]
  17. Tak jak juz wczesniej pisalam wysle dla suni karme, poprosze na pw adres do wysylki z imieniem nazwiskiem i nr telefonu do kontaktu.Pokryje tez koszty tzn. 30 zl dlatego jeszcze dane do wplaty na konto beda potrzebne. Cioteczki Wujkowie moze ktos z Was ma te sietke albo juz nie potrzebna bude?
  18. [quote name='Wunia']ja do niej napiszę ;) jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby wypowiedzieli się wszyscy ;)[/QUOTE] No to szkoda.....
  19. [quote name='UBOCZE']Nie wpłacałem, więc nie głosuję... Co innego "popierać", co innego "głosować"...;)[/QUOTE] Ale mi nie oto chodzilo, chodzilo mi o to jakie sa zasady na Dogomani i czy jest jakis regulamin , ktory o tym decyduje ,ze glosuja wszyscy , czy popieraja wszyscy, czy kazdy decyduje o swoich wplatach, Do tej pory bylam przekonana ,ze pyta sie wplacajacych pieniadze co chca z nimi dalej zrobic,tak bylo u Luckiego, kiedy Wunia zapytala czy chcemy przeznaczyc pieniadze na Gapcia....:)Moze zle sie wyrazilam ale chce wiedziec jakie sa zasady:)
  20. Wydaje mi sie ,ze jadnak warto zrobic wizyte przed adopcyjna i zobaczyc jak wyglada ten dom w Czestochowie....
  21. [quote name='Wunia']Cześć Wujo ;) Dzięki ;)[/QUOTE] Wniosek maja poprzec Wszyscy, czy Ci co wplacali pieniadze?
  22. [quote name='Wunia']Ellig, zapłaciłaś za rom z góry czyli 60 zł. Gapciuch był 4 m-ce więc z Twojej wpłaty za cały rok zostało 40,oo ;)[/QUOTE] Dziekuje bardzo , teraz to juz mam jasnosc.Poniewaz pomagam Dorty i tu jakos juz ze swojej strony zabezpieczylam to co bylo najbardziej potrzebne, to to co zostalo czyli 40 zl chcialabym przelac na [B]Kundelkowa Skarbonke[/B], poniewaz mamy tam dlug i chcemy oddac pieniadze na ratowanie innych bid.Czy mam zapytac Obraczus o nr konta?:)
  23. [quote name='Isadora7']Ellig - zwracasz mi koszty czyszczenia monitora[/QUOTE] To jest oczywista, oczywistosc:)
×
×
  • Create New...