Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Tora&Faro']Troche sie denerwuję tą dzisiejszą wizytą...[/QUOTE] Spokojnie:)Moze byc tylko dobrze,jezeli jakas dziwna osoba to zawsze mozna powiedziec ,ze sa jeszcze inni chetni i odpowiec dacie jutro. O ktorej godzinie jest to spotkanie?
  2. [quote name='Tora&Faro']Napisałam jeszcze wczoraj maila do Państwa z Tarnowa...zobaczymy co odpiszą...[/QUOTE] To teraz czekamy i trzymamy kciuki:)
  3. Wplacilam jednorazowo 59 zl i kupilam karme i wyslalam za 257 zl.
  4. Dziekuje wszystkim za trzymanie kciukow jak tylko bede cos jutro wiedziala o Viki ,o tym jak sie czuje to napisze:)
  5. Dzieki wielkiemu sercu i wyjatkowej Osobie Obraczus dostalismy zapewnienie pomocy z "Kundelkowej skarbonki". Jezeli Idol bedzie mial operacje to: "Ellig, rezerwuję dla Idola 150 zł na operacje. Daj mi potem znac co i jak" Serdecznie dziekujemy!!!!!!:)
  6. Dokladnie tak jak powiedziala figa33, nie zostawimy Idolka a tym bardziej Ciebie Ewa z problemem.Idolek to wspanialy pies , teraz niestety cierpi , dlatego musimy jemu pomoc, to nasza obietnica dana Idolkowi, nikt z nas nie przypuszczal ,ze Idolek bedzie zyl w tak dobrej formie a to oczywiscie dzieki Tobie, Pani Eulali , fidze, Ani i Wszystkim, ktorzy wspieraja Idolka. Teraz tez jestesmy z Wami:)
  7. "Witam jesteśmy zainteresowani adopcja Kajko i Kokosza chcieliśmy się tylko dowiedzieć czy jest możliwość przewiezienia psiaków do Tarnowa. Pozdrawiam." Czy to znaczy ,ze ci Panstwo chca adoptowac dwoch braci? Tak by bylo dla nich najlepiej:) Na wszelki wypadek kontakt na drakule z watku transprtowego:"Jeśli mnie znasz to masz mój nr tel jeśli jeszcze nie - to mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Proszę o kontakt osoby zdecydowane na "szbkie akcje" i chętne pogłówkowac jak połączyć kilka transportów żeby obniżyć koszt do mninimum. Zbyt dużo psów czeka na transport a możliwości jest naprawdę wiele."
  8. [quote name='polubek']oj zapewne pychotka ta ka(wunia) ale ja jakoś kurczę smaku nie czuję bo jestem chora a szkoda bo taką miałam na nią ochotę :placz:[/QUOTE] Biedna polubek.... zjedz konfiturki z malin.... [img]http://republika.pl/blog_xw_4062768/5492600/tr/chomik_zarlok.jpg[/img]
  9. [quote name='ronja']Była Ewa Marta - psiaki wykochane i odkarmione:) Ellig, bardzo dziękuję za karmę dla Majeczki i mojej Ciućki. Jeśli się nie pogniewasz, Ciućka podzieli się karmą z Kairem, moim ukochanym tymczasowiczem.[/QUOTE] Bardzo prosze i dziekuje Ewie:) Dla Kaira musi sie znalazc jakies jedzonko:)
  10. Witam Wszystkich, Lakus trzymam kciuki:)Aniu, pozdrawiam serdecznie:)
  11. [IMG]http://www.animaatjes.de/bilder/g/good/Welcome802.gif[/IMG] To ja biegne ze sniadankiem:)
  12. Dzien dobry, dziekuje za ka(Wunie)...Milego dnia:)
  13. [quote name='NiJaSe']Omen przed wieczorem wyspacerowany , kurcze troche płacze przy siusianiu , jutro ma miec jeszcze usg zrobione i zadecyduja kiedy moze opuscic szpital.Dzisiaj jak przyjechalismy to siedział sobie w klatce[/QUOTE] To ,ze go boli jak siusia to moze byc powiklanie po cewnikowaniu, niestety czesto sie zdarza, warto zasugerowac to wet.
  14. Marta ja w takiej konwencji nie rozmawiam,przykro mi ,ze nie rozumiesz. Moim zdaniem Bialasek nie moze zostac na ulicy, szukamy najlepszego z mozliwych ale i dostepnych rozwiazan, a jezeli mowisz o schroniskach to sa tez wyjatkowe schroniska, takie gdzie jest malo psow, zwierzaki sa socjalizowane, wychodza na spacery, kazde ma swojego opiekuna, ktory szuka dla niego domu itd.Osobiscie w Polsce znam dwa takie schroniska.
  15. [quote name='wojtuś']Z pozdrowieniami dla Całej Brygady:)[/QUOTE] Wojtus bardzo dziekujemy, nawzajem:)
  16. [quote name='mmd']Mój malutki wkład w dzieło szukania domu :) [FONT=Arial]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Fantastyczny-roczny-pies-w-typie-wilczarza-W0QQAdIdZ209698311[/FONT] [FONT=Arial]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,16500,Lw==.html[/FONT] [FONT=Arial]http://www.morusek.pl/ogloszenie/22769/Fantastyczny-roczny-pies-w-typie-wilczarza/[/FONT] [FONT=Arial]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5493771_fantastyczny_roczny_pies_w_typie.html[/FONT] [FONT=Arial]http://trojmiasto.szerlok.pl/oferta/fantastyczny-roczny-mieszaniec-wilczarza-ID26qQ.html[/FONT] Kochana mmd, dziekuje:)
  17. [quote name='EMT']Witam Panie, Czorcik został już dodany u nas na stronie. http://www.wilczarz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=535&Itemid=37 Pozdrawiam, Dziekujemy:)
  18. [quote name='NiJaSe']dzisiaj też był na spacerku :) , zrobil maleńka kupeczke ,polezał z Niyą na trawce , jeszcze słabieńki jest ale teraz z kazdym dniem to juz musi byc tylko lepiej[/QUOTE] Ekstra, trzymaj sie Omenku:)
  19. [quote name='mmd']I trzeba szukać po dogo:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/187049-Czorcik-w-typie-wilczarza-szuka-swojego-cz%C5%82owieka[/url][/QUOTE] Oj!to nie specjalnie, za duzo na raz chce zrobic.....
  20. [quote name='mmd']Znalazłam wątek, Ellig, ładnie to tak nie podawać linków? ;) Jeszcze dogrzebałam się do czegoś: http://www.wilczarz.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=3&id=38&Itemid=37 Spicie tak dlugo i smacznie ,ze nie chcialam was budzic:) Dzieki za cenna informacje:)
  21. [quote name='Ellig']Witaj mmd!:) No wlasnie, nie znam Cioteczek z pomorskiego, moze jakas zajrzy i zalozy watek dla psiaka, dam namiary do sasiada, ktory szuka pomocy dla tego psiaka:)[/QUOTE] Watek juz zostal zalozony:) Dziekuje z ka(Wunie):)
  22. Nie znam dokladnych wymiarow:)
  23. [quote name='Marta67']ale przecież mój post nie kłóci się z Twoim... we wcześniejszych postach pisałam, że mamy mało kasy i potrzebujemy więcej i brakuje na hotelil... to przecież wiem... i również uważam, że potrzeba nam dobrego hoteliku... więc nie rozumiem?[/QUOTE] Ale takiego hoteliku nie ma / nie ma miejsc w dobrych hotelach/ i nie ma pieniedzy na hotel.Czy to oznacza ,ze Bialasek nadal ma byc na ulicy.? Ile razy bedzie to jeszcze "walkowane"? Trzeba myslec co jest najlepszym rozwiazaniem w tej chwili i dzialac.Mam nadzieje ,ze Bialasek zostanie zlapany i trafi w bezpieczne miejsce.I tego bede sie trzymac nie mam czasu wiecej gadac ......
  24. Zdjecie zrobione przez obecnych wlascicieli Czorcika z mysla o oddaniu psa.
×
×
  • Create New...