-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
czyli problemem są"cieczki"po sterylizacji,tak? zakładam że to była owarihisterektomia-usunięcie jajników i macicy,ale równocześnie mógł byc przeprowadzonay zabieg "samej"histerektomi,czyli usuniecia samej macicy a jajniki zostały,może tez byc tzw.ropień na kikucie macicy po oht.najlepiej pojechac do weta może zrobić usg,ewentualnie badanie moczu
-
gosiu najlepiej dietą weterynaryjna dla allergików,nie bytówkami
-
Kleszcz olbrzym w lutym? Zmiana sutka? Coś innego? [ FOTKI ]
gryf80 replied to ArchiveDB's topic in Dermatologia
po prostu ze skory na skutek zaburzeń w podziałach niekontrolowanych komórek -
w zastrzykach podaje się krótko potem na piguły przechodzi a wzięto pod uwage więzadło krzyżowe w kolanie? co do tabletek-czasem pojawia sie wzmozone pragnienie,łaknienie i częstomocz,powiekszenie watroby i wzrost wskazników watrobowych,więc nie sa takie całkiem obojetne. jesli masz mozliwośc i nie jestes pewna diagnozy idz do ortopedy
-
emiro poczekaj zobacz co psiak lubi,kup mały woreczek karmy na próbę.możesz tak robić rano jeden rodz.pokarmu wieczorem inny(moje tak jedzą).tylko nie rób w ten sposób"2 dni karma suchaxx,za dwa dni sucha karma xy,iksińska powiedziała że jakas tam dobra to polecisz i kupisz te która zachwala.do soboty masz czas,w wolnej chwili poczytaj,może "barfowanie"ci się spodoba?
-
no jakoś akity albo asta w klatce sobie nie wyobrażam
-
nie no nic,ale pisałas tez że twoja mam nie bardzo chce drugiego psa,nawet małego,a chciałabyś z tych większych,pójdziesz na studia-a pies zostanie pod opieką mamy,która nie bedzie go akceptowała.
-
Kleszcz olbrzym w lutym? Zmiana sutka? Coś innego? [ FOTKI ]
gryf80 replied to ArchiveDB's topic in Dermatologia
mój drogi,po pierwsze to brodawka,po drugie kleszcze maja to do siebie że po nassaniu się odpadaja,nie tkwią w ciele przez cały czas -
jak stosujesz te niesterydowe p/zapalne od czasu do czasu (chodzi mi o "teraz")czy lekarz zalecił serię?
-
jeśli mu służy pedigree to ok.tylko należy pamiętac że im gorsza karma tym lepsza powinna byc odrzywka(prep min.-wit.)
-
może nie zaczynaj z karmami z "wysokiej półki"bo zafundujesz psu biegunke na maxa.prawdopodobnie w schronie jadł byle co czyli pewnie coś w rodzaju gotowane.może na początku np.przez 2 tyg pogotuj mu kurczak+ ryz+warzywa(marchew.pietrucha)+prep.wit-minerlany do tego koniecznie.może jeszcze ser biały chudy,po tym czasie możesz zacząc wprowadzac suche(jesli chcesz)ale powoli,nie nagle(stopniowo przez 7 dni zwiększajac porcje suchej karmy,tak że 8 dnia dajesz juz suche)tylko nie mieszaj gotowanego z suchym,odstęp czasowy musi byc.jak chcesz cos więcej wiedziec to pisz,może byc na pw
-
flo dokładnie-ja tam szproty jak kupuje dla siebie i męża to uwzgledniam tez psy i koty.podaje te małe rybki w calosci,prosto z woreczka surowych nie daję,z reszta nie chciały jeśc surowych,specjalnie nie kupuję psom ryb,podobnie jak filodendron jesli sobie smaże to troche tez smażonych dostaja psy prócz w/w daję makrele bez ości,ostatnio flądre,a także paluszki rybne
-
ja miałam lamb niezły,a co sie stalo twojemu psu po karmie z royala?
-
jeny przed chwila przezyłam chwile grozy-mój pies (najstarszy 7 lat)od zawsze karmiony kurakami dzis po raz pierwszy zadławił się obojczykiem(prawdopodobnie zamiast pogryżc to łyknęła)-na szczęście moj mózg w takich chwilach pracuje na najwyzszych orotach-po prostu zapakowałam łapę do gardła(suka to mix bulla),otoczyłam palcami obojczyk który utknął,choc łatwo nie było bo wszystko powleczone śliną i wyciągnęłam.uff
-
labekfrodo cos się nnie odzywa
-
a czy ty przypadkiem nie chciałaś yorka wczesniej?
-
tak u kotów,nie pytaj z jakim efektem :(
-
no pewnie :).tylko trzeba płukac i plukac.cisze się że spada
-
zgadzam się z przedmówczyniami-moja mama która kocha ład i porzadek nie chce żadnych zwierzat ze wzgl.na liniennie,ja sprzątam 1x dz ale moje zwierzaki to psy z krótkim wbijajacym się włosiem i dłuzszy wlos o kotach dachowcach nie wspomne,kręca się raz na dwór raz w domu takze piachu tez nanoszą,stąd częste sprzątanie.
-
super te obroże zaciskowe,potrzebuje takowej 2x -w rozmiarze xl oraz xxl(na pitbulla o baardzo grubym karku i na cao)musza być bardzo mocne szczególnie dla pita,możecie cos zaproponować z bazarkowych,moga byc z materiału jak i ze skóry
-
dokładnie.może poprostu sa leczone za krótko i dlatego nawracaja