Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. lab-jeśli juz coś z bullowatych to bullteriera polecałabym na ostatnnim mijescu,ast jest o wiele łatwiejszy "w prowadzeniu"niz buliś.wiem to z autopsji
  2. pewnie jeszcze niewydolnosc krażenia się ujawniło(często z niewydolnością nerek występuje nadciśnienie)
  3. myślę,że wrocek
  4. lab-dobermana polecam lub czarnego labradora(ludzie myslą że to rotki)
  5. jeśli kanał sluchowy jest mocno przerosniety na skutek powtarzających sie stanów zapalnych to raczej sprawa dla chirurga. jesli natomiast problemem jest"tylko"nawracający stan zapalny uch/uszu(mam nadzieję,że była brana zeskrobina z ucha na obecnosc pasożytów) wystarczy dobry lek do uszu i stosowanie bez przerwy nawet miesiąc leku(byc może uszy były nie doleczone)
  6. anju robiłas wszytsko,ale pewnie poziom kreatyniny był tak wysoki,że psiak mimo dializy "zatruł "się
  7. ostre kawałki kartonu "porysowaly" mu dziąsło,ale psa to nie boli,następnym razem karton po opróznieniu wywal do kosza zamiast dawać psu(dobrze,że nie połknął-srodek kartonu po mleku jest wysciełany aluminiową warstwą)
  8. jesli to krwiek to kiedyś sie wchłonie,może spróbuj mu podawać rutinoscorbin na uszczelnienie naczyń krwionośnych
  9. raczej forum nie wyleczy chyba musisz iśc z tym do weta,który pobierze z tych miejsc zeskrobine-i albo wyjdzie pasożyt skórny(za mało danych podałas np.czy pie sie drapie po ciele),może grzybek,może to coś w rodzaju pokrzywki(mój pit taką miewa w sezonie letnim)
  10. gops,dużo można wyczytac o bulikach na forum bulisiowym
  11. wybór moim zdaniem może być-broń boże bullteriera
  12. no to sznaucer sredni
  13. pzrygotowanie do pracyw zawodzie...
  14. gryf80

    Barf

    co niektórzy lekarze wet.nawet o barfie nie słyszeli....
  15. przy zerwanym więzadle pies utyka caly czas,nie staje na niej wcale,jeśli była lekka poprawa to znaczy że nie jest to problem zwiazany z więzadłem,może wystarcza tylko piguły?ale może lepiej skonsultowac to z wetem ortopedą.
  16. gryf80

    Barf

    monia niewiedza niektórych lek.wet.mnie poraża.jak pies zjada coś innego niz suche bobki to znaczy że właściciel sam funduje psu problemy-oz grozo!!
  17. ajeczka bo to super psy są-czyz nie "do tańca i do różańca"
  18. dolfosy artroha(który uzywamy obecnie od 6 m-cy) oraz arthrophos(wcześniej)ceny jak w krakvecie,a z dodatkiem hialuronowego super,pies nawet sobie bryka,przy okazji jest z chrząstka rekina na odpornośc(pies stróżujący)
  19. anja trzymam kciuki,oby mu się polepszyło
  20. soko-byc może. charly-wierz mi -akurat w moim przypadku dieta bezmiesna okazała sie porażką
  21. w fazie "buzliwej mlodości"przerabiałam okres nie jedzenia miesa i produktów na nim zrobionych-wytrzymałam 1,5 roku-wypadały mi garściami włosy,choc stosowalam suplementy,żle sie czułam i odbiło sie to na wynikach w nauce,nigdy juz nie wróce do wegetarianizmu.nie mówię,że jem mieso co dzień-ale uwazam że jest to bardzo ważny składnik w diecie ludzi- i nijak nie da się go zastąpić.
  22. u mnie sucz tylko jest wszystko żerna-na surowo wszystko zjada,marchew,pomarancze,papryke.
  23. no to ja z uporem maniaka powtarzam że super sportowcem jest pit bull
  24. trzymam kciuki za wrocław bo np lublin...hmmm pozostawiam bez komentarza
  25. mada jak chcesz 2 bulwy to może zastanów sie nad dziewczyna i ja w odpowiednim momencie ciachnij,2 facetów?może bytć momentami ostro
×
×
  • Create New...