może wet mógłby przyjechac do suki.nie musi mieć usg,wystarczyłoby namacalnie stwierdzic czy coś jest przez powłoki brzuszne(myślę że wet wprawiony).możesz karmic tym co zazwyczaj i dodawać prep.wapniowy dla zwierząt(pisałaś że podajesz ale nie napisałaś jaki a to ma znaczenie).dobry jest pet calcium mikity.tani i bardzo dobrze przyswajalny
dla psa typowo ciężko faktycznie dostać-kup ludzki,w sklepie ortopedycznym dla ludzi i koniecznie z obroży na szelki przejdz(ale o tym pewnie lekarze poinformowali)barzo współczuję twojemu psiakowi,bo to dośc bolesna przypadłość.
co prawda nie ten dział i z góry przepraszam,ale po co wycinać zatoki(nie dojrze,że pies ma tyłek goły po zabiegu jak pawian to jeszcze ttrzeba pilnować,żeby nitek nie szarpał),skoro można opróżniać mechanicznie np.co tydzień samemu
chyba najlepiej będzie jak zadasz pytanie jakiejś ciotce śląskiej z dogo ,ewentualnie spróbuj poszukać w tym dziale o lecznicach lub weterynarzach lub też zadaj pytanie.pomogą.
kurna ja mam na zbyciu 2 bezrekawniki:jeden większy mojego tż-ta taki pikowany,ortalionowy na zewn,drugi mój nie wiem czy byłby dobry i jest troszkę pozszywany(psy),ale jest mega ciepły z tzw.golfem.moge podać jak ktokolwiek przez lublin będzie przejeżdżał(nie mam niestety zaufania do wysyłania rzeczy jakichkolwiek-przepraszam)
lusia wysle karmę?bo mojej tylko 2 kg,po 19 -stej do odebrania z klinik z szelkami i obróżkami(dam po 2 z każdego,bo nie wiem jak dziewczyny rozmiarowo)
aaa,czyli szorstkie rude szczenię nieobecne,a figa-to jest ta mała szorstka sunia jest na dt u teresz?
czekam na odp./potwierdzenie,w celu poinformowania terierkowego forum
powinno być 1 kg/m-c,ale jeśli pies dobrze się czuje co najwyżej podawaj jakis prep.witaminowo-mineralny(nie piszę jaki bo jest ich wiele,byle nie dla ludzi)