Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. tylko czemu nie dostał antybiotyku?
  2. może wet mógłby przyjechac do suki.nie musi mieć usg,wystarczyłoby namacalnie stwierdzic czy coś jest przez powłoki brzuszne(myślę że wet wprawiony).możesz karmic tym co zazwyczaj i dodawać prep.wapniowy dla zwierząt(pisałaś że podajesz ale nie napisałaś jaki a to ma znaczenie).dobry jest pet calcium mikity.tani i bardzo dobrze przyswajalny
  3. kochany jak pojedziesz do miast ościennych to dla ludzi hawańczyk to maltańczyk,i przeważnie strzygą coś a'la york
  4. faktycznie mało,glin zawarty w alusalu utrudnia wchłanianie fosforanów,wiec albo zrezygnuj albo za porozumieniem lekarza dodawaj prep.fosoranowy
  5. odpisałam w dziale chirurgia na twój post
  6. dla psa typowo ciężko faktycznie dostać-kup ludzki,w sklepie ortopedycznym dla ludzi i koniecznie z obroży na szelki przejdz(ale o tym pewnie lekarze poinformowali)barzo współczuję twojemu psiakowi,bo to dośc bolesna przypadłość.
  7. klaudia-a czy to twój psiak przypadkiem "się odchudza",a ja tu czytam że chcesz utuczyc,
  8. tysiu sprawdzę,jak nie ma to zakładam.im więcej tym lepiej.a gdzie on teraz przebywa?
  9. co prawda nie ten dział i z góry przepraszam,ale po co wycinać zatoki(nie dojrze,że pies ma tyłek goły po zabiegu jak pawian to jeszcze ttrzeba pilnować,żeby nitek nie szarpał),skoro można opróżniać mechanicznie np.co tydzień samemu
  10. cześć arcy-czyżby pani/pan od którego nabyłeś yorka miał też maltańczyki?
  11. chyba najlepiej będzie jak zadasz pytanie jakiejś ciotce śląskiej z dogo ,ewentualnie spróbuj poszukać w tym dziale o lecznicach lub weterynarzach lub też zadaj pytanie.pomogą.
  12. jeśli takowa duszyczka przejeżdżałaby przez lublin to proszę o info na pw
  13. tak,jak to mówią z tych małych kundelków
  14. koniecznie
  15. z przerwaniem antybiota popełniliście duży błąd.jeśli jest infekcja antybiotykoterapi nie przerywa się.
  16. kurna ja mam na zbyciu 2 bezrekawniki:jeden większy mojego tż-ta taki pikowany,ortalionowy na zewn,drugi mój nie wiem czy byłby dobry i jest troszkę pozszywany(psy),ale jest mega ciepły z tzw.golfem.moge podać jak ktokolwiek przez lublin będzie przejeżdżał(nie mam niestety zaufania do wysyłania rzeczy jakichkolwiek-przepraszam)
  17. lusia wysle karmę?bo mojej tylko 2 kg,po 19 -stej do odebrania z klinik z szelkami i obróżkami(dam po 2 z każdego,bo nie wiem jak dziewczyny rozmiarowo)
  18. czy goldenka dostaje leki na te nogę?
  19. ok.wszystko jasne .wieści przekazuję na terierowe.
  20. aaa,czyli szorstkie rude szczenię nieobecne,a figa-to jest ta mała szorstka sunia jest na dt u teresz? czekam na odp./potwierdzenie,w celu poinformowania terierkowego forum
  21. powinno być 1 kg/m-c,ale jeśli pies dobrze się czuje co najwyżej podawaj jakis prep.witaminowo-mineralny(nie piszę jaki bo jest ich wiele,byle nie dla ludzi)
  22. szczerze powiedziawszy wy prócz podawania chondroprotektorów,żeby wzmocnić chrząstki,stawy,nic nie możecie zrobić,duże prawdopodobieństwo że czeka go zabieg
×
×
  • Create New...