odpowiednie ogrodzenie i dosc wysokie(2 nawet 2,5 metra) powinno sprawę rozwiazać,na samej górze siatka powinna być wygieta w stronę podwórka.
oczywiście azjata jest psem inteligentnym,więc jak nie górą to dołem(dobra podmurówka).kojec dla azjaty to kara.on musi widzieć okolicę.
co do szczupłości -nie martw sie,dobrze że jest szczupły,przynajmniej nie bedzie miał problemów ze stawami.
p.s.czytałeś ode mnie pw?