-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
pies może jeśc każdą karme z puszki,ale nie jest powiedziane która mu służy a która nie
-
ooo,cos na ten temat wiem cao i pitbull(obie rasy bardzo dominujące )....jeden stracił jajka...
-
dokładnie w wiekszości weterynaria w praktyce to praca z włascicielem zwierzęcia
-
z tego co piszesz problem łatwo przechodzi więc nie ma sie chyba czym martwic,ale jeśli masz jakieś wątpliwości to zawsze możesz iść do lekarza i poprosić o pomoc
-
lekarze dawali mu jakieś leki p/wymiotne?
- 7 replies
-
- dog de bordeaux
- energia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
wiesz ,namówić rodzica na drugiego psa gdy ten się zapiera wcale nie jest łatwo,nie napisze ci żebyś postawiła mamę przed faktem dokonanym bo tu nie o to chodzi,jeśli mam mówi że nie chce to przeczekaj,może faktycznie nie da rady utrzymac 2 psów(psy to koszty a majac długowłosoego dobrze o tym wiesz).moze dlatego sie nie zgadza
-
o to własnie mi chodzi.nie "straszny"jest fryzjer,tylko to co psa dookoła otacza:suszary,ciagłe stanie ,nienaturalne trzymanie głowy itd..tego sie boja,byc może kojarzą i sa tego efekty
-
to nie jest stary.może przechodził wcześniej babesziozy,stąd taka kreat.
-
może mu sie "ulewa"?
- 7 replies
-
- dog de bordeaux
- energia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ineger']W sumie to nie wiadomo, co ci powiedzieć. Dog Kanaryjski to jednak nie to samo, co jamnik, więc jeśli weźmiesz drugiego psa, też dużego, i nagle coś się zacznie psuć, to jako kobieta nawet nie będziesz miała możliwości żeby fizycznie zapanować nad tymi psami...i spacery to też może być problem, chyba że wychować je tak, że za nic w świecie nie pociągną smyczy.[/QUOTE] chyba że ćwiczy na siłce i wyciska 200 kg na klate
-
każdy karmi tak jak chce,ja karmie 2 x dz.z większa porcja jedzenia wieczorem,moja ciocia posiadajaca m.in.mieszańca moskiewskiego stróżujacego karmi 1 x ale obficie i tak od wielu lat.ile ludzi tyle racji
-
myśle że tak
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
jakoś nie spotkałam sie z bulldogami samcami ważącymi mniej niż 30 kg-dodam,że nie zatuczone wałki
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
agresywny,albo tez i fałszywy-bo i takie sluchy bywają ,gdy pies spożywa"surowe"
-
nie ma znaczenia.co do zjadliwości?może byc.na pewno się nie zatruje
-
ile ma lat twój psiak?
-
bulldog angielski pociagał mnie zawsze,ale problemy ciągłe z oczami i skórą ,trudnosci z oddychasniem podczas wysokich temp.(nasze kochane polskie lato ,gdzie w cieniu 35+)....nie to nie dla mnie
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
maggi a badanie moczu było robione kiedykolwiek?bo raczej od pnn psy nie łysieją,mogły sie nałożyć 2 sprawy na siebie może pnn i cushing.powiększenie powłok brzusznych pojawia się po długiej terapi glikokortykoidami(które jak piszesz miał twój pies)a wyniki które były wykonywane po tej terapii sa"normalne" dla terapii posterydowej(dobrze że dostaje leki na odbudowe kom.wątroby,norma dla ap nie jest 10 tylko 50-150;)).furosemid przy pnn raczej wskazane-żeby kreatynina szybciej była "wypłukiwana"z org.(kreat.to "toksyna").przy pnn nerki w 98%podczas badania usg czy rtg wygladają normalnie(tzn nie sa powiększone). anja-ciesz się,że kroplówki"działają".
-
ja może na temat karmy rc gastro-nie podraznia żołądka i watr5oby na 100%,to że brzydko psu pachnie z pyska-zobacz jej zeby i dziąsła w jakim sa stanie.nawet niewielka ilosc pltki powoduje brzydkie zapachy.na pewno nie jest to wina karmy
-
Częściowa zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki - prośba o konsultacje
gryf80 replied to heksa82's topic in Gastrologia
na pierwszy ogień daj jakis lakcid,mam nadzieję że nie kupsko bakteryjne -
raczej nowatorskie to co zalecił.stomorgyl jest do łykanie(metronidazol+spiromycyna).raczej psiaki nie lubia jak sie im podrażnia i tak bolesne dziąsła
-
a najlepiej karmic często ale mało,psy z głęboką klatka piersiową mają tendencje do skretu i/lub przemieszczeniem żołądka
-
a może tylko opakowanie zmienili?i wiecie,że niby nowa linia
-
Krztuszenie się szczeniaka-weterynarz nie ma pojęcia o co chodzi
gryf80 replied to Nati211's topic in Weterynaria
mój lekarz na to mówi "katar nozdrzy tylnych"