Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. aa,czyli pewne sygnały rozpoznawcze.
  2. wiecie jak to jest u niektórych 'hodowców"-po co generowac koszty?-po co inwestowac w tabletki na robaki. może jedzie na odpchlanie(spotkałam się z takim stwierdzeniem -na spot-on mówia "szczepienie p/pchłom)
  3. gryf80

    Barf

    a to może zwykła "pazerność"?
  4. gryf80

    Barf

    tak ludzie kieruja się żle pojętą milością do zwierząt.. p.s.to że zjada nieczystości swiadczy o "wyjałowionej"diecie m.in.
  5. spokojnie nie powinno się nic zdarzyc.u suk cieczki co do dnia nie występuja,więc....
  6. no jeśli jest "śmieciaże"to wszytsko tłumaczy.wystarczy że zjadł cos nieświeżego-nawet np.spleśniały chleb,pełen grzybów gnilnych i złych bakterii.toksyny wydzielane przez te bakterie draznioa jelita-efekt sama widziałas.jak masz lakcid jakis w domu to mu daj.tylko nie jogurt czy kefir tylko lakcid.
  7. no własnie,adam pisze że ewentualnie 20 min po 3-4x dziennie,faktycznie może jakiegoś starszego 7-8 letniego mikropsa by wziął?
  8. ja wam moge powiedziec że jak ja studiowałam to u nas było pół na pół
  9. adam te grupy co wymieniłeś potzrebuja baaaardzo dużo ruchu,w przeciwnym razie w mieszkaniu zamienią sie w architekta,a jesli zamknąłbyś szczyla w klatce kenelowej szczekanie i wycie masz jak w banku,więc sąsiedzi pewnie nie będą szczęsliwi.mieszkałam już w róznych miejscach np.w 4 osoby w tzw"kawalerce"przez 8 lat,na 4 pietrze i wybór padł wtedy na kota bo po pierwsze wysoko i brak windy,a po drugie nikt nie mmiałby czasu żeby ze zwierzakiem na długie spacery wychodzić i gdzie,jeśli blisko centrum bez parku.nie zmyslam tego ,tak bylo ,tak mieszkałam.wiesz mi -jeśli nie masz czasu na psa nie kupuj go wcale bo i ty sie "umordujesz"i pies i wszyscy wokół. p.s.jesli czujesz potzrebę wychodzenia na spacery z psem od czasu do czasu-jedż do schronu i może zatrudnij się jako wolnotariusz?
  10. ja tylko z tego wywaru zdmuchuję tłuszcz,który wywalam a wywar wypijają
  11. madi karma była z tymi szelkami i obrożami dla kazimierzowszczanek
  12. matko uszy większe niż jej maleńka głowa.jest mała i pewnie będzie cichutka,więc powinna szybko znależć dom.powodzenia
  13. paulina mogę szczotki na terierkowe podrzucić,jeśli pozwolisz.
  14. w taki wypadku weż sobie kota.ja to mówię serio,bez ironii.ewentualnie może spokojnego yorka którego bys strzygł na krótko,ale kota polecałabym bardziej.
  15. jeśli pies jest apatyczny nie chce jeść czy pić to chyba musisz udac się do weta na kroplówki. czy twój pies,bawi się z dużą ilością psów,czy ma tendencję do zjadania odchodów?
  16. dieta to raz długie leczenie to dwa.zbyt krótkie zawsze powoduje remisję.był odrobaczany?
  17. może nieśmiało zaproponuje Goldi(dla złotej) a dla owczarki może Bera?
  18. gryf80

    Barf

    dokładnie,żeby nie było za póżno"bo czym skorupka za młodu nasiąknie..."
  19. może być,ale "mój"wet poleca z mikity pet calcium np w proszku,sa też tabletki
  20. proszę.nie odpisałaś czy podajesz megavit multivit canis czy megavit pet calcium.jeśli ten pierwszy to zmień na ten drugi dopóki szczeniory ssą matke(chociaż miot jest nieliczny).pozdrawiam
  21. czyli jeśli potencjalni opiekunowie chcieliby by odstraszał nieproszonych gości to raczej nie on,bo z opisu wynika że to miś-przytulak
  22. gryf80

    Barf

    hmmm to masz farta.spożywanie chrząstek w okresie wzrostu i starzenia sie psa wpływa korzystnie na maż stawową
  23. wygląda na otarcie skóry
  24. megavit to właśnie"odmiana"tego co napisałam wyżej tylko dla dużych psów(masz megavit multivit canis czy megavit petcalcium)jest ok.biały ser oczywiście można podawać jak na psa dużego do kostki wystarczy.na kolorze brzuchów na odległośc ci nic nie podpowiem bo nie widziałam ich wcześniej ;),ale jesli sa ciepłe nie piszczą,ssą matke i wydalaja to znaczy że jest ok
  25. gryf80

    Barf

    lilka dobrze prawi-jeśli byś porobiła ap dużej populacji szczeniąt w intensywnym okresie wzrostu to 90% będzie miało podwyższone ap.zawartość wapnia w karmie u dużych ras 0,8 do 0,9%,a fosforu 0,6 -0,8%.na wadze nie powinien przybierać więcej niż 2-4 g dziennie.stosunek wapnia do fosforu mogę ci poszukać jesli chcesz.wiedzy w barfowaniu szceniąt niestety nie posiadam,gdzyż dopiero dorosłe są na pół barfie,a szczenniory(rasy duże i olbrzymia)karmiłam rc maxi junior(wyniki wzorowe)
×
×
  • Create New...