Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. tosiu-raczej watpie że to "wina"ciazy-lepiej za wczasu problem w zarodku zdusić
  2. ;)ls oto własnie mnie chodzi theg-ja kocham psy-ale wejdz sobie na watek psy w potzrebie -tam sa psiaki co właśnie ludzie pozostawili-potem sie "nie sprawdzily"to won-sznur,las lub schron czy ulica.dlatego ls dobrze prawi.musi przeminac całe pokolenie zanim zrozumia potzerbe sterylek.niestety.przepraszam za off. theg super że sobie dajesz radę. z maluchem
  3. wow!!!antykoncepcja w cieczce?!bardzo nie dobry pomysł.przepraszam za offa ale nie mogłam się powstrzymac.jess poczytaj sobie o tym w odp. dziale
  4. ziemia mu nie zaszkodzi co najwyżej może miec lużny stolec lub nabawic sie robali jeśli np.koty czy psy w tej ziemi oddawały kał.nie wiem czym karmisz,ale może kup bardzo dobry prep.mineralno-wit.
  5. ja miałam-co prawda nie mam owczarka szetlandzkiego ale min cao długowłosego-kicha tyle moge powiedzieć-smierdzi,pies nie chcial tego pic i na siłę strzykawką musiałam dawac-sierśc ?jakbym omeganu nie dawała to by była taka sama.od tyg.chyba stosuje zomarin(omega 3,6,9)w kaps(ludzki)dosc stezony na psy 40 do 70 kg stosuję po 1 kaps.ty także jeśli byś chciała możesz dawać 1 bo nie przedawkujesz.co do skuteczności nie wiem-ale mój pit bull (drugi co ma kłopoty ze skóra)mniej sie drapie więc chyba działa.cao dostaje bo się "sypie"na potege.
  6. gryf80

    jaka karma ?

    jesli stosowałeś brita "zwykłego"to spokojnie możesz na w/w przez weimar,to dobre karmy.
  7. no to ja krótko-nie nie wolno dawac nic poza chrupami i wodą.owoce maja bardzo dużo kalorii(fruktoza to cukier)
  8. lekarz wet.może uśpić miot do 24h od momentu porodu suki.dalej jest to po prostu nie humanitarne ze wzgl.na sucz
  9. suchego łacznie z surowym raczej powinno się unikać-to pewne
  10. no cóz zdaża się.psy łykaja rózne rzeczy,a mlode w szczególności.tak to dla ludzi.może byc nawet esseliv duo czy cokolwiek.daj na pewno bo daje paracetamol nie tylkopo blonie śluzowej żołądka.
  11. magdola w lublinie tez sie nie znają.porażka więc nie wiem po co ta lista-czy to dog kanaryjski,bojowy z majorki to i tak amstaff :shake:
  12. rock a jak tam szczeniak sie chowa. thegibon jak tam sobie radzisz z karmieniem i jak tam noworodek
  13. konrad jesteśmy z toba ,przedmówcy/czynie maja racje
  14. gryf80

    Ropomacicze?

    a co z tymi sikami?
  15. długi nie jest.tylko nie napisałaś ile ma kg.co mozesz zrobic w domu prócz tych leków dodaj coś oslonowego na watrobę np.hepatil vit(w aptece bez recepty) i stosuj to przez długi czas,jak dziala paracetamol to juz czytałaś więc truć nie bedę.
  16. raczej z odcinkiem lędżwiowym kregosłupa.wizyta u weta nieunikniona pieska raczej czeka kuracja injekcji dosc bolesnych(np.b12).ale idz nie zwlekaj bo moze dosc do niedowładu tylnych łap
  17. a ma apetyt i pragnienie,wydala?
  18. jeśli np.pies wytarza się w padlinie to obrożę można umyć w pLynie do mycia garów wysuszyć,rozciagnąc przetrzeć pod włos po psie i zapiąć
  19. po pierwszym szczepieniu pies nie ma pełnej odporności może wychpodzić na dwór,ale najlepiej jesli nie bedzie kontaktowała się z obcymi psami i "skażoną"trawą(najlepiej ustronne miejsca lub własna działaka)drugie szczepienie mioże być jak pierwsze w odstepie 3 tygodniowym (ale generalnie decyduje sytuacja epidemiologiczna w miejscu gdzie mieszkasz-jeśli w twojej okolicy panuje laptospiroza to warto zaszczepić szczepuionka typu dhppil).10 dni po drugim szczepieniu można uznać że odpornośc na g"główne"choroby(nosówka parwo zap.wątroby)jest obecne i może kontaktować się z psami.oczywiście jeśli wychodzi na dwór zabezpiecz przed kleszczami dobry prep.
  20. ja trzymam-bedzie dobrze.
  21. gryf80

    nasze staruszki

    o tym że sa droższe to wiem-np.caniviton(sama chondroityna a drogi jak diabli)
  22. normalne"zakochany pies nie je.ja cos na ten temat wiem.nie martw sie nie dogadzaj mu.nasyp tego orijena i poczekaj ma np.30 min na opróznienie miski.potem zabierz.zdrowy pies nie da się zagłodzić.w końcu zje z miski
  23. czyli w kroplach?zajrzyj na stronę firmy eurowet
  24. jeśli pies ma schudnąc to nie może dostawac rzadnych przekąsek.tylko woda nie ma kalorii
  25. ja gotuje korpusy kurze i makaron dla psów "as"
×
×
  • Create New...