-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
tosiu-raczej watpie że to "wina"ciazy-lepiej za wczasu problem w zarodku zdusić
-
;)ls oto własnie mnie chodzi theg-ja kocham psy-ale wejdz sobie na watek psy w potzrebie -tam sa psiaki co właśnie ludzie pozostawili-potem sie "nie sprawdzily"to won-sznur,las lub schron czy ulica.dlatego ls dobrze prawi.musi przeminac całe pokolenie zanim zrozumia potzerbe sterylek.niestety.przepraszam za off. theg super że sobie dajesz radę. z maluchem
- 41 replies
-
- mały piesek
- problemy z psem
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
wow!!!antykoncepcja w cieczce?!bardzo nie dobry pomysł.przepraszam za offa ale nie mogłam się powstrzymac.jess poczytaj sobie o tym w odp. dziale
- 15 replies
-
- donek
- karmienie.
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ziemia mu nie zaszkodzi co najwyżej może miec lużny stolec lub nabawic sie robali jeśli np.koty czy psy w tej ziemi oddawały kał.nie wiem czym karmisz,ale może kup bardzo dobry prep.mineralno-wit.
-
Szybki porost włosa po lnieniu -co zrobić?
gryf80 replied to Agappe's topic in Suplementy i witaminy
ja miałam-co prawda nie mam owczarka szetlandzkiego ale min cao długowłosego-kicha tyle moge powiedzieć-smierdzi,pies nie chcial tego pic i na siłę strzykawką musiałam dawac-sierśc ?jakbym omeganu nie dawała to by była taka sama.od tyg.chyba stosuje zomarin(omega 3,6,9)w kaps(ludzki)dosc stezony na psy 40 do 70 kg stosuję po 1 kaps.ty także jeśli byś chciała możesz dawać 1 bo nie przedawkujesz.co do skuteczności nie wiem-ale mój pit bull (drugi co ma kłopoty ze skóra)mniej sie drapie więc chyba działa.cao dostaje bo się "sypie"na potege. -
jesli stosowałeś brita "zwykłego"to spokojnie możesz na w/w przez weimar,to dobre karmy.
-
no to ja krótko-nie nie wolno dawac nic poza chrupami i wodą.owoce maja bardzo dużo kalorii(fruktoza to cukier)
-
lekarz wet.może uśpić miot do 24h od momentu porodu suki.dalej jest to po prostu nie humanitarne ze wzgl.na sucz
- 41 replies
-
- mały piesek
- problemy z psem
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
suchego łacznie z surowym raczej powinno się unikać-to pewne
-
no cóz zdaża się.psy łykaja rózne rzeczy,a mlode w szczególności.tak to dla ludzi.może byc nawet esseliv duo czy cokolwiek.daj na pewno bo daje paracetamol nie tylkopo blonie śluzowej żołądka.
-
magdola w lublinie tez sie nie znają.porażka więc nie wiem po co ta lista-czy to dog kanaryjski,bojowy z majorki to i tak amstaff :shake:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
rock a jak tam szczeniak sie chowa. thegibon jak tam sobie radzisz z karmieniem i jak tam noworodek
- 41 replies
-
- mały piesek
- problemy z psem
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
konrad jesteśmy z toba ,przedmówcy/czynie maja racje
-
a co z tymi sikami?
-
długi nie jest.tylko nie napisałaś ile ma kg.co mozesz zrobic w domu prócz tych leków dodaj coś oslonowego na watrobę np.hepatil vit(w aptece bez recepty) i stosuj to przez długi czas,jak dziala paracetamol to juz czytałaś więc truć nie bedę.
-
raczej z odcinkiem lędżwiowym kregosłupa.wizyta u weta nieunikniona pieska raczej czeka kuracja injekcji dosc bolesnych(np.b12).ale idz nie zwlekaj bo moze dosc do niedowładu tylnych łap
-
a ma apetyt i pragnienie,wydala?
-
jeśli np.pies wytarza się w padlinie to obrożę można umyć w pLynie do mycia garów wysuszyć,rozciagnąc przetrzeć pod włos po psie i zapiąć
-
po pierwszym szczepieniu pies nie ma pełnej odporności może wychpodzić na dwór,ale najlepiej jesli nie bedzie kontaktowała się z obcymi psami i "skażoną"trawą(najlepiej ustronne miejsca lub własna działaka)drugie szczepienie mioże być jak pierwsze w odstepie 3 tygodniowym (ale generalnie decyduje sytuacja epidemiologiczna w miejscu gdzie mieszkasz-jeśli w twojej okolicy panuje laptospiroza to warto zaszczepić szczepuionka typu dhppil).10 dni po drugim szczepieniu można uznać że odpornośc na g"główne"choroby(nosówka parwo zap.wątroby)jest obecne i może kontaktować się z psami.oczywiście jeśli wychodzi na dwór zabezpiecz przed kleszczami dobry prep.
-
ja trzymam-bedzie dobrze.
-
o tym że sa droższe to wiem-np.caniviton(sama chondroityna a drogi jak diabli)
-
normalne"zakochany pies nie je.ja cos na ten temat wiem.nie martw sie nie dogadzaj mu.nasyp tego orijena i poczekaj ma np.30 min na opróznienie miski.potem zabierz.zdrowy pies nie da się zagłodzić.w końcu zje z miski
- 15 replies
-
- donek
- karmienie.
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
czyli w kroplach?zajrzyj na stronę firmy eurowet
-
jeśli pies ma schudnąc to nie może dostawac rzadnych przekąsek.tylko woda nie ma kalorii
-
ja gotuje korpusy kurze i makaron dla psów "as"