Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. a może JAZZ?
  2. belg-szorściak wow!,mało ich w świecie-może przez to że nie sa tak urodziwe jak pozostałe belgi
  3. bobryna czyzby brał prep.typu kreon?
  4. może być.jeśli dos długo przyjmowała glikokortykosteroidy,nie znalazłam wcześniej w twoich postach czy było robione badanie moczu
  5. przyczyny chrapania znajdziesz w internecie(podobne jak u ludzi-wy"googlaj"sobie)
  6. pomijam zboże w purinie dog chow tez jest na pierwszym miejscu-ale-moja sucz ogólnie nie grymasi przy żarciu zjada wszystko co zjadliwe(doslownie nawet cebulę czy ogórki)tę karme jadła tak jakby kuła w zęby,wywiozłam do wujostwa-oni maja psy wsuwajace nawet najgorszy badziew
  7. pies myśli po psiemu nie po ludzku.powstrzymując się od podawania suni przysmaków działasz tylko na jej korzyśc zawsze to krok w przód w odchudzaniu.
  8. kulturka wychowanie wychowaniem ale póki mlody jest jeszcze obetnij jajka-zawsze to obnizy poziom testosteronu(ale "efekt"dopiero po kastracji gdzies pół roku)zawsze obniży po pierwsze poęd do agresywnego zachowania wobec samców swego gat. no i skończy sie pociąg do płci pieknej.kastracji sie nie bój,zrób uprzednio badania krwi i do dzieła.nie jest to az tak straszny zabieg.szybko dochodzą do siebie po zavbiegu.
  9. pewnie ta mix shih tzu nie chodziła nigdy na smyczy-podobne "objawy"ma suczka moich sąsiadów-wystarczy zapiąc smycz a ona stoi i ani drgnie
  10. wiola jest taki wątek lekarze godni polecenia-zapytaj tam lub poszukaj
  11. gryf80

    Barf

    alu powodzenia i trzymam kciuki
  12. operacyjnie,ale spokonie najpierw wyklucz inne przypadłości
  13. zapadniecie tchawicy ?może,pies np.po intensywnym wysilku może sie udusić,ale spokojnie,wpierw trzebabyłoby wykluczyc właśnie np serce,a może ma zap.gardła?wet musi obejżeć
  14. ach nie zauwazyłam w tytule-faktycznie -jest napisane że u yorka-może miec problem z zapadniem sie tchawicy-rasa predysponowana,ale tu w tej materii,domowymi sposobami nic sie nie da zrobić.tylko wet
  15. endurka mam-inaczej bym nie pisała.moje wymiotują
  16. magdek nie namawiaj,uzbroj się w cierpliwośc,nie ulegaj "na ładne oczy",zgłodnieje to zje.nie wiem jaki czas przeznaczasz na "psie zjedzenie michy".ale niech jedzenie nie stoi cały czas,zabierz miskę i postaw w kolejnej porze posiłku.bądż twarda!nie ulegaj!pies prawdopodobnie grymasi.
  17. kochani niestety niewiele jest osób myślących podobnie,niestety.ja się co najwyżej moge podpisac pod waszymi wypowiedziami ;)
  18. fajnie.napisz póżniej co tam w wynikach
  19. sory za offa ale nie kogłam sie powstrzymac [url]http://demotywatory.pl/3750029/Przyjacielu-moj[/url]
  20. pawle-co prawda to nie temat ropo ale spotkalam się z normoalna leukocytozą przy tym schorzeniu.także poziom leukocytów nie jest miernikiem.
  21. nawet jesli sie przestraszyła-drżenie łap nie powinnmo byc dlugotrwałe.
  22. może w przyszłości marzenie sie spelni.mojego gryfa ojciec jest red nosem-na czarnych łatach prześwituje rudy
  23. thegibon,rock super sliczne szczeniaczki
  24. tabletek na serducho jest kilka"rodzajow"-z róznymi skutkami ubocznymi-tosiu my sobie tu na dogo możemy pisac,ale jeśli cos niepokojacego takie jak opisywałaś wystapilo to raczej bym nie zwlekała z wizyta w gabinecie wet.
×
×
  • Create New...