-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
ahri.dobrze wiesz że gruby pies to same problemy zdrowotne a ona jest jeszcze mloda i ma przed soba jakies 12 lat.po pierwsze ,niestety z psem trzeba raz w miesiacu chodzic do jakiejs przychodni i psa ważyc a wage zapisaywać np.w książeczce zdrowia psa.super że masz tak grzecznego psa w domu większosc mlodziezy jest nawet w domu dośc rozrywkowa.tak czy siak nie nalezy dokładac psu wysiłku typu skoki,fresbee i takie rzeczy-bo zerwanie więzadła krzyzowego murowane.długie spacery jak najbardziej i oczywiście "wściekanie się"z pobratymcami. co do zbicia naddatku kilogramów-ja to juz gdzieś pisałam,idz do weta który ma program slim fit (z firmy royal canin)obliczy on ile karmy obesity menegment pies powinien dostawac aby uzyskac wymażone kilogramy.psy na tej karmie bardzo ładnie chudna przy zachowaniu energii(w sumie sunia twoja jest prawie dorosła,ale byc może bedzie musiala otrzymywac jakies wapno i witaminy bo obesity rc jest dla dorosłych a dorosly retriver jest niby szaowany pow.15 m-ca życia)
-
paulina jest podobnie
- 41 replies
-
- mały piesek
- problemy z psem
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Vectra']wg mojego doświadczenia , jest to najlepszy na rynku specyfik na stawy. Owszem są podobne wynalazki , tańsze , ja w nie jednak nie wierzę. vectra czemu?ja mam wypraktykowane prep.z firmy dolfos arthroHA i arthrofos super działaja.zanaczam że mam psa z dysplazja.nie daję p/zapalnych p/bólowych chyba że nie może sie podniesc ale (odpukać) od 2 lat nie zdarza mu sie to cały czas 'leci "na w/w prep. ze skutkiem świetnym.a arthroflex jest dosc drogi
-
kurcze-na mleku dla szczeniat powinno byc ok-hodowcy w 3-4 tyg.życia wprowadzaja moczona karmę sucha np.starter rc
- 41 replies
-
- mały piesek
- problemy z psem
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
no ja ma 2 bojowe i cao.swego czasu wszystkie w mieście -jak na spacer wychodziłam to w kagańcach,po za terenem zabudowanym namordnik ściągniety,z psami innymi pobawić sie mogly na polach,wilk syty i owca cała ;).nikt mi uwagi nie zwracał-z reszta tylko ja byłam taka "dziwna"co swoje psy wyprowadzała w kagańcach(fizjologiczne kagańce). grand jeśli chcesz psa do towarzystwa,wpatrzonego w ciebie jak w obrazek,niekłopotliwego w pielęgnacji,potzrebujacego sportu/ruchu,polecam amstaffa lub pita.kochaja bezgranicznie-życie odda za ciebie i twoja rodzinę.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
nie ma sie co bać -to "tylko"witamina a i w tak nieweilkiej ilości że nawet gdyby pół tubki zjadł to nic mu nie będzie ;)
-
to ja dorzucę jeszcze mlodziana z krzesimowa k/lublina -u mnie zdjęcia w galerii nie chodza ale myslę że to wina'krzesimowa [url]http://krzesimow.bezdomne.com/[/url]
-
ważne że nie wpite.no i teraz czlowiek jest pod"odstarzałem"kleszczy przyniesinych do domu
-
zaraz po jak i w trakcie sterydoterapii transaminazy ulegaja podwyzszeniu.przy ropo taka sytuacja raczej nie ma miejsca.przy ropo kreatynina jesli juz ulega podwyższeniu
-
jeśli twoja sunia nie dostawała jeszcze leków p/padaczkowych to zaczynaj od dawek minimalnych.watek padaczki jest już w tym dziale
-
i wiecej razy posmarujesz tym lepiej,zawsze coś wniknie zanim pies obliże
-
inger a co ma piernik do wiatraka(chodzi mi o duże psy w domach wielorodzinnych)
-
ten czarno-biały kudłaczek miał byc chyba shih tzu albo jest faktycznie krzyżówką
-
no nie wiem jak u ciebie ale "u mnie"18 zł
-
ale to rozmowa o 2 psach w bloku nie o ruterach ;).trzymajcie kierunek bo od brzegu odplywacie
-
jesli dużo pije dużo sika to jak najbardziej.mozesz sama zanieśc.nie musisz psa ze soba tachać.i nie musi to byc mocz z rana jak u ludzi
-
wiki-mocz był badany?
-
małym to zawsze ciężko dogodzić.może....rc?
-
samo dobre!!!!
-
masc ochronna i gojaca sa na wit a tylko rózne "stęzenie"
-
o masz ci los.a jakies inne objawy byly?
-
jesli na świeżo jestez z kroplami to odczekaj 3 tyg
-
tak-jęli pies jest zdrowy,a jego problemem jest tylko pekajaca skóra na nosie to gojaca maść witaminowa do kupienia w aptece i najlepiej przed spacerem-dlaczego?pies przed spacerem zaaferowany jest spacerem i nie zliże tak szybko maści niz ten który ma posmarowane w domu.zaznaczam że nalezy stosować dośc dlugo
-
dziękuję za opinie.jeśli ktoś jeszcze karmił nie koniecznie z jagnięcina to proszę o dalsze opinie