Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. grand jeśli lubisz kaukazy i interesuje ci e ich zachowanie to zapraszam na forum molosy ,podforum owczarki kaukaskie
  2. np.mój jest wykastrowany i dokonale stróżuje
  3. kastracja nie przeszkadza w strożowaniu,a tak nawiasem mówiąc-temat chyba jest już nieaktualny
  4. gryf80

    symply karma

    mam pytanie stosował ktokolwiek w/w karmę? [url]http://e-sklep.kakadu.pl/produkt-7136/symply.adult.lamb.amp.rice.12.kg.htm[/url] przykładowo ta.
  5. gryf80

    Barf

    motylek chodzi ci o bioprotect to weterynarynaryjny dla psów kotów,a może ludzki do kupienia w aptece-multilac?
  6. jeśli bedzie mial w miarę proste włosy to mozesz strzyc go na yorka.
  7. wrzucę na terierkowe forum
  8. po "związku mieszanym"czasem ciężko określić co wyrośnie.może pudlowaty z prostym włosem?
  9. balbina- ja mam 3 psy (cao,pitbull,mix bulteriera)+2 koty w bloku na 56 m2.co prawda teraz sa na wsi,ale 5 zwierzaków w mieszkaniu to na prawde żaden problem
  10. dla mnie to troche dziwne.przypuszczam że tak samo co miesiąc trzeba "natrzec"psa obrożą jak w przyp.kiltixa.ale-czekam na to co powie twój wet
  11. to na prawde tanio
  12. a jak to wygląda?czy przypadkiem nie ma charakteru narastajacej ciemnej "warstwy"na oko?
  13. no to spróbuj.paczke chyba w folii babelkowej trzeba nadac. kurcze a czemu krople z cyklosporyną wet kazał dawać,jest szereg innych przy takim schorzeniu.moze z nim pogadaj o innych?
  14. no własnie.mnie interesuje jeszcze jedna rzecz-kiltixa trzeba co miesiąc perzcierac po psie a foresto?
  15. kurcze,a może zakombinuj u "ludzkiego"okulisty?
  16. gdzieś tu- w dziale weterynaria jest watek odnośnie obróżek p/kleszczowych jest tez o foresto.
  17. no to skoro tak to ...pewnie w niedługim czasie będziesz szczęśliwym posiadaczem w/w rasy
  18. gryf80

    Barf

    moje uwielbiają mleko i serki wiejskie,ale ze wzgl na cene to kupuje tylko wtedy gdy promocja jest na nie.
  19. [url]http://www.kurierlubelski.pl/artykul/539507,lublin-pogryziona-przez-psa-studentka-wraca-do-zdrowia,id,t.html[/url]
  20. jak macie windę to chyba nic nie stoi na przeszkodzie.ruch musi byc codzienny i pilnować wagi.bassety w agility?
  21. ja go na "żywe"oczy nie widziałam,może "wygooglaj".
  22. [quote name='Asia & Ginger']Znalazlam najtaniej za 70 zl na Allegro duzy rozmiar. Maly za 56 zl. Kiltixa dla srednich psow kupowalam za ok. 50-55 zl.[/QUOTE] to bardzo tanio-w hurcie po 68zł
  23. bo kiepsko działa generalnie,na psy
  24. ja widziałam yorki dziewczyny po sterylce.nic się nie zmieniło "we wlosie"
  25. możesz recepture uzyskać u lekarza prowadzącego.
×
×
  • Create New...