Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. martens wspołczuje.kurcze tak sobie mysle o czy pisalas-że guza nie było kilk amiesiecy temu a na pocz roku był juz sporej wielkości.może był bardzo maly,a jak to zlosliwce-szybkie tempo nastapilo na skutek jakiegos "bodżca"(tylko jakiego?)
  2. ja nie rozumiem porównań ludzi do zwierząt czy odwrotnie.
  3. royal ma niezłe diety weterynaryjne(nie chodzi mi o cene,bo drogo ale o efekt leczniczy)
  4. gdyby ci to szycie szło z trudem masz tu ściagę jak to wygląda:[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=8660&cat=163#[/url]
  5. daj se luz z sasiadka.nie warto jeyka strzępic na takich.zamiast kolnierza możesz zrobic takie wdzianko-ubranko pooperacyjne ze starego dużego recznika lub przescieradla,wizane na płecach a na 4 łapy dziury.ochrania brzuch
  6. gryf80

    Barf

    ajeczka-zwrócił,bo moze ta ryba to "nowosc"dla jego żoładka. co do poziomu eozynofili a robaków-zwięrzę musi byc fest zarobaczone żeby poziom choćby drgnał do góry,przy niewielkim zarobaczeniu nawet "wzmianki"nie bedzie(owczarki niem .maja fizjolog.podwyższony poziom eozyno.)
  7. ja tam do rc nic nie mam,ale cena mnie odstrasza-jak jest promocja na rc i po przeliczeniu na kg wychodzi taniej niz np brit care to kupuje rc,ale tak jak mówiłam-pisałam-tylko gdy jest w promocji. dodam jeszcze że gdyby był trochę tańszy to bym kupowała,wychowała na tej karmie 2 szczeniaki-super wyrosły,nic im nie brakowało.
  8. będxzie dobrze trzymam kciuki.
  9. spokojnie,robale sie zdarzaja u psów nawet w "naj;epszych'domach. do "regeneracji"flory jelitowej-jak radziła ls-kup może sobie prokolin(pasta) lub bioprotect(obydwa weterynaryjne ostatni kupowałam na sztuki) czy przypadkiem nie miał kiedys tam epizodów podjadania na dworze"różnych "rzeczy?
  10. sara nie ma tekstu w twoim poscie,to cel zamierzony?
  11. a na efekty trzeba poczekac nawet pół roku,jak pisała poprzedniczka ruch-umiarkowany,bez biegów forsownych(przynajmniej do momentu az sadło zrzuci),żadnych nagłych skoków do patyka,ruch "w płaszczyznie poziomej raczej".niedługo będzie cieplo-może zacząc pływać doskonale odchudza i oszczedza stawy
  12. super,przynajmniej wzmocnicie sunie do zabiegu,tak-masz rację przy ropo jednym z objawów może byc problem z tylnymi łapami
  13. masz na myśli karme luposan,tak?(nawiasem mówiąc fajna-tzn skład ok)dodaj mimo wszystkpo cos na stawy,np.z weterynaryjnych dolfos arthroHA lub arthrofos,czy też z ludzkich atrhrostop rapid(polecam to co używam na co dzień od 7 lat dla psiaków swoich)
  14. calibra tez niezła karma,lub tak jak pisała andromeda-symply
  15. incurin to hormony w tabletkach
  16. zatruł,bo może zastosowal fiprex doustnie-o takich kwiatkach też słyszałam.
  17. dokładnie,po pierwsze usunac siedlisko stanu zapalnego
  18. tu nie ma na co czekac-operacja konieczna.ropomacicze to nie stan miejscowy ty;lko ogóplnoustrojowy.czekając i podając leki raczej nie zaleczysz problemu.trzeba się spieszyć.piszesz-że wyniki ma wzorcowe.to super.powinna sobie poradzić ze srodkami do narkozy
  19. pierwsze objawy prawdopodobnie będa ze strony ukladu pokarmowego(wymioty,może biegunka)watroba tez jest pod "ostrzałem.idz do weta jak radziły poprzedniczki,na pewno coś da(na wszelki wypadek kup wegiel leczniczy w tabletkach-tabletka jet na 2 kg,prócz tego esseliv duo lub hepatil-ornityl odbudowuje watrobe)
  20. zobacz sobie karmy brit care light turkey&rice lub senior,mimo iz w tych karmach sa chondroprotektory to kup cos u weta lub w aptece na stawy(piszesz że ma chore)
  21. twój lekarz dobrze powiedzial,byc może to stan zapalny jelita grubego-może na dworku zjadł cos czego nie powinien a ta "rzecz"spowodowała podrażnienie.ewentualnie dorzuc chłopakowi cos na watrobę z apteki "ludzkiej"
  22. sugeruj się tym co na opakowaniu.z reszta pies nie zawsze zjada tyle ile na opakowaniu.moje jadły mniej niz zalecał producent i nic się z nimi nie dialo-widocznie tyle nie potzrebowaly.
  23. no to czy robic punkcje czy od razu przystapic do zabiegu to już powie ci lekarz prowadzacy,raczej bez chirurgii się nie obędzie.osteochondroza to co innego niz dysplazja
  24. np.na fiprexie pisze-w przeciwskazaniach:nie stosować u szczeniat ponizej 8 tyg życia i/lub ważących mniej niz 2 kg
  25. testuje teraz na swoim jednym psie kropelki eurowetu na siersc.jak zje to napisze jaki efekt.
×
×
  • Create New...