na krótkie trasy przejazdu wystarczy materialowy-który zawsze mozna do kieszeni wsadzić,na dłuzsze "zwykły "lepszy.co do szczeniaków w transporcie-juz powiedziano
może to byc postreylkowe nietrzymanie moczu lub zapalenie pęcherza,ale przede wsztsrkim musisz złapac od suni mocz i zanieśc do weta na badanie,które potwierdzi lub wykluczy zapalenie
[url]http://animalia.pl/produkt,23689,VetExpert_ProlactiNO.html[/url]
zobacz sobie,myslę że może być dobry.ale czy rewelacyjny?każdy pies reaguje inaczej
czasem mysle,że może z tym "uodpornieniem"jest tak,że albo za mała dawka(np.na kaukaza który wazy ok 70 kg-a pies jest dlugowłosy potrzeba fiprexa xl i m) lub żle podany(na włos nie na skórę)