Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. lub takie może: [url]http://www.pazur.lublin.pl/wozki_dla_zwierzat/[/url]
  2. orzełku mnie także podobaja się owczarki tylko z czarna maską.radziłabym ci wygooglać strony hodowli np.owczarków niemieckich i tam poszukać-tańszych z "papierem'
  3. ja zaglądam,bo z puław pochodzę;)
  4. gryf80

    Barf

    no chyba.może byc tak jak mówisz ma podrazniony żoładek przez te poduszkę,może być w tym mielonym psim niewielka ilosc "dodatkowych"subst.na które zdrowe zoładki psów nie reaguja,a temu drugiemu wystarczy nawet niewielka ich ilośc że sprowokowac wymioty
  5. no niby tak.ale powiem ci jestem w szoku,pewna osoba mówiła mi o leczeniu milbemaxem-a w jakich dawkach i co to musisz weta pytać.
  6. gryf80

    Barf

    [quote name='Wulkan']Może psiak nie chce jeść i nie czuje się głodny, bo jednak głodówki w BARFIE nie są o tyle dziwne, jak na suchym czy gotowanym. Powody mogą być inne- robaki, stany zapalne jelit, wątroby, kłopoty trawienne, trzustka… Nie zauważyłaś, że wygląd kału uległ zmianie, zaczęło inaczej pachnieć z jamy gębowej czy nie posypała się sierść? 3 dni to dużo i radziłabym jednak wybrać się do weta, żeby zrobić morfologię czy badanie jamy brzusznej. Mam też pytanie. Planuję zacząć uczyć kundlicę sąsiadki aportowania. Wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze. Nagrodą będą małe kawałki suszonego mięsa. Wygląda to jak wygląda- pies biegnie, je, biegnie, je. I byłoby to o tyle proste gdyby nie wcześniejszy skręt żołądka spowodowany ruchem po jedzeniu. No i teraz nie wiem- czy rzeczywiście iść na żywioł i czy są przeciwwskazania? Jeśli ktoś dysponuje ciekawym linkiem to poproszę. :loveu:[/QUOTE] a może zwykłe głaski i dobre slowo wystarczy?
  7. gryf80

    Barf

    a może coś do nich dodaja no wiesz,jak sie kupuje "ludzkie"mięso mielone gotowe to tam prócz miesa sa tzw."dodatki"
  8. ale jaka z royala,weterynaryjna obesity,bytówkę maxi light?
  9. trocka-lactobacilus ludzki dosc krótko działa,raczej jest potrzebny enterococus faecium który kolon izuje na dlużej(jest tylko w prep.dla zwierząt),dobrze p[iszesz-pomi9ędzy jednym a drugim podaniem metro.
  10. no to super.dobrze że chociaz to co sami przygotowujecie zjada.
  11. o masz ci los!a skąd przywiozła?jak pisza w ulotce stronghold dziala super
  12. jeśli dostaje glukoze dożylnie to organizm jest niejako oszukiwany-nie czuje glodu pragnienie również,wszytsko w "żyłę"
  13. wartośc kaloryczna mają
  14. skład fajny.ja swojemu dysplastykowi podaję arthro ha(glukozamina,chondroityna ,kw.hialuronowy).podaję już 3 lata.jest w tabl.cenowo-taniej niz w/w proszek bayer'a.podaje się tylko 2 tabl
  15. jeśli pies jest na diecie wet.restrykcyjnej to żadnego uch a nie może dostawać,nie piszesz co dostaje za karme.
  16. pisala,że jedzenia nie zmieniała od długiego czasu,krew ma wzorcowa
  17. gryf80

    Barf

    evelciu raczej wątpliwe,że powodem "lania"była dieta mieszana.
  18. mój cao gdy widzi w odległości nawet 0,5 km jakiegokolwiek psa bardzo sie denerwuje,nie wspomnę co się dzieje gdy obcy pies a nie daj boże samiec bedzie blisko siatki(ogrodzenie mam ze specjalnej wzmocnionej siatki ogrodzeniowej a i tak w momencie "rzucania"się na siatke-wygina się ta"najeżona góra".zaznaczam pies waży 70 kg,więc podobnie do corso).victoria zastanów sie nad wyborem.
  19. dorzućcie jakis preparat probiotyczny(ale nie podawaj razem z metronidazolem) dla psów np.bioprotect w kapsułkach.przewaznie na sztuki u wetów można kupić
  20. ja to wszytsko wiem,wiem tez żeies bez jedzenia może wytrzymać 2 m-ce,ale brak łaknienia powoduje postepujaca marskosc watroby,psy lubia nie tylko mieso,może lubi ryz z masłem.może bułke,ni ekoniecznie mięso.co do badania moczu- wystarczy urometr.ale wit cos sie nie odzywa
  21. racja przy silnych wymiotach tylko kroplówki,nic doustnie,cokolwiek podane doustnie tylko podrażnia żoładek
  22. victoria.dodaj sobie jeszcze kwotę szkolenia psa na psa obronnego,które tgroche kosztuje.może jednak warto zainwestować w gaz?taniej wyjdzie.
  23. a jakiej rasy,jełi moźna wiedzieć?
  24. jeśli to sunia twoja radziłabym sterylizację
  25. wit,co do moczu bardzo dobre wyniki,co do biochemi creatynina nie jest zła 1,9 mg/dl to nie tragedia(na przykład przy lekkim odwodnieniu kreat,jest podwyższony).moim zdaniem jesli pies "normalnie "się zachowuje to nie ma się czym martwić.daj do jedzenia to co lubi
×
×
  • Create New...