moja ruda tez jest gruba -wcale ise nie obrażam na to jak mówią"ale grubasnica',ona tez koch ajeść i niestety niekoniecznie sie ruszać,weszła w wiek senioralny może dlatego(gruba od 4 lat,a niechęc do ruchu od roku).jeśli nie dam jeśc teroryzuje mi pozostałe psy i koty,oraz potrafi ściagnoć np.z wysokiej półki chleb do suszenia(ma takie akcje gdy jest "na glodzie")