Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. spróbuj ariona premium żółtego(light)
  2. gryf80

    Barf

    moja ruda tez jest gruba -wcale ise nie obrażam na to jak mówią"ale grubasnica',ona tez koch ajeść i niestety niekoniecznie sie ruszać,weszła w wiek senioralny może dlatego(gruba od 4 lat,a niechęc do ruchu od roku).jeśli nie dam jeśc teroryzuje mi pozostałe psy i koty,oraz potrafi ściagnoć np.z wysokiej półki chleb do suszenia(ma takie akcje gdy jest "na glodzie")
  3. junoo jest taki watek w dziale żywienie oddam ,sprzedam...itd.tam spokojnie ozna zamieszczać treści takie jak twoje
  4. kropelki może?albo lepiej spray np.effipro czy fiprex
  5. przykre.złośliwe guzy sutka sa czesto hormonozalezne-wczesna sterylka właśnie potrafi ochronic suczki przed takim ,niestety finałem
  6. to się mówi-jaki pan taki kram,o!
  7. nie slyszałam o tym,ale byc moze beda się wycofywac ze względu na zbyt mały popyt na te karmę-niestety reklamy,promocje-czego było brak u hillsa jest na potege u royale-i wydaje mi sie że royal wygryza hillsa
  8. u mnie okrywa włosowa po tych omega taka sobie,przechodzę znów na sam lniany olej-po tym była extra
  9. gryf80

    Barf

    ja swoim psom dużych ras podaję tylko główki kości z indyka-trzonka se boję i wywalam do kosza
  10. dokładnie-lepiej zasugerowac wetowi -ta mysz jest dośc dobrze widoczna-ale warunek-zdjęcie musi byc dobrej jakości a łapa psa odpowiednio ustawiona.caniviton jest ok
  11. jak stosowałam fypryst to było ok.teraz fyprysta dostaja koty ze wzgl.na niewielką objętosc jaka trzeba wylać na skórę-moje koty nie lubia niczego-ani zakraplania ani odrobaczania przewaznie gdzie fipronil nie ma permetryny.mój gryf-pies krótkowlosy bez podszerstka ma zakraplany advantix w sezonie meszkowo-komarowym i jest ok
  12. ja tez myslę że trzeci "dobrze gada"może to mysz stawowa?choć przewaznie w kolanowym sobie "bywa"no ale...ja także nie słyszałam o zwpnieniu ścięgien ani o za długim ścięgnie.sunia dostaje jakieś chondroprotektory?może warto coś podac ,nawet mając na uwadze pózniejszy zabieg.
  13. może ona bytuje normalnie na skórze jak s.epidermidis-może było tak:na skutek grzebania i spadku odpornosci miejscowej ta cała kocuria zaczęła się namnażać.
  14. dzieki za informację.na pewnoi się przyda
  15. no własnie amitrazę w postaci "wcierki"nadal stosuje się z powodzeniem u psów ze świerzbem skórnym.tylko strasznnie pachnie. muszelka dzieny za informacje
  16. klauzunka-emeryci czy rencisci i to jeszcze uprzednio podpisujacy cyrograf że bedzie mial kto sie psem zająć gdy oni nie beda w stanie
  17. a może te obroze foresto tez nalezy przecierac po psie pod włos jak kiltixa
  18. wilgotny nos to normalne.suchy z reszta także.tu musi wet zajżeć do wnetrza gardła-może byc problem z ta tchawica albo z podniebieniem miekkim.albo nie iśc i pokochać taka jaka jest.
  19. tusia ja swego czasu tez 3 "bigi"w bloku trzymałam na 60 m,podobnie jak u ciebie-spokuj i cisza-ozywienie pojawialo się w momencie hasla"idziemy na dwór".obecnie gdy mieszkamy po za miastem ....najchetniej spały by na kanapach ;)
  20. raczej bys zauwazyła wydzieline przezroczysta wyciekajaca z nosa.
  21. trzymam kciuki.jak coś znajde na temat tego bakcyla to dam znać.a miało to jakąś inna nazwę? wynalazłam tylko tyle,że nalezy do rodziny micrococaceae-do tych mikrokoków należy także gronkowiec złocisty(staph.aureus)a także staph epidermidis(czesty bywalec naskórny )może ta kocuria to jakis kuzyn.nadto-kolonizuje fizjolog.jame ustna,gardło,skóre.nieszkodliwy-ale przy spadku odporności daje się we znaki(może daj cos psu na odpornośc nie zaszkodzi).generalnie należy do zakażeń szpitalnych.
  22. gryf80

    Barf

    ania&zefir-zawsze jest to ryzyko-ale ja miałam taką nie-przygodę jakis czas temu z moja sucza-chyba nawet tu opisywalam-obojczyk z korpusa kurzego utknął wgdzies na wysokości gardła-nie było innego wyjscia załadowac swoja łape do gardła psiego i to wyciagnac.mój pit czasem ma problem z odłakiem kości który potrafi utkwic miedzy zebami-rzadko sie to zdarza ale zawsze trzeba miec czujnośc no i nigdy nie daję kości gdy wychodzimy z domu tylko i wyłacznie wtedy gdy jestem obecna ja
  23. ok.pisz co tam lekarze powiedzieli.
  24. a nie to na pewno nie kreon,bo to lek ludzki ;)
  25. kurcze fajnie że psiaków malo-czyżby zwiększyła się ilośc adopcji?
×
×
  • Create New...