Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. rasy polskie-konkretne pytania"plis"
  2. z resztą te kolorowe kuli?jakoś mnie nie zachęcaja.a puszki dla moich są ok.trawią dobrze ale kupuje rrzadko,bo drogie
  3. to nic że mix z borderem,ale w jakies tam czesci jest owczarkiem,więc uwazaj.mam taką madra ksiazkę-tam jest napisane że np.nie podawać ivermektyny owczarkom i ich mieszańcom,wiec.... dog-jak nie spróbujesz to się nie dowiesz,albo zamiast spot-onów z fipronilem spróbuj innych,kilka postów wcześniej napisałam jakie
  4. trzymam kciuki.mam nadzieję że to nie lamblia.ja to przerabiałam(raczej mój pies),koszmar
  5. **.jak sobie chcesz:fiprex,fypryst,ex-spot,duowin,prac-tic,frontline,advantix,effipro,ektopar,wiecej nie pamietam z obrózek:kiltix,prevetic,bolfo,foresto-te które sa skuteczne należy pamiętac,że owczarki sa wrażliwe na iwermectynę i ponoc selemektyne. do wyboru do koloru.wybór nalezy do ciebie
  6. oj nie zawsze wysokie ap świadczy o nowotworzeniu
  7. lsdobrze mówi.nie ma się co bać,nie wywalaj psa z wyra,do którego się przyzwyczaił.odrobaczaj co 3 m-ce jeśli jest smieciojadem
  8. czytalam wczoraj o autoimmunologicznym zapaleniu gruczołów łojowych,rzadka choroba ale moża sunia ja ma,
  9. spoko.ale jakas woda do plywania by sie przydała i masaże oczywiscie.masaże mozesz robić sama w domu
  10. prince na szczęście objawy póżne zdarzaja sie bardzo rzadko
  11. czasami jest tak że na 25 wpitych kleszczy żaden nie bedzie zarażony,a czasem wystarczy tylko jeden -i babeszka gotowa.nie ma reguły.tak samo z obrozami jak nie kupisz i nie zastosujesz to sie nie dowiesz.
  12. a ja myslę że trzeba nawet tym foresto przecierać,nawet grzbiet kufy,chyba że dołożyc do foresto jakis spray a nos(grzbiet)potzrec np.wacikiem nasaczonym sprayem
  13. a te zmiany na grzbiecie choc troche zmalały czy cały czas sa takie same
  14. gardia lamblia-pierwotniak ,żyje w jelicie.mozna zarazic się przez spozycie kału zanieczyszczonego.prócz lambliozy może istniec tez izosporoza.izosporoza wyjdzie tylko przy badaniu koproskopowym,lamblioze najlepiej testem sprawdzic ani na jedno ani na drugie nie działaja tablety na robaki. moim zdaniem: powinnaś pójśc do weta poprosic o pojemniczeka na kał(często lecznice posiadaja taki specjalny komplet do badania kału zwierząt-fecalyser,sa specjalne pojemniczki którymi pobiera sie próbke kału).zbadasz to przynajmniej jedno wykluczysz nie leczone pierwotniaki "ograbiaja"psa z substancji odzywczych
  15. vicky-jeśli rumień będzie się "poszerzał"to lec znów do weta
  16. dwbem może one jadly tego royala no wiesz-"z jednego koryta"?i może był odpychany od michy przez reszte rodzeństwa
  17. stres wyzwala dużo wolnych rodników....choroba wie..
  18. czy nerw udowy jest ok?on łapke podkula czy bezwiednie zwisa?masaze łapy sa bardzo wskazane i pływanie.najlepiej poszukać w swojej okolicy kliniki wet.która posiada sprzet do rehabilitacji.w miare szybko-im dłuzej się zwleka to łapka nie bedzie używana wogóle(końcowe stadium amputacja kończyny)
  19. aysel-suplementowałas wapniem tę sunie?
  20. kreciła sie bo ja boli badz tez"ciagna"szwy
  21. a odrobaczany był po zabraniu z ulicy,tak porzadnie nie jdnorazowo.
  22. fypryst próbowałaś?(nie wiem czy pies uczulony na fipronil czy na nosnik),advantix jeszcze przychodzi mi do głowy,effipro,ex-spot,prac-tic,duowin
  23. pewnie dlatego,że go nic nie boli ani "nie uwiera";)bioprotect-kapsułki 1 na psa 1x dz.ja kupowalam na sztuki (1,10 zl szt),prokolin duży(pasta)-32 zł.może kup sobie kapsułki jeśli pies nie ma awersji do doustnych prep w tabl.np.7 szt.wiecej mu raczej potzrebne nie będzie
×
×
  • Create New...