-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
raczej taki pies jak opisuje [B]gelisia[/B] ,w takim wieku nie nadaje sie do jakielkowiek adopcji....tu raczej jest tylko jedno radykalne rozwiązanie...albo pozostanie do końca u takich opiekunów(nie wiadomo które rozwiązanie lepsze :( )
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
no to skoro nie cghce jeść,to moze ma problem z dziasłami czy tez zębami,albo jest to 'głębszy"proces i psu należałoby załozyc wenflon i karmic drogą dozylną
-
nie wylewaj "morza łez",jeśli wymiotuje to nie dawaj psu nic do jedzenia,bo tylko pogłebisz problem wymiotów.kroplówki są dobrym rozwiązaniem,wazne też aby dostawała leki ktore zahamuja odruch wymiotny,obniza ciś w nerkach,oraz witaminy które działaja tonizujaco
-
poszukaj w dziale weterynarze
-
[quote name='ANETTTA']bardzo stary watek an temat grzybicy mam pytanie czy przy grzybicy moga byc problenmy zchodzeniem u psa[/QUOTE] nie,nie ma powiazania(zakładam że chodzi ci o grzybice skórna)
-
wiem,czytałam wczesniejsza twoja wypowiedż,ale advocate nie jest lekim p/alergicznym,więc skoro pies został zakroplonym w/w prep.to najwidoczniej podejżewali lub tez chcieli wyeliminowac potencjalny problem pasozytów
-
polali advocatem bo moze podejżewali takze pasożyta?
-
tabele na opakowaniu sa orientacyjne.jeśli pies ma dużo ruchu więc potzreuje więcej kalorii niz taki który siedziw w domu,ale uwazaj bo to pies dużej rasy i rosnacy,im chudszy tym lepszy.nie dawaj psu do oporu bo bedzie miał problem z koścem
-
[quote name='Aysel']Ona ma zespol nadwrazloweo jelita i tydzień temu była na zastrzykach, bo miala zapalenie jelita grubego. Ten typ tak ma :/ jak byłam z nią na barfie to przez 2 lata nie było biegunek...[/QUOTE] skoro tak zdiagnozowali to staraj się jej dawać gotowane regularnie i wg zasady mało często(oczywiście jeśli to będzie mozliwe)
-
gotowane warzywa śmialo moga pełnic rolę wypełniaczy,to raz a dwa,że te naturalne dodatki na pewno nie zaburza trawienia(przynajmniej nie powinny)więc smialo możesz dosypywać.tak uważam.
-
trochu temat zboczył z toru:nonono2:, co do[B] berneńczyka[/B] w bloku-jak pisała poprzedniczka mieszkasz "nisko" lub masz winde czego nie.pamiętaj tylko że bernie żyja krótko
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
na efekt terapeutyczny lekow czasem trzeba poczekać kilka dni...
- 8 replies
-
- kardiologia
- kardiomiopatia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
jęsli pojawiły się strupki na skórze to raczej wizyta u lek wet byłaby wskazana(pobranie zeskrobiny itd),rozumiem że zabezpieczasz psa p/pchłom
-
moj drogi jeśli mieszkasz w bloku,w mieście to taki "łagodniejszy" aussie wydaje mi się byłby lepszy niz taki mocno strożujący(szczekający ,jak to stróż),ale nie mam takiej rasy więc nich wy[powiedza sie posiadacze takowych piesków. co do whippeta-gdzies czytałam że sa bardzo wrażliwe na krzyk i wychowanie"twarda reka".....
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
dlatego uważam że najlepiej jest chipowac szczenieta,a związki kynologiczne sprzedaja hodowcom taniej niz kupienie go u lek wet.pomijam fakt że niektóre związki nie sterylizuja elementów tatuownicy (przecieranie alkoholem to nie jest sterylizacja ale niektórzy tak to interpretuja) co może skutkowac zarażeniem np.świezbem usznym czy skórnym.to taka moja mała dygresja...
-
może ma żle dobrane leki,co działa na jednego psa nie musi działać u drugiego.zabieg przypuszczam jest dosc drogi ze wzgl.na typ pacjenta(może tysiąc złotych?).jak znajdę adres takowej kliniki to napiszę(chyba że ktos mnie uprzedzi to powtarzac sie nie będę ;) )
- 8 replies
-
- kardiologia
- kardiomiopatia
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
no pewnie że lepiej nie dawać hormonów.nas dłuzsza metę nie jest to obojetne dla psów. zastrzyki sa przewaznie na 5 m-cy
-
nie wiem czemu obwąchuj mu podbrzusze:moze zostaja krople moczu na włosach ?a byc moze problem zapalenia worka napletkowego znów poerócił
-
i chyba tak by było najlepiej,ale moze autorka watku nie chce sterylizowac,to przynajmniej -jak pisałam wyżej-zmienic na inne
-
bo to co ci przepisał to sa ludzkie,może zrób tak:idż do lek wet znów tego samego lub innego,nawet bez psa.popros o inne np.weterynaryjne
-
jeśli do wycieku z nosa nie dołącza sie kichanie to spróbuj od tych prep.polecanych przez [B]mozarcik[/B]
-
a jeśli chcesz podawać i suche i gotowane to tak czy siak musisz suplementowac.w/w preparaty sa niezłe.can vit tez jest niezły,ja uzywam juz kilka lat niebieskiego(karmie suchym rano,wieczorem gotowane)
-
słusznie zrobilas głodzac psa po tych luznych stolcach.byc może reaguje tak na zmiane karmy.niestety teriery typu bull sa predysponowane do chorób skóry(np.atopia,czy nietolerancja na pokarm).wazne jest tez czy pies był odrobaczany,albo lepiej-czy miał badany stplec w kier.pasozytów,czy jest regularnie odpchlany. przydałaby się dieta "eliminacyjna" może poszukaj w dziale żywienie,a jesli nie znajdziesz to moze spróbuj do poniedzialku gotowany ryz z odrobina masła i soli
-
biora onki bo taka moda i ładnie wygladaja i tyle,mało kto kieruje sie "potzrebami".
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
to super....jak pisałam wyżej,ruch i ruch i jeszcze raz ruch(w maire mozliwosci)a pies moze jeść to co mozesz mu zaoferowac.