-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
[B]lindy[/B] może dalmatyńczyk?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Grzalka']Witam, słuchajcie Aranesp (Epo), czyni cuda, po trzech podaniach u Tosi morfologia wróciła do normy a kreatynina z 5,37 spadła do 4,16 :multi:, jak na razie to inwestycja się bardzo opłaciła.[/QUOTE] cieszymy się z tobą :multi:
-
trzymam kciuki
-
goobbi cos pisała że odpadaja w przedbiegach chi....a spaniel kontynentalny jakby"podobny"...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
bo to na prawde bardzo fajna i sympatyczna rasa.bardzo czesto mylona z pudlem....
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
aaa,to duzo tłumaczy....prawdopodobnie było jak napisałas
-
lekarz to oko powinien zobaczyc,spytaj o te badania krwi.
-
[B]gooobbi[/B] biszon do "dziecka"i jako towarzysz jest super,miły i bardzo pojetny,pilnowac tyko codziennego czesania i strzyżenia.ale co na to twój maż?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]darko m[/B]oze poproś pania lek wet o zrobienie krwi:morfologia i biochemia
-
wasylek mógł się podtruc np.nie swiezym pokarmem,jeśli kleszcza złapał ponad 2 tyg temu to nie od tego miał powyzsze objawy
-
a moze to choroba z autoagresji?dlatego encorton tak dobrze zadziała.tak czy siak dobrze ze pies chodzi i ma sie lepiej
-
[quote name='mgr_metal']No właśnie mój sobie nie radzi. Chyba kołnierz jest trochę za duży (ale wet powiedział, że mniejszy rozmiar byłby już za mały). Całą noc przespał, rano mu zdjąłem i na razie się nie drapie (chyba ten zastrzyk zadziałał) więc na razie nie ubieram mu kołnierza.[/QUOTE] chyba że pilnujesz psa non stop.to wtedy faktycznie moze go nie nosić,ale gdy idziesz spac lub po prostu musisz wyjśc to kołnierz jest niezbędny,bo bedzie tak jak napisał/a [B]nienor[/B].
- 7 replies
-
- kufa
- opryszczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
takie objawy jak miał ten szczeniak są bardzo ogólne,mógł zarówno podtruc sie czyms,za dużo zjeśc,moze miec chorobe zakazna albo jeśli złapał kleszcza a był nie zabezpieczany przed kleszczami-zachorowac na babeszioze.wasylek czy po tych zastrzykach jest poprawa?
-
Mały gryzie buty i wszystko co znajdzie na podłodze gdy jest sam
gryf80 replied to iceboox's topic in Lęk seperacyjny
kupic mu rózne zabawki do gryzienia(ale dla psów )+np.suszone wędzone elementy jak uszy czy kurze łapki -
może porównaj sobie takiego psa do ludzkiego niemowlecia....to bedziesz miała jako takie porównanie
-
albo choroba z autoagresji,albo pasozyty....
- 7 replies
-
- kufa
- opryszczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
to czy wystarczy to musisz pogadac chyba z lek wet,a skład masz rację-jets tAKI sam jak w agapurinie
-
no może tak żle nie będzie....opakowanie czyli 60 tabl karsivanu to koszt rzędu 70 zł....ewentualnie [B]darko[/B] spytaj wetke o polfilin zamiast karsivanu,
-
fakt [B]Malgoska[/B] ma racje że karsivan mógłby brac do konca zycia,ale-jak na tak dużego psa to spore koszty, karsivan mozna przerwac w dowolnym momencie i potem znów do niego bez problemu wrócicć
-
[quote name='phase']Witajcie. :) Chyba to temat dla nas, moja 10letnia Żaba wazy troszke ponad 8kg, powinna spalic co nie co, nawet wetka to potwierdzila, bo jednak z niej pulpecik sie zrobil.. Ale nasz problem polega na tym, ze Zabcia jest po wypadku, lapki niestety juz nie sa w nie wiadomo jak super stanie, dlatego bardzo dlugie spacery odpadaja. Myslalam o bieganiu, ale z nia wiecej meczenia i ciagania niz biegania, taki z niej len. Owszem od czasu do czasu czeste wychodzenie na dwor jest, ale nie dluzsze. Dlatego prosze Was o rade odnosnie posilkow, jak byscie radzily mi ja "karmic". Nie jest u nas tragedii, ale skoro daloby rade poprawic jej wage to chcialabym sie tego podjac. Moze a nuz czestsze spacery z przerwami jednak troche by ja rozruszaly i nie mialaby takiego klopotu z lapkami. Ona z reszta to taka oszustka , bo jak wracamy ze spaceru to nagle dostaje turbo i pedzi przed siebie i nagle juz nic ja nie boli i ma sily..) Jesli jest ktos kto by nam pomogl to bardzo prosimy o rade i z gory dziekujemy ze ktos sie nami zainteresowal. :)[/QUOTE] nie musza byc to forsowne biegi żeby pies stracił pare kilo,wystarcza marsze.oczywiście to ile i co sie sypie do psiej miski tez jest wazne. [B]magLola[/B] widocznie poprzednia karma sucha nie była dobrze trawiona przez twojego psa,jest wiele innych jeśli barf czy tez gotowanie sie nie sprawdzi
-
stsowałam preparaty różne"naturalne jak oliwa oleje,prep.dedykowane na sierść(gammolen,olej rybi,vetoskin,roboran h) -nic nie pomaga,jak sie sypały tak się sypią....:shake:
-
krew najlepiej na czczo,wit be nie wpływa na wyniki.p/zapalne moga dac "odbicie "we wskaznikach watrobowych..
-
zdjęciem rtg i ocena przez lek wet
- 1 reply
-
- biodra
- labrador retriever
-
(and 2 more)
Tagged with: