Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. [B]lindy[/B] może dalmatyńczyk?
  2. [quote name='Grzalka']Witam, słuchajcie Aranesp (Epo), czyni cuda, po trzech podaniach u Tosi morfologia wróciła do normy a kreatynina z 5,37 spadła do 4,16 :multi:, jak na razie to inwestycja się bardzo opłaciła.[/QUOTE] cieszymy się z tobą :multi:
  3. gryf80

    Robaki?

    bardziej bym obstawiała właśnie przytkane gruczoły przyodbytowe
  4. trzymam kciuki
  5. goobbi cos pisała że odpadaja w przedbiegach chi....a spaniel kontynentalny jakby"podobny"...
  6. bo to na prawde bardzo fajna i sympatyczna rasa.bardzo czesto mylona z pudlem....
  7. aaa,to duzo tłumaczy....prawdopodobnie było jak napisałas
  8. gryf80

    lizanie łap!

    bo lek sterydowy działa ;)
  9. gryf80

    wylew u psa

    lekarz to oko powinien zobaczyc,spytaj o te badania krwi.
  10. [B]gooobbi[/B] biszon do "dziecka"i jako towarzysz jest super,miły i bardzo pojetny,pilnowac tyko codziennego czesania i strzyżenia.ale co na to twój maż?
  11. gryf80

    wylew u psa

    [B]darko m[/B]oze poproś pania lek wet o zrobienie krwi:morfologia i biochemia
  12. wasylek mógł się podtruc np.nie swiezym pokarmem,jeśli kleszcza złapał ponad 2 tyg temu to nie od tego miał powyzsze objawy
  13. gryf80

    lizanie łap!

    a moze to choroba z autoagresji?dlatego encorton tak dobrze zadziała.tak czy siak dobrze ze pies chodzi i ma sie lepiej
  14. [quote name='mgr_metal']No właśnie mój sobie nie radzi. Chyba kołnierz jest trochę za duży (ale wet powiedział, że mniejszy rozmiar byłby już za mały). Całą noc przespał, rano mu zdjąłem i na razie się nie drapie (chyba ten zastrzyk zadziałał) więc na razie nie ubieram mu kołnierza.[/QUOTE] chyba że pilnujesz psa non stop.to wtedy faktycznie moze go nie nosić,ale gdy idziesz spac lub po prostu musisz wyjśc to kołnierz jest niezbędny,bo bedzie tak jak napisał/a [B]nienor[/B].
  15. takie objawy jak miał ten szczeniak są bardzo ogólne,mógł zarówno podtruc sie czyms,za dużo zjeśc,moze miec chorobe zakazna albo jeśli złapał kleszcza a był nie zabezpieczany przed kleszczami-zachorowac na babeszioze.wasylek czy po tych zastrzykach jest poprawa?
  16. kupic mu rózne zabawki do gryzienia(ale dla psów )+np.suszone wędzone elementy jak uszy czy kurze łapki
  17. może porównaj sobie takiego psa do ludzkiego niemowlecia....to bedziesz miała jako takie porównanie
  18. albo choroba z autoagresji,albo pasozyty....
  19. gryf80

    wylew u psa

    to czy wystarczy to musisz pogadac chyba z lek wet,a skład masz rację-jets tAKI sam jak w agapurinie
  20. gryf80

    wylew u psa

    no może tak żle nie będzie....opakowanie czyli 60 tabl karsivanu to koszt rzędu 70 zł....ewentualnie [B]darko[/B] spytaj wetke o polfilin zamiast karsivanu,
  21. gryf80

    wylew u psa

    fakt [B]Malgoska[/B] ma racje że karsivan mógłby brac do konca zycia,ale-jak na tak dużego psa to spore koszty, karsivan mozna przerwac w dowolnym momencie i potem znów do niego bez problemu wrócicć
  22. [quote name='phase']Witajcie. :) Chyba to temat dla nas, moja 10letnia Żaba wazy troszke ponad 8kg, powinna spalic co nie co, nawet wetka to potwierdzila, bo jednak z niej pulpecik sie zrobil.. Ale nasz problem polega na tym, ze Zabcia jest po wypadku, lapki niestety juz nie sa w nie wiadomo jak super stanie, dlatego bardzo dlugie spacery odpadaja. Myslalam o bieganiu, ale z nia wiecej meczenia i ciagania niz biegania, taki z niej len. Owszem od czasu do czasu czeste wychodzenie na dwor jest, ale nie dluzsze. Dlatego prosze Was o rade odnosnie posilkow, jak byscie radzily mi ja "karmic". Nie jest u nas tragedii, ale skoro daloby rade poprawic jej wage to chcialabym sie tego podjac. Moze a nuz czestsze spacery z przerwami jednak troche by ja rozruszaly i nie mialaby takiego klopotu z lapkami. Ona z reszta to taka oszustka , bo jak wracamy ze spaceru to nagle dostaje turbo i pedzi przed siebie i nagle juz nic ja nie boli i ma sily..) Jesli jest ktos kto by nam pomogl to bardzo prosimy o rade i z gory dziekujemy ze ktos sie nami zainteresowal. :)[/QUOTE] nie musza byc to forsowne biegi żeby pies stracił pare kilo,wystarcza marsze.oczywiście to ile i co sie sypie do psiej miski tez jest wazne. [B]magLola[/B] widocznie poprzednia karma sucha nie była dobrze trawiona przez twojego psa,jest wiele innych jeśli barf czy tez gotowanie sie nie sprawdzi
  23. stsowałam preparaty różne"naturalne jak oliwa oleje,prep.dedykowane na sierść(gammolen,olej rybi,vetoskin,roboran h) -nic nie pomaga,jak sie sypały tak się sypią....:shake:
  24. gryf80

    wylew u psa

    krew najlepiej na czczo,wit be nie wpływa na wyniki.p/zapalne moga dac "odbicie "we wskaznikach watrobowych..
  25. zdjęciem rtg i ocena przez lek wet
×
×
  • Create New...