cieszę się jak nie wiem co że to nie dysplazaja ale martwi mnie cały czas to że freya nie może wreszcie poradzić sobie z tym wszystkim
jestem zaglądam i trzymam kciuki oby jak najszybciej z tego wszystkiego wyszła
smutek?
a ja to trochę inaczej odebrałam
chyba po dzisiejszym z.............. dniu w pracy
ale za to jutro tylko 4 godzinki i łikjend :cunao::cunao::cunao:
alfa nie ma na co czekać trzeba naprawdę szukać deklaracji dopóki jeszcze nie jest tak bardzo źle
jeżeli ktoś pojawia się an dogo ale nie odpowiada to trudno osoba nieodpowiedzialna
ty ze swojej strony robisz to co powinnaś a to że jest brak odpowiedzi no cóż, jeżeli np jest jakaś sytuacja że nie można dalej podtrzymywać deklaracji to powinno się powiadomić. nikt donikogo nie będzie mieć pretensji w końcu różnie się w życiu układa
[quote name='Wunia']:eviltong::eviltong::eviltong: a właśnie, że nie :obrazic:
Tolek to piesio Lu, sama będzie rozsyłała :evil_lol:[/QUOTE]
a jak o mnie zapomnicie to pójdę się powiesić o tak :grab::grab::grab::grab::grab:
a zobacz może jeszcze u ciebie w kuchni jestem :eviltong:
ciotka mmd nie narażaj mi się bo w końcu poświęcę się i przejadę całą łodź do ciebie na ka(Wunie) :diabloti:
ciotki to zaklepujcie miejsce u jamora bo jest kolejka a właśnie nasz gapinder będzie wybywał do nowego domku bo już jest po wizycie i na dniach wyjeżdża
lena pisz ty jak najszybciej do jamora bo on nie zawsze jest na dogo i może nie mieć czasu a tak jak ty go shaltujesz to na pewno odpisze