Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. ja ku... od 12:30 już bez kompa a od 13 i bez fona, o 18 mam przerwę w pracy może uda mi się dostać na dogo przez telefon na chwilę, jak co proszę o esa jak sytuacja w schronie
  2. heidi na razie nie pada idziem ajta?
  3. [quote name='Poker'][B][COLOR=Red]Dusia waży już 4 KG :multi::multi: [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]w ciągu tygodnia przybrała 800 gramów [/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Red]:multi: [/COLOR][/B][/QUOTE] to jak tak dalej pójdzie to niedługo jej ciotki nie podniesiecie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. Witam wszystkich poniedziałkowo :loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :morning::morning::morning::morning::morning: [B]x dużo razy[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu: [B]Ka(Wunia) dla wszystkich [/B]:loveu::loveu::loveu: z wszelkimi indywidualnymi zapotrzebowaniami :czytaj::czytaj::czytaj: gapciu tobie szkuje się super domek a zobacz to czy chciałbyś aby twój kolega porter został przetopiony na smalec przez jakiegoś hycla? on ma tylko tydzien [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186152-Pi%C4%99kny-wy%C5%BCe%C5%82-ma-tydzie%C5%84-potem-do-ODSTRZA%C5%81U%21%21-Wezwano-ju%C5%BC-HYCLA%21*-Zbieramy-na-HOTEL*"]http://www.dogomania.pl/threads/186152-Pi%C4%99kny-wy%C5%BCe%C5%82-ma-tydzie%C5%84-potem-do-ODSTRZA%C5%81U!!-Wezwano-ju%C5%BC-HYCLA!*-Zbieramy-na-HOTEL*[/URL]
  5. [quote name='Mysia_']Ostatnio jeden pan na widok Rodka stwierdzil "a co to za mini collie?" :evil_lol:[/QUOTE] to trzeba było powiedzieć panu że jak chce to może mieć to mini collie u siebie i jeszcze z gratisem :diabloti:
  6. [quote name='Ingrid44']Kto by pomyslal ze taki cwaniak z niego:crazyeye::crazyeye::loveu: Oplulam monitor ze smiechu :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] tylko nie wysyłaj piromance faktur za czyszczenie monitora :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. no nic czekamy na informację jak się pojawią
  8. poprawiłąm link http://nasza-klasa.pl/#profile/5248047/gallery/album/23/187 jak tam azyl nie zalało was?
  9. [quote name='Ada i Fanta']jak widać telewizja kłamie. [/QUOTE] a to nie wiesz że w telewizji podają 3 rodzaje informacji? 1 prawdziwe - program tv 2 prawdopodobne - inf o pogodzie 3 nieprawdopodobne - czyli wszystkie pozostałe :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  10. [quote name='Isadora7']Nie wątpię w to a ty co spać a nie po nocy straszysz :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  11. no tiger nikt z tobą nie wyszedł na spacer przez tyle dni?
  12. tyle dni i nikogo u was nie było dziewczyny niemożliwe gdzie wszyscy od tyszaków poszli?
  13. góreczko pusto u ciebie wszyscy pewnikiem zajęci teraz wielką wodą
  14. [quote name='ilon_n']no zwała!!! :evil_lol: widziałam to już gdzieś na innym wątku, wpadło mi nawet na myśl, ale o tej porze po takim dniu moja myśl jest jedna!! --> gdzie jest sofa??!! :evil_lol: mini-gospodarstwo i to w technologii mobilnej!! :diabloti: a gdzie mogło wpaść jak nie u gapcia. tam to macie teraz zaległości przez tą powódź ilon cajus spać bo jutro też jest dzień. natyraliście się dzisiaj, należy się porządny odpoczynek już was nie widzę na dogo :diabloti: :mad: :diabloti:
  15. [quote name='Cajus JB']Doczytałem wątek. Dzięki wszystkim za pomoc. Nawet dziś zadzwoniła jakaś kobieta, że albo schron przyjedzie po psa, albo go wyrzuci na ulicę. I malutki piesek przyjechał. Chyba szczeniaczek. Ludzie potrafią być bez serca. podły babsztyl :angryy: :angryy: :angryy:
  16. [quote name='ilon_n']Polubek!! nie zgadnę!!! dyktuj definicję !!! :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Wunia']a ma siłę na zgadywanki?[/QUOTE] spoko loko rozkręci się :loveu: nie może iść spać spięta trzeba ją trochę wyluzować :diabloti:
  18. [quote name='Wunia']Polubek Ty piorunie :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] wunia ciiiiiiiiiiii niech zgaduje
  19. dzień minął a fotek ani widu ani słychu :evil_lol:
  20. [quote name='AlfaLS']No to trzeba przyznać na charakterek:diabloti: I jak takiemu domu szukać?????????[/QUOTE] dożywotnio u zuzi :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  21. [quote name='ilon_n'] wyewakuowaliśmy ponad 130 psiaków .. częśc z nich już na DS !!![/QUOTE] o mamuśko ponad 130 :crazyeye: :crazyeye: niezły wynik, tylko szkoda że musi się coś wydarzyć aby człowiek pokazał swoje dobre oblicze. trzymam kciuki oby jak najmniej zwierzaków do was powróciło a najlepiej gdyby wszystkie zostały tam gdzie są w tych domach ilon tak dla poprawy humoru czy wiesz co to jest radiowóz?
  22. ilon już na dogo to zaraz się dowiemy co i jak
  23. [quote name='furciaczek']szczescie ze dom ocalal, oby juz wiecej nie padalo tak intensywnie...nawet sobie nie wyobrazam tego ze za chwile moglaby byc powtorka z "rozrywki" ehh mam nadzieję że to już będzie koniec bo do siostry mam ponad 300 kilosów [quote name='rinuś']eeehhh trzymajcie się tam !!!! Bede potrzebowała informacji wstępnych kiedy woda może opaść i czy potrzebne będa ręce do sprzątania bo w poniedziałek za tydzień mam jechać na zlot ale jeśli będą potrzebne ręce do pracy to oczywiście zostanę. cajus i ilon jak się pojawią to na pewno napiszą co i jak?
  24. Na szczęście nie. Posadzili trochę tytoniu ale na szczęście nie wszystko i to co posadzili to szlag trafił. Dobrze że dzieciaki zostawiła u nas. A teraz pompują wodę z suszarni i jeszcze skądś, ale na szczęście nie zalało im domu.
×
×
  • Create New...