Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. no fotki fajne i widać że ładnie już się na łapkach trzyma
  2. [quote name='Ra_dunia']nie... znowu jest pijany ;) dowiedział się o DS i pił razem z nami ;) opisy do zdjęć: 1) co tam masz? 2) o! flaszeczka! 3) doobraaa 4) tralalalala[/QUOTE] gapcio przyłączam się
  3. picu picu .... ty nie pijący :evil_lol:
  4. no dylanka fotki jak się patrzy tylko na drugi raz tak się nie kręć
  5. to co kora? znalazłaś swojego amatora al dokładniej amatorkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. to ja porywam cezar i canis a drugą parkę sobie wybieram leon i rodek
  7. ile psiaków na razie zostało wyadoptowanych do ds? jak u was sytuacja w schronisku? woda cofnęła się już czy jeszcze zalega?
  8. [quote name='ilon_n']tragedia z takim przymusowym abstynentem!! na deserkach się kończy bez względu na okazję :placz: czekam aż mi córa podrośnie, żeby wyjść z nią na piwo!!!!!!! chyba, że wcześniej z Polubkiem się uda .. :razz:[/QUOTE] ilon pomyśl o tym w lipcu mam urlop ale d.... blada szakala nie zostawię w łodzi. tam gdzie ja tam on i na odwrót
  9. wunia a mnie to kto poinformuje o luckym co? to że byłam w pracy nie musi znaczyć że nie muszę wiedzieć no nie za to stawiasz mi dwie ka(Wunie)
  10. [quote name='jamor']krótko: nie jestem w stanie przeczytac wszystkich postów watku gapcia, ale traf chciał ze znalazłem te o jakims dowcipie o policjantach-zapamietam kto to pisał i kto kibicował:mad:. [/QUOTE] [quote name='mmd']uuuups... Ciotka Polubek, ewakuacja :D[/QUOTE] ani mi się śni :obrazic: brat wpadnie to kawaleria po..... dym zrobi siostry nie da skrzywdzić :evil_lol: jamor który dowcip o policjantach czy o radiowozie? :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  11. a to już jego brocha mógł nie zaczynać z polubkiem na co takiego leszcza na mnie chesz wysłać
  12. oj tapi kilk adnbi mnie nie bło i szok cieszę się jak nie wiem co lecę cie przenieść na nk
  13. jestem zaglądam tylko znowu musiałam nadgonić zaległości na innych wątkach
  14. to ja też przyłąćzam się do trzymania kciukasów za negro
  15. o nie kolejny wątek gdzie zbiera się cała elita i gadu gadu pierdu pierdu a potem se ciotka czytaj od huhu i ciut ciut a jak ze 2-3 dni nie zagladam to idzie narobić pod siebie żęby to nadgonić
  16. [quote name='NiJaSe']to ja chociaz narazie skromnie tylko podniosę powoli czytam wątek[/QUOTE] ciotka ty nie powoli tylko skup się i wysil raz a porządnie
  17. ciotki a myślałyście tak jak napisałam wcześniej zrobić na kilku portalach ogłoszenia ale takie na maksa wyróżnione na nk dodam go w tym tygodniu jeszcze bo na razie tam mało zaglądam a jak będę robić to już zrobię wszystkie psiaki
  18. no kapslik to kiedy ty w końcu obijesz się o tą łódź? tyle się dzieje a jak na złość cholewcia to nie moje rewiry miasta
  19. ja tam się zarejestrowałam ale kurdę nic nie robiłam tam jeszcze nie mam kiedy nie wiem nawet o co tam biega
  20. [quote name='Isadora7']ja dziś tylko na dobranoc.[/QUOTE] na dobranoc dobry wieczór.................
  21. a ja mu na to yes yes yes a masz jakieś ale? :diabloti: :diabloti: :diabloti:
×
×
  • Create New...