Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. [quote name='Szarotka']Co niby ???[/QUOTE] spała albo zapomniała :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  2. zgodnie z prikazem odmeldowuję się [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186795-Fiona-urocza-mini-ONKA-bez-domu.-Co-j%C4%85-czeka.-Pomoc-w-og%C5%82oszeniach.-%C5%81%C3%B3d%C5%BA#post14797005"][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/866/img1990nr2.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186795-Fiona-urocza-mini-ONKA-bez-domu.-Co-j%C4%85-czeka.-Pomoc-w-og%C5%82oszeniach.-%C5%81%C3%B3d%C5%BA#post14797005"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1772/img1985z1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186795-Fiona-urocza-mini-ONKA-bez-domu.-Co-j%C4%85-czeka.-Pomoc-w-og%C5%82oszeniach.-%C5%81%C3%B3d%C5%BA#post14797005"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9854/img1990nr1.jpg[/IMG][/URL] PROSZĘ FIONA
  3. [quote name='Wunia']zaspałam dzisiaj ... :oops::oops::oops:[/QUOTE] tak ty zaspałaś a szarotka mnie.............
  4. osz kurde spóźniłam się pożegnać z rodim dupa wołowa ze mnie
  5. podrzuciłam azorka na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/185986-TORU%C5%83-udana-ewakuacja-schroniska-miejskiego-135-ps%C3%B3w-w-DT!-Dzi%C4%99kujemy-za-pomoc[/url]!! może jednak coś się ruszy w jego sprawie
  6. to może jeszcze jamnikowaty szorściak [url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Porzucony-Azor-pilnie-szuka-domu!Potrzebne-og%C5%82oszenia!Zbieramy-na-og%C5%82oszenia[/url]!!
  7. lakuś idzemy na spacer pogoda cąłkiem w d....ę
  8. ja wam wierzę ale jednak jest gdzieś u mnie ta nutka niepewności i jeszcze to podobieństwo albinki i mojego szakala mam nadizeję że rozumiecie
  9. wunia o której to ka(wunie)podajesz? jak ja z pracy niedługo miałam wychodzić
  10. spokojnie jak coś będę wiedziała dam zaraz znać jak wszystko poszło poczekajcie pan umwił się ze mną na razie na czwartek
  11. [quote name='Cajus JB'] [B]polubek[/B] Tobie też pinezki na nk nie chodzą.[/QUOTE] takie małe kuku ale już działają [quote name='Temida']Karolinko w lecznicy na Rzgowskiej.[/QUOTE] temida w łodzi na rzgowskiej 205? jak tak to może coś tam potrzeba zajrzeć do nich? mam niedaleko
  12. szarotka rachunek prosty ka(wunia) za 4 godzinki od teraz
  13. [quote name='cajus jb']i wyszedłem na złego. :placz: Przyda się tekst do ogłoszeń. Kto ma wenę i zapał? Allegro tez mile widziane.[/quote] wunia isadora tylko nie wiem bo jak isadorka znowu zobaczy polubka to chyba znowu jakiegoś tam ble ble na mnie naśle :diabloti: :diabloti: :diabloti: cajus cacy :calus:
  14. A która teraz?
  15. Wiem dzięki już ją dostałam i jakbyś jeszcze mogła swój tel na pw
  16. Ciotki już dzisiaj nie dam rady zrobić pierwszego postu zrobię jutro padam już dzisiaj na ryjek
  17. A JAKBY JA WYSTAWIĆ TAK JAK JAKIS CZAS TEMU WĘGIELKA W TYM PROGRAMIE CHYBA ŁAPY COŚ TAM KOCURY? NIE PAMIĘTAM DOKŁADNIE CO TO BYŁO ON WTEDY POJECHAŁ CHYBA DO KRAKOWA MOŻE WTEDY BYŁBY JAKIŚ ODZEW CIOTKI ZA NIC W ŚWIECIE NIE DAWAJCIE JEJ NA ADOPCJĘ ZA GRANICĘ: [url]http://emir.eev.pl/viewforum.php?f=28[/url] POCZYTAJCIE TO DOKŁADNIE PROSZĘ TYLKO NIE ZA GRANICĘ
  18. [quote name='cajus jb']dajmy na razie spokój z ka(wunią). Niech się wątek rozpędzi.[/quote] spoko podeślij wuni, ellig, ren, i innym to sam się rozpędzi koniec na dzisiaj finito idziemy śpiochać do 4
  19. To tu też ci przypomnę ka(wunia) o 4
  20. No i tak powinno się wszystko kończyć zawsze
  21. Bo u gapcia ale już ci przypominam bo idę spać
  22. Oooooo i szarotka jest pamiętaj o 4 ka(wunia) dla mnie
  23. [quote name='marysia55']se przypięłam :-)[/quote] się przypięłaś :-)
×
×
  • Create New...