Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. [quote name='Malwi']DOKŁADNIE :D kamilawa - chyba nic ... czekamy na info o tajniaczku cały czas .. wróciłam z uczelni ... jak zwykle "kochane panie z dziekanatu" musiały mi na nerwy podziałać .... i jeszcze mi pociąg przez te mendy uciekł.... już siedzę cicho się nie wyżalam ... i czekam na info o Tajniaczku z nadzieją ...[/QUOTE] ciotka nie martw się ja ścięłam się w pracy ze swoim ustawiaczem i to będzie już koniec naszej znajomości i naszych dobrych układów
  2. no nie nikogo nie było i znowu bez ka(Wuni) dobrze że to ostatni dzeń
  3. amico ja za swojej strony jako że gapinder wyjeżdża i kaskę która jest po nim rozdzielam między naszego malucha a inną bidę daję co miesiąc na pewniaka niestety tylko 5. mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie zadeklarować większej kwoty. jednak w miarę możliwośći jeżeli bym miała coś więcej dorzucę
  4. [quote name='Malwi']zmiana warty tak :D :P popilnuję popilnuję :D[/QUOTE] dzięki buziaki dobranoc to zuzlikowa bęzie miała co przeglądać i uzupełniać deklaracje papapa do juterka
  5. ciotki która może popilnować wątku? ja muszę zmyknąć spać wstaję o 4
  6. [quote name='RenW']Jakimiś dziwnymi szyframi Ciotka nadajesz.. w każdym bądź razie brzmi zachęcająco - intrygująco...:roll:[/QUOTE] nie intrygująco bojak psiak się pokaże to bezie nagle rach ciach cudowna adopcja w nieznane nam i tyle psiaka zobaczymy
  7. no jakie tylko 10 zł. to aż 10zł dla naszej mikuni i juz o 10 mniej brakuje
  8. wielkie dzięki nasz tajniaczek dziękuje jak nie wiem co ilon to jest jednorazowe czy stałe?
  9. [quote name='lilo']wysylam, na wątkach w ktorych sie udzielam offuje ;) finansowo niestety nie pomogę bo mam kilka deklarcji dla piesków które do domku się nie kwapią a nie mogę sobie pozwolic na następną ale starm sie pisac do ludków[/QUOTE] dobrze oby tak dalej oni też mają swoje ludziki i w końcu da się radę przecież na dogo zdarzają się cuda
  10. parysku do góóóóóóóóóóóóóóooory
  11. [quote name='Vlk']cichotajnie w górę :)[/QUOTE] normalnie nie cichotajnie tylko jawnie łapaj swoich znajomych za nosy i dawaj ich tutaj polubek na razie wątku pilnuje to musi tu ludzia zajrzeć coby się ciotka ociupinkę zdziwiłą i miała co czytać i coby jej oczęta z orbit wyszły o tak :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  12. [quote name='ewa gonzales']:scared::cool2:witajcie serducha! lece sciagac juz:multi:[/QUOTE] ło matko ciotka w takim tempie paluszków od myszki nie połam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. witaj ciotka ściągaj swoje towarzycho trzeba nieszczęściu pomóc
  14. witaj lilo masz jakiś znajomków na dogo? jak tak to ściągaj ich tutaj
  15. boluś przepraszam cię za to ale ty masz już swój domek a to biedactwo nawet nie może pokazać swojego pycholka [url]http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy[/url] pomóżcie tam sytuacja podbramkowa
  16. posterku ty już u zuzi a to biedactwo nawet nie może się pokazać bo będzie cudowna adopcja http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy pomóżcie tam
  17. lakuś ty już bezpieczny w domku ale on/ona jeszcze nie nawet nie może się ujawnić bo zaraz bęzie cudowna adopcja http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy pomoc potrzebna na wczoraj
  18. ciotki zajrzyjcie do tajniaczka który nie może się ujawnić bo go zaraz nie będzie [url]http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy[/url] proszę pomoc potrzebna na wczoraj
  19. żeberka to teraz zaklinaj i czaruj domek dla azorka. miejmy nadzieję że w końcu go znajdzie
  20. [quote name='RenW']:evil_lol:Jaka zaściankowa się znalazła, myślał by kto..:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] cnotka niewydymka :diabloti::diabloti::diabloti:
  21. [quote name='Szarotka']Bylam wykonczona po dwoch upojnych nocach spedzonych z kotem :):)[/QUOTE] szarotka jak tak możesz a fe wstydziłabyś się :):)
×
×
  • Create New...