-
Posts
3793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polubek
-
[quote name='Malwi']DOKŁADNIE :D kamilawa - chyba nic ... czekamy na info o tajniaczku cały czas .. wróciłam z uczelni ... jak zwykle "kochane panie z dziekanatu" musiały mi na nerwy podziałać .... i jeszcze mi pociąg przez te mendy uciekł.... już siedzę cicho się nie wyżalam ... i czekam na info o Tajniaczku z nadzieją ...[/QUOTE] ciotka nie martw się ja ścięłam się w pracy ze swoim ustawiaczem i to będzie już koniec naszej znajomości i naszych dobrych układów
-
no nie nikogo nie było i znowu bez ka(Wuni) dobrze że to ostatni dzeń
-
amico ja za swojej strony jako że gapinder wyjeżdża i kaskę która jest po nim rozdzielam między naszego malucha a inną bidę daję co miesiąc na pewniaka niestety tylko 5. mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie zadeklarować większej kwoty. jednak w miarę możliwośći jeżeli bym miała coś więcej dorzucę
-
[quote name='RenW']Jakimiś dziwnymi szyframi Ciotka nadajesz.. w każdym bądź razie brzmi zachęcająco - intrygująco...:roll:[/QUOTE] nie intrygująco bojak psiak się pokaże to bezie nagle rach ciach cudowna adopcja w nieznane nam i tyle psiaka zobaczymy
-
[quote name='lilo']wysylam, na wątkach w ktorych sie udzielam offuje ;) finansowo niestety nie pomogę bo mam kilka deklarcji dla piesków które do domku się nie kwapią a nie mogę sobie pozwolic na następną ale starm sie pisac do ludków[/QUOTE] dobrze oby tak dalej oni też mają swoje ludziki i w końcu da się radę przecież na dogo zdarzają się cuda
-
[quote name='Vlk']cichotajnie w górę :)[/QUOTE] normalnie nie cichotajnie tylko jawnie łapaj swoich znajomych za nosy i dawaj ich tutaj polubek na razie wątku pilnuje to musi tu ludzia zajrzeć coby się ciotka ociupinkę zdziwiłą i miała co czytać i coby jej oczęta z orbit wyszły o tak :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
boluś przepraszam cię za to ale ty masz już swój domek a to biedactwo nawet nie może pokazać swojego pycholka [url]http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy[/url] pomóżcie tam sytuacja podbramkowa
-
lakuś ty już bezpieczny w domku ale on/ona jeszcze nie nawet nie może się ujawnić bo zaraz bęzie cudowna adopcja http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy pomoc potrzebna na wczoraj
-
ciotki zajrzyjcie do tajniaczka który nie może się ujawnić bo go zaraz nie będzie [url]http://www.dogomania.pl/threads/186636-Bernardyn_Bernardynka_-NIE-mog%C4%99-si%C4%99-UJAWNI%C4%86-bo-ZNIKN%C4%98!_pomocy!_-_dt_hotel_Zd%C4%85%C5%BCymy[/url] proszę pomoc potrzebna na wczoraj
-
[quote name='RenW']:evil_lol:Jaka zaściankowa się znalazła, myślał by kto..:diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] cnotka niewydymka :diabloti::diabloti::diabloti:
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
polubek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rudzik do góry -
[quote name='Szarotka']Bylam wykonczona po dwoch upojnych nocach spedzonych z kotem :):)[/QUOTE] szarotka jak tak możesz a fe wstydziłabyś się :):)