Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Dzień dobry, dziękuję za zaproszenie i poproszę Poz 48 oraz 53 - za CW.
  2. Troszkę po czasie, ale poproszę jeszcze 2 cegielki
  3. Dzień dobry, zaglądam
  4. Dla sunieczki 50 zl jednorazowo Przelewam na podane powyzej konto fundacji ZEA .
  5. Dzień dobry, właśnie miałam pytać, do jakiej kwoty miesięcznie zmierzamy .
  6. Bardzo dziękujemy, prześlę na priv.
  7. Zapraszam serdecznie na bazarek:
  8. Kolejny miesiąc przed nami, życie się toczy, Lunkę bolą stawy i trzeba jej podawać syropek na to , dobrze, że już nareszcie więcej słonca jest i można się powygrzewać na trawce.
  9. Ciekawe, co tam słychać u psiaczków - na razie choc słonecznie, to ciągle ziąb
  10. To fakt, Lunka jest cudną psinką i taką łągodną, spokojną - zero agresji.
  11. Matyldzia jest taka słodka - dużo zdrówka dla niej
  12. Cudna ta Kuleczka - w Wojtyszkach już dawno by jej nie było na tym świecie. Ja mam w domu starego koteczka )jednego z trzech :)) i tez już się zrobił strasznie demencyjny kręcie się czasem w kółko, stanie i zapatrzy się w dal podwijają mu się stópki - ma już takie zaburzenia neurologiczne. Jest to starszy pan ma ok 17/18 lat - wzięłam go z piwnicy, jak był malutki. To i tak cud , że kotek wzięty z dzikości tyle lat żyje . Każdy dzień jest dla nas wygraną. Zaczęliśmy wspomaganie sterydami - będzie brał zastrzyk 1 raz na tydzień.
  13. Rozmawiałam z Kasią , Lunka będzie potrzebowała syropu przeciwbólowego i badania krwi. Trzeba będzie troche popatrzyć na to, co tam u niej się dzieje - lub nie.
  14. Nadziejko, ja też Ci pieknie dziękuję za wsparcie Kasinych bid.
  15. Nareszcie dotarłam ma wątek, a tu tyle się wydarzylo. Dużo zdrowia dla suniek.
  16. Lunka to zawsze taką zafrasowaną minkę ma
  17. Aldrumko, wielkie dzięki za bazarek
  18. U mnie trudna sytuacja - stan zdrowia mojej mamy bardzo się pogorszyl. Mama jest w podeszłym wieku, ma 92 lata. Do tej pory dzielnie dawała sobie radę, ale teraz juz jest praktycznie leżąca, a jej stan wymaga całodobowej opieki
  19. I znowu przed nami pół roku ciemności i aby do wiosny. Ja może jakiś bazarek ulepię - bo trochę spory minusik sie zrobił. Kasia nie pisze nic na razie, ale wiem, ze ma trcohę pracy - więc może jak znajdzie więcej czasu to nam cos podeśle, bo zawsze fajnie się czyta o życiu zwierzaków ziwerzaków, które sobie spokojnie u niej żyją.
  20. Taka mi refleksja do głowy przychodzi, jak patrzę na nasze sunie. Ich wątek został założony od razu po ich przyjeździe, czyli prawie 3 lata temu. Lunka miała wpisane w papierach, ze ma 14,5 roku, a Kulka 17,5. Jak widać, te ich lata z papierów nijak się mają do rzeczywistości. Tak właśnie pracują Wojtyszki, postarzają celowo psy, żeby nikt się nimi nie interesował
  21. No niestety mimo upałów zbliżamy się jednak do końca lata, po dzisiejszym deszczu u nas już czuje się zapach zbliżającej się jesieni Tzn. jesień też może być piękna, ale juz dni będą coraz krótsze - i mnie jest szkoda lata
  22. Widać, że dopadł nas sezon wakacyjny, ale niestety nie tylko to Kasia z rodziną walczyła o życie Vesuvii , cudownej kocicy. Niestety mimo naprawdę wielkiej walki, nie udało się - Vesuvia odeszła :(. Może kiedyś Kasia coś więcej nam napisze..
  23. Zapraszam na mój bazarek - dla wojtyszanek u Kasi
×
×
  • Create New...