Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Powstaje psia forteca, a wszystko przez i dla Rózi. Ale przynajmniej na zdjęciu wygląda to bardzo dobrze . Psiaki mają możliwość obserwacji terenu, nadal są na powietrzu no i najważniejsze można w razie potrzeby zabezpieczyć Rózię przy konieczności wyjścia z domu .
  2. A ja w sprawie wsparcia Skarpety piszę. Skarpeta udzielila bezzwrotnego wsparcia 300 zl na dołożenie docwydatkow na Szyszke. Podałam Kasiu Twoje konto do przelewu i jak już wpłynie ta wpłata to daj znać proszę, żebym mogła potwierdzić na wątku Skarpety.
  3. Ja tez bardzo dziękuję za pomoc dla Szyszki. Podam konto na pw. Pozdrawiam
  4. Dzień dobry, poproszę pozycje 14, 37 i 64 - za CW
  5. Dziękuje za zaproszenie na bazerk - poprzeglądam sobie
  6. I ja też potwierdzam odbiór, troszkę sponiona, bardzo dziękuję
  7. Dobry Wieczór, poproszę poz.41 - wode toaletową za CW
  8. Dzień dobry, dziękuję za zaproszenie i poproszę poz 2 , 12, 21, 25, 26,27 i 35 - wszystko za CW, poz. 36 - jaka mniej więcej wielkość pojemniczków, czy to jak słoiczek musztardy?
  9. Dzień dobry. A ja się dopiero zorientowałam, czy szal -22 i obrus - 25 sa jeszcze do kupienia, a może będą na innym bazarku?
  10. Dobry Wieczór, poproszę 20 slow
  11. Dobry Wieczór, chciałam też potwierdzić Odbiór paczki od Limonki. W paczce niespodzianka :), oprócz dwoch wiekszycgfilizanek byly jeszcze dodatkwe dwie mniejsze i wszystkue cztery z talerzykami. Bardzo dziękuję i prpsze o wiadomość, jesli mam coś dopłacić
  12. Dzień dobry, u mnie była lekka przerwa w sledzeniu dogo i innch miejsc związana z przeziębieniem, które mnie ostatnio dopadło. Jakoś powoli się wygrzebuję i id razu chciałam potwierdzić wpływ z bazarku Elik dla Nuki 405 zl. Bardzo dziękuję w imieniu Kasi i Nuczki i Szamanki
×
×
  • Create New...