Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. zapraszam na kolejny bazarek...na długi za karmę https://www.dogomania.com/forum/topic/352321-bazarek-dla-szczebrzeszyniak%C3%B3w-czynny-do-280820r/?_fromLogout=1
  2. Dziękuję Murko za fotki:) Widać na zdjęciach,że to straszny pieszczoch,nie zaznał tego w swoim życiu,więc chce nadrobić,a widzę rece do głaskania:)
  3. Faktura za karmę 154zł Obecny dług:371zł Wpłaty na długi za karmę: Pani Ania ze Szczekocin-----50zł /podarowane przez p.Anię drewniane kotki sprzedałam poza dogo za 50zł/ guccio---podarowane fanty na bazarek sprzedałam poza dogo-----4zł /klapki i spodenki/ Bardzo dziękuję:) 371 zł--54zł Obecny dług za karmę wynosi:317zł
  4. Dziekuję:) Dobrze,że byłaś przy tym i myszce udało się uciec:) to szukamy domu bez kotów,
  5. Tak ,może byc do sue te pieniążki zostaną przeznaczone na spłatę długu w RoyalVecie na bazarku cegiełkowym dla Eminki też jest ok.100zł /chociaż myślę,że ciut więcej/ więc może uda się spłacić dług dziękuję:)
  6. Murko mogłabys zrobic psiakowi kilka fotek bez tej chusteczki chodzi o to,że chciałam go ogłosić jeszcze na inne miasto,ale z innymi zdjęciami zastój całkowity:(
  7. Nie wiem co się dzieje na dogo odkąd wstawili te reklamy między wątkami nie mogę znależć mojego nowego bazarku ani w zawartościach,ani w profilu:( bazarek ten zrobiła za mnie jola&tina i ona tez ma takie problemy......założonego bazrku nie ma:(
  8. Zrobiłam ogłoszenie na szybko ze starymi fotkami proszę o wyróżnienie,może szybciej znajdą dom na razie mam 10 zapytań o Marcepanka a o inne kotki nic:( https://www.olx.pl/oferta/slomka-i-mulinek-rodzenstwo-3-miesieczne-czeka-na-dom-CID103-IDG7XSC.html
  9. Na cito znowu zrobiłam mu ogłoszenie,z takimi zdjęciami jakie mam,poniważ nie mam zdjęć z DS https://www.olx.pl/oferta/marcepan-3-5-miesieczny-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDG6x68.html
  10. Bardzo Cię przepraszam za zaistniałą sytuację nie wchodzę na ten wątek,o Twoim wpisie dowiedziałam się od bakusiowej Twoja stała deklaracja wpłacana na konto lecznicy w Izbicy nie przepadła,mamy tam w tej chwili 5 kociaków więc będzie sporo do zapłacenia Twoje wpłaty wiele wnoszą,30zł miesięcznie nie jest tak mało szkoda,że nie odnotowałam tej deklaracji na wątku szczebrzeszyniaków moja wina bardzo Ci dziękuje,że pomogłaś finansowo Iryskowi,a pózniej Boryskowi:) I jeszcze raz przepraszam
  11. Dla wszystkich pomagających,nie będę wymieniać,bo mogłabym kogoś pominąć:) Bardzo Wam dziękuję:)
  12. Dziękujemy za wyróznianie ogłoszeń,zakładnie bazarków cegiełkowych i inną pomoc szczebrzeszyńskim bezdomniakom
  13. Bakusiowa wyróżniła 10 ogłoszeń Bardzo dziękuję:) zostało jeszcze jedno do wyróżnienia https://www.olx.pl/oferta/snicers-maly-kotek-czeka-na-dom-CID103-IDFxqUC.html
  14. Niestety nie pamiętam wiem tylko,że pan jest organistą,to myślę,że na wsi łatwo trafić do takiej osoby
×
×
  • Create New...