Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Plus dług w RoyalVecie za leczenia Eminki 50zł odrobaczanie tych trzech pięknotek i ich mamy---40zł do tego leczenie działkowego Felka ? we wtrorek trafi do weta
  2. Cuda:) widać,że troszeczke przerażone dobrze,żeby jeszcze ze dwa tygodnie zostały przy mamie bardzo malutkie te kocinki ale zdjęcia super:)
  3. Potrzebuję fartuchy kuchenne męski + damski
  4. Nie był, wyróżniony jak poprosiłam o wyróżnienie ktoś wyróżnił i nie napisał na wątku,stąd taka sytuacja zrobiłam dwa ogłoszenia,drugie wyróżniła bakusiowa
  5. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Felka:) Na zdjęciu niestety nie widać jego zapadających się boków:( i uszy w fatalnym stanie:( Kasia próbowała to pokazać,ale na zdjęciach nie widać tego to jest biedny kotek:( sprowadzony przez ludzi i zostawiony sam sobie bardzo lgnie do ludzi,natomiast atakuje kocury:( i to ostro:( te krótke,naderwane uszy to jego bójki:( do kotek ok chyba trzeba mu szukać domu,jest coraz biedniejszy:( ale może mieć FeLV albo Fiv,wiec trudno będzie
  6. Nie mogę edytować 1 postu i zastanawiam sie czy nie założyć nowego wątku.....kontynuacji tego czy poczekać na zmiany na dogo,kiedy będzie można to zrobić
  7. Długi rosną:( Eminka--50zł, odrobaczanie 4 kotków---40zł a w dodatku rudy Felek,którego karmię na działce chyba jest chory ostatnio bardzo schudł:( i uszy ma zalepione świerzbem:( chyba nic nie słyszy przez to koniecznie trzeba go zanieść do weta Kasi dałam trochę karmy,ma dużo kotków na tymczasie
  8. minus 344zł :( miałam dzisiaj zapytanie o Fabio z Wrocławia,jak do dzieci,napisałam,że do dzieci ok
  9. Nie wszystkie info sa takie smutne kroi się domek dla Kleo...w Lublinie i niewidome 3 miesięczne maluszki trafia pod opiekę Fundacji Ja Patrze Sercem
  10. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotki Iryska[*] Biedny kotek,prawdopodobnie stuknął go samochód ale on nigdy nie oddalał się od działki bardzo garnął do człowieka,to nie był dzikusek,chciał do ludzi zostawiony sam sobie,smutny, dlatego podszedł pewnie do ulicy kilka dni temu dałam tej pani karmę dla niego a wczoraj rano zadzwoniła,że kotek nie żyje przez kilka lat chodziłam na ta działkę i karmiłam go,pogłaskałam ale po ostatnim pobycie Iryska w lecznicy,kiedy musieli dopłacić do jego kosztów pobytu byli na mnie za to wściekli i zabronili mi przychodzic do niego więc dawałam karmę,żeby nie głodował,a taraz już go nie ma:( Irysku:([*]:(
  11. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotki:) To mały ok.3 miesięczny dzikusek,którego kamię i którego trzeba złapać i szukać mu domu ale juz z ta dzikością trochę lepiej,na początku wiał,nie patrzył na jedzonko,strach był silniejszy teraz jest lepiej,myslę ,że niedługo uda mi się go pogłaskać:) na szczęście jest w takim miejscu,że niebezpieczeństwo mu nie grozi.
  12. Dziekuję za wyróżnienie ogłoszeń:) podejrzewam bakusiową:) niestety nikt nie dzwoni,albo są to pytania o kotka,gdzie od razu wiem,że adopcji nie będzie do adopcji są jeszcze psiaki: Fabio i Neruś
  13. Bardzo proszę czy może ktos wyróżnić ogłoszenie psiaczka? https://www.olx.pl/oferta/fabio-psiaczek-bardzo-mily-czeka-na-dom-CID103-IDGcXPC.html
×
×
  • Create New...