Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Ja też się cieszę,niech Eminka jedzie do swojego domku,fajnego domku:) niestety dzisiaj z rana kolejny problem.......dwie młode jaskółeczki wypadły z gniazda,a właściwei gniazdo razem z nimi.Wziełyśmy z sue w pudełeczko,dałam pic,ale one są bardzo głodne,nawet popiskują muszą pojechać do Ośrodka Reh Dzikich Zwierząt k/Lublina,no i w związku z tym kolejny problem,transport juz znalazłam,koszt /zwrot tylko z paliwo/ 130zł nie można pozwolić,żeby umarły z głodu
  2. Ciągle patrzę na te fotki,nie mogę po prostu się napatrzeć cieszę się,że psiakowi się udało:) ale z tego patologicznego domu jeszcze jest do adopcji 1,5 roczny Neruś jak był szczeniaczkiem to wpadł tym patologom pod auto,do weta oczywiście nie pojechali,teraz Neruś kuleje,ale jest bardzo miłym i kochanym psiaczkiem,oczywiście na krótkim łańcuchu
  3. Kolejne faktury za karmę: 164zł + 109zł=273zł + 266zł/. minus wpłata z bazarku 8zł/.Plus zakup w Biedronce 2 opakowań suchej karmy PurinaOne dla Irysa. 2 x 18zł --- Dług za karmę wynosi:567zł. Ostatnie wpłaty na ten cel: jola&tina z bazarku-----120zł Olena84-----40zł Kamila z bazarku----200zł Serdecznie dziękuję za pomoc w dokarmianiu kotków:) Dług obecny : 207zł A nie podliczyłam jeszcze mojego ostaniego bazarku.Więc trochę si e zmniejszy. No i zwiększy...bo muszę kupić tabletki na odporność dla Irysa.
  4. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Eminki i faktury:) Jak wychodzę rano z psiakiem Eminka zawsze siedzi w oknie.
  5. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Reksia:) Tak wygląda teraz jego życie:) 8 lat na łańcuchu,a teraz nawet morze zobaczył:) Zyczę wszystkim zwierzakom takich domów.
  6. Tak, Rexiu pojechał na wczasy nad morze:) Mam fotki,może jola&tina wstawi serce płonie z radości:) a do oczu łzy się cisną...z radości:)
  7. O matko...to chyba "gilotyna"? można kota w to złapać,ale bardzo niebezpieczne dla kotów,jeśli za jednym chciałby wejść drugi,to przetnie go na pół:( Duźym problemem jest jeśli na karmienie przychodzą dwa lub trzy koty wtedy może wejść kotka już wysterylizowana,druga zobaczy jak ,się łapak zamyka i można już jej nie złapać my z sue miałyśmy wczoraj taki problem przy łapaniu śmietnikowej Bianki /w ciąży/ do łapaka wszedł czarny kocurek,dzikusek,na szczęście kotki jeszcze nie było jak go wypuściłam to na jedzonko już nie przyszedł,szalał w tym łapaku:( ale Bianki też nie udało się złapać:( też już miałyśmy dwa podejśćia ale przy kolejnym łapaniu może się Wam udać,bo kotka weszła do łapaka,a łapak się nie zamknął więc niebezpieczeństwa nie ma....... taka "gilotyna" może się sprawdzić przy łapaniu jednego kota,ale jeśli jest kilka może być niebezpieczna dla drugiego kota może drugim razem się uda.....życzę Wam tego z całego serca tak, jak pisałam wcześniej ...łapanie dla kota i łapiącego jest ogromnym stresem...kto nie łapał nie wyobraża sobie tego my mamy jeszcze jedno podejśćie /w poniedziałek/ a jak do tego czasu nie urodzi to spróbujemy jeszcze we wtorek lub środę bardzo chciałabym ,żeby Wam i nam się udało
  8. dziękuję jola&tina za wstawienie fotek Nerusia:) niestety dom zrezygnował z adopcji:( byłam w euforii,tak bardzo się cieszyłam,że znalazł dom jednak coraz częściej ludzie zawodzą:(
  9. Bez łapaka nie da rady:( Tak jak pisała Baltimoore może ktoś z TOZ-u,miau,dogo pomoże tej pani starsza osoba... nie uda się jej...:( jeśli nie widziała łapania w łapak to napewno się uda ja miałam kotke,która również plątała mi się pod nogami,ale widziała łapanie i nigdy nie weszła do łapaka takie łapanki to ogromny stres...dla kotki:( i osoby,która ja łapie ja zawsze bardzo to przeżywałam
  10. Dzwoniłam,pani wyraziła zgodę na wizytę przedadopcyjną,porozmawia jeszcze z mężem i podejmą ostateczxną decyzję,wtedy poda adres i będę szukała kogoś do zrobienia wizyty natomiast nie udało się złapać na sterylkę dzikuski śmietnikowej Bianki:(
  11. Sa pieniążki na koncie.Bardzo dziękuję:) Rozliczenie zrobię wkrótce,na razie głowę mam zaprzątniętą Nero i łapaniem dzikuska śmietnikowego może dzisiaj się uda,próbowałyśmy w poprzednich latach wiele razy,nie udało się:( może dzisiaj...kotka w ciąży:( kolejnej:( Bardzo dziękuję jola&tina i kamili za bazarek dla szczebrzeszyniaków:)
  12. Dzisiaj zadzwonię do tej pani,miałam się dowiedzieć jak Nero do dzieci,w domu są dzieci 5 i 8 lat kobieta,u której jest psiak mówi,że wszystko ok do dzieci jeśli pani zdecyduje się na adopcję powiem o transporcie i wizycie przedadopcyjnej,i poproszę o adres chciałabym,żeby to było to, ale pytań o Nero miałam kilka,nie to co starszy Fabio
  13. Kroi się domek dla Nero,niestety w Katowicach,wydaje mi się,że fajny,dom z ogrodem...i noclegiem psiaka w domu,pani nie wyobraża sobie inaczej,nie przeszkadza jej,że Nero troszeczkę utyka na łapkę nie wiem co robić Nero jest na łańcuchu chciałam umieścić go na miesiąc u Murki,ale nie ma miejsca to szansa dla niego,ale ta odległość,skąd wziąć kasę na transport? Naprawdę nie wiem co robić...... Nero
  14. Przybyło trochę tych ogłoszeń bardzo proszę o wyróznienie z góry bardzo dziękuję:) pozostałe są wyróżnione https://www.olx.pl/oferta/sinus-przepiekny-duzy-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDFGlZm.html https://www.olx.pl/oferta/mala-3-miesieczna-szylkrecia-slomka-czeka-na-dom-CID103-IDFGlrh.html https://www.olx.pl/oferta/czworka-kociakow-do-adopcji-CID103-IDFHFOE.html https://www.olx.pl/oferta/ogonek-3-miesieczny-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDFHGdL.html https://www.olx.pl/oferta/sezam-2-5-miesieczny-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDFvXdq.html https://www.olx.pl/oferta/sezam-2-5-miesieczny-kocurek-czeka-na-dom-CID103-IDFvXdq.html
  15. No proszę ......z pola na kanapę:) aż miło popatrzeć...dla takich widoków warto pomagać:) jak mu teraz dobrze:) cieszę sie bardzo
  16. wiem guccio,że nie możesz pomóc,choć chciałabyś masz 3 białaczkowe koteczki,a Borysek jeszcze FIV Twój dom nie jst z gumy,Borysek nie może cały czas siedzieć w klatce,dobrze,że jest w dzień na wolności:)
×
×
  • Create New...