Guccio była w lecznicy,nie odbierali telefonów bo pracują do 16tej,a dzisiaj czynne od 9tej
wet powiedział,że szczeniaki maja juz dom,jedna sunia w Zwierzyńcu,druga jedzie do Lodzi
iże juz napisał o tym na fb
Wszystkie szukałyśmy pomocy dla tych szczeniorków:)
Dobrze,że tak się udało:) Jednak ten fb swoja siłę ma
Ja i Poker nie jesteśmy fb-kowe:) a Tobie udało się wypatrzeć kogoś kto chciał pomóc szczeniaczkom
i tak się złozyło,że na miejscu,w Zwierzyńcu,i nigdzie nie trzeba ich zawozić
Nie wiem czy u Murki są wolne miejsca....można też w Krasnystawie,ale nie wiem czy też są wolne miejsca
to są hoteliki,niestety duże koszty:( nie mamy dt:(
Nie musi Cię to intrygować
pożyczam pieniądze na karmę od znajomych,które muszę oddać
nie stać mnie na zakup karmy,o czym dogomaniaczki z tego wątku wiedzą
pomagam zwierzakom w inny sposób,finansowo nie mogę
Nie spamujesz....szczeniaki ktos wyrzucił w Szczebrzeszynie
bardzo mi ich szkoda,ale niestety pomóc nie mogę:( mam juz 2 psiaki do adopcji /jeden z łańcucha:(,też niewiele starszy od tych szczeniaków:(/
mam nadzieję,że im się uda....