Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Ciekawe kto to sprawdzi? Nadzieja w Guccio,że może się dowie do kogo w Zwierzyńcu trafiła i co to za dom. A co do Lodzi...no nie wiem:(
  2. Guccio była w lecznicy,nie odbierali telefonów bo pracują do 16tej,a dzisiaj czynne od 9tej wet powiedział,że szczeniaki maja juz dom,jedna sunia w Zwierzyńcu,druga jedzie do Lodzi iże juz napisał o tym na fb
  3. Wszystkie szukałyśmy pomocy dla tych szczeniorków:) Dobrze,że tak się udało:) Jednak ten fb swoja siłę ma Ja i Poker nie jesteśmy fb-kowe:) a Tobie udało się wypatrzeć kogoś kto chciał pomóc szczeniaczkom i tak się złozyło,że na miejscu,w Zwierzyńcu,i nigdzie nie trzeba ich zawozić
  4. + z mojego bazarku 98zł/ dojdzie jeszcze jedna wpłata/ Dług wynosi na chwilę obecną:266zł Bardzo dziękuję wszystkim pomagającym:)
  5. Nie wiem czy u Murki są wolne miejsca....można też w Krasnystawie,ale nie wiem czy też są wolne miejsca to są hoteliki,niestety duże koszty:( nie mamy dt:(
  6. Nie musi Cię to intrygować pożyczam pieniądze na karmę od znajomych,które muszę oddać nie stać mnie na zakup karmy,o czym dogomaniaczki z tego wątku wiedzą pomagam zwierzakom w inny sposób,finansowo nie mogę
  7. Nie spamujesz....szczeniaki ktos wyrzucił w Szczebrzeszynie bardzo mi ich szkoda,ale niestety pomóc nie mogę:( mam juz 2 psiaki do adopcji /jeden z łańcucha:(,też niewiele starszy od tych szczeniaków:(/ mam nadzieję,że im się uda....
  8. Kolejne faktury 120zł + 129zł = 414zł 50 zł wpłaciła bakusiowa na karmę dla małych kotków /została zakupiona/ D.ług za karmę wynosi: 364zł
  9. Fotki wstawi Murka, ma mu zrobic na dniach zrobi też rozliczenie,to będziemy wiedziały jak stoi finansowo
  10. Murka zrobi kilka fotek pod koniec tygodnia będzie szczepiony,pózniej kastrowany i szukamy domu
  11. Wyślę do sue jeszcze jedno zdjęcie,na tych tak bardzo nie widac stanu kotki:( Dawno nie widziałam takiej przerażonej bidy:(
×
×
  • Create New...