-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nie wiem,nie zapisałam numeru tel do pana Tomka dzwoniłam jakiś czas po adopcji to było wszystko w porządku Apsik zaprzyjaznił sie ze starszym psiakiem sąsiadów,ganiał po ogrodzie,szczekał,bronił swego domu jakby tam mieszkał od lat /tak mówił pan,który adoptował Apsika/ sama słyszałam to szczekanie myślę,że Apsik ma się dobrze,ale sama chciałabym wiedzieć
-
Mamy do sterylizacji na cito 4 kotki. Jedna w ciąży,więc nie wiem czy zdążymy:( Za sterylizację Eminki dług wisi w lecznicy. Gmina już nie pokrywa kosztów sterylizacji.Mówią,że do końca sierpnia nie ma pieniędzy.Ciekawe skąd pózniej wezmą. Na inne bzdurne rzeczy pieniądze są,tylko dla zwierząt nie ma. Koszt sterylizacji w miejscowej lecznicy to 180zł. Chcemy jakoś to opanować,ale zawsze niestety chodzi o kasę :( Mimo pomocy wielu dobrych serduszek na tym wątku,to ciągle są braki:(