Szukamy dt dla cudnej Eminki
jest teraz w małym pokoiku razem ze swoimi 3 maluchami
maluchy mają szansę na domy
zostanie nam kicia
a musimy zabrać z ulicy kolejną rodzinę
nie możemy jej umieścić razem z Eminką
w lecznicy , w Izbicy nie ma juz miejsca:( w tej chwili mamy tam 5 kociaków
może ktos mógłby nam pomóc?
dt na 2-3 miesiące,teraz ona raczej nie znajdzie ds, szał z maluchamy,przebieranie:( grymaszenie:( głupie patania typu...ile kosztuje kot.....
gdybyśmy miały dt dla Eminki mogłybysmy pomóc kolejnej rodzince