Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. A...,że przemiły i mądry to wiemy:) Dobrze ma u Ciebie:) Sporo przytyła chudzinka,będzie dobrze:) Kochany kiciuś:) Miał dużo szczęścia,że stanął na drodze sue i,że pojechał do Ciebie:)
  2. Ktoś wyróżnił ogłoszenie....przyznać się:) bardzo dziękuję:)
  3. niestety:( boję się kolejnych zgłoszeń:( strach się bać:( zeby mieć choć jeden dt Ingrid uratowała nas tym kenelem
  4. gotowe...bardzo proszę o wyróżnienie https://www.olx.pl/oferta/fabio-grzeczny-lagodny-psiak-czeka-na-dom-CID103-IDFKmKD.html
  5. Ale mi teraz dobrze:)...Fabio dziękuję Murko za fotki) dobrze,że wpisał 7 lat,juz go ogłaszam....chyba na Wrocław lubię to miasto,kilka "naszych" zwierzów znalazło tam bardzo dobre domy Fabuś też znajdzie.......
  6. Mamy do sterylizacji 8 kotek,których nie ma gdzie przetrzymac po sterylizacji:( tak bardzo potrzebujemy domu tymczasowego
  7. Ale jak dobrze popatrzysz to ona ma trochę niebieskiego:) Przecież niebieski to jej dziecko:) A może dt? Sory,że tak namawiam,ale ta koteczka jest naprawdę baaaardzo kochana Ale nic na siłę......
  8. Po sesji zdjęciowej już zacznę Kokerka-Fabianka ogłaszać
  9. Szukamy dt dla cudnej Eminki jest teraz w małym pokoiku razem ze swoimi 3 maluchami maluchy mają szansę na domy zostanie nam kicia a musimy zabrać z ulicy kolejną rodzinę nie możemy jej umieścić razem z Eminką w lecznicy , w Izbicy nie ma juz miejsca:( w tej chwili mamy tam 5 kociaków może ktos mógłby nam pomóc? dt na 2-3 miesiące,teraz ona raczej nie znajdzie ds, szał z maluchamy,przebieranie:( grymaszenie:( głupie patania typu...ile kosztuje kot..... gdybyśmy miały dt dla Eminki mogłybysmy pomóc kolejnej rodzince
×
×
  • Create New...