Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dlaczego nikt nie dzwoni?:(:( Neruś czeka w kolejce na miejsce u Murki
  2. Bardzo dziękuję buuenos za wpłate dla bezdomniaków 217zł:) W związku z czym dług zmniejszył sie do kwoty 319zł Z bazarku jola&tina---50zł,bardzo dziękuję:_) i z mojego ostaniego bazarku 72zł W chwili obecnej dług wynosi:197zł
  3. Zapraszam na kolejny bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/352501-apaszkowo-szalikowy-zawrót-głowyfigurki-zwierzaczkówcoś-dla-dzieci-i-inne-fajne-rzeczy-do-04102020/?tab=comments#comment-17663166
  4. Dzieki Madie tak wyglądają trafiły do niej w bardzo złym stanie nie wiem dokąd zabrałybyśmy kicie gdyby nie pomoc Madie dlatego też bardzo dziękujemy:)
  5. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek:) 5 dzikusków + mama na zdjęciu są 3 ale jest jeszcze jeden/ jeśli to wsztskie kotki to strach pomyśleć:( na razie je karmię,na zdjęciu czekają na jedzonko
  6. Cieszę się,że złapałaś maluszki,są małe,nie zostaną dzikuskami a kicię złapiesz w taki łapak,o którym pisałam sama muszę Biankę złapać w taki łapak
  7. Bardzo dziękuję buuenos za wpłate dla bezdomniaków 217zł:) W związku z czym dług zmniejszył sie do kwoty 319zł Z bazarku jola&tina---50zł,bardzo dziękuję:_) i z mojego ostaniego bazarku 72zł W chwili obecnej dług wynosi:197zł
  8. Tylko zady widać:) Teraz to psiak ma klawe życie:) aż miło popatrzeć
  9. Jeśli małe same jedzą zabieraj,bo im będą starsze tym będzie trudniej nad mamą pomyślisz pózniej ja mam zaplanowane łapanie w sobotę,też się stresuje czy wypali,czy wejda do łapaka cztery maluszki,trikolorka,rudasek,rudy z białymi skarpetkami i biały w czarne łatki widziałam wszystkie,ale jak na razie przychodzi tylko rudy z białymi skarpetkami a jedzą za dziesięciu......karmie trzy razy dziennie jest jeszcze buro biały z poprzedniego miotu,on zawsze głodny.....ile by mu nie dać,zawsze wrzeszczy..jeść
  10. Dziękuję jola za wstawienie paragonu:) dostałam od Kasi ten paragon zapłacony z bazarku Poker,zostało 100zł dla Felka
  11. Dziękuję jola&tina za wstawienie faktury:) bardzo dziękuję bakusiowej za karmę:) i Murce dziękuję:) za karmę:) buuenos za wpłatę 217zł na dług:) Livce za uwzględnienie w bazarku potrzeb bazdomników i wpłatę 100zł:)
  12. Przekazałam 180zł z bazarku Poker Kasi wiem,że zapłaciła 80zł za 2 odrobaczania 3 kotków i ich mamy,odpchlanie i leczenie kokcydiów zostało 100zł dla Felka dwa maluchy z dt Kasi jadą w natępnym tygodniu do sprawdzonego domu w Krakowie bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyty:) wypadła dobrze
  13. Bardzo Ci dziękuję za życzliwość:) Wszystko zaczęło się od miłości do koni,do dzisiaj mi to zostało,koniom pomóc nie mogę:( ale jeśli ktos może/oprócz Isabel/ wesprzec fundację Centaurus byłabym wdzięczna oni pomagają koniom i kocham ich za to co do kotów,to kocia tragedia jest w całej Polsce,a przede wszystkim na wsiach w Lublinie jest tylko jedna funacja Kasi Drelich,ale to przekocona fundacja:( jedna jedyna na całą lubelszczyzne do zabrania mam 4 kotki 5 mioesięczne dzikuski,mame na sterylkę 4 "śmietnikowe" maluchy ok 1,5 miesięczne i ich mama,jeden jej z poprzedniego miotu potrzebuję profesjonalnego łapaka i taki muszę zdobyć do zwykłego,który mam kotka nie wejdzie nie ma takiej opcji to są linki do profesjonalnego łapaka,i jest nadzieja,że do takiego dziki kot wejdzie https://www.youtube.com/watch?v=oC2AD4vyrp4 https://www.youtube.com/watch?v=_eGGlfwzAYU https://www.youtube.com/watch?v=T5KGMqh8oc0 nie dam rady co roku zabierać od niej trzech miotów czyli ok.12 maluchów Ty tez musisz taki łapak mieć,może mogłabyś pożyczxyć od jakaś fundacji bo ta kotka również bedzie rodziła ,co rok tyle samo maluchów do zabrania,albo czeka ich śmierć muszę dla Muszelki znależć dom,inaczej tez czeka ją śmierć więcej problemów i kłopotów:( niż radości ze znalezienia domu kotkowi budki nie są mi potrzebne,działka na której stawiałam te budki została kupiona,gośc zapowiedział mi,że nie może tam byc juz kotów będzie budował coś tam......i koty tam nie mogą być jest tam Felek i dzikusek,którego karmię ok. 8lat Felek może sobie poradzi,to kot z charakterkiem,ale ten drugi nauczony tam i tylko tam,tam jedzonko,spanie w budce...i co teraz?
×
×
  • Create New...