Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Tylko czym skoczyć:( mamy problemy z transportem,przydałoby się jakieś auto,bo naprawdę czasami nie ma czym
  2. Bardzo dziękuję:) Nie wiem czy nie pojadą na 2-3 dni do lecznicy na obserwację,bo kopy brzydkie:( żeby coś się z tego nie wykluło:(
  3. Niedługo będą nowe zdjęcia psiaka. Będziemy ogłaszać....na Wrocław....nie ma na co czekać.
  4. Bardzo dziękuję Olena:):):) mam jeszcze długi za karmę,bo kolejna fakturę wstawi sue ale te pieniążki przeznaczę na karmę dla maluchów...4 żarłoczki maja duży apetyt:)
  5. W Opolu była kiedyś kocia fundacja Azyl Nadziei,którą prowadziła pani Alicja spróbuj skontaktować się z nimi może pomogą wstaw na wątek zdjęcie tego kociaka,mogę Ci ogłosić,z Twoim numerem telefonu
  6. sue wyróżnij proszę jeszcze te dwa ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/snicers-maly-kotek-czeka-na-dom-CID103-IDFxqUC.html https://www.olx.pl/oferta/dwupak-kocurek-i-koteczka-czekaja-na-dom-CID103-IDFxr9h.html
  7. Bardzo dziękuję bakusiowej za karmę:) dostałam już tydzień temu,ale nie zdążyłam podziękować:) tyle się teraz dzieje.......kotków przybyło......nie ma gdzie umieścić:( adopcje stanęły w miejscu:( kotków więcej niż w ubiegłym roku:( ale problemem jak zwykle DT
  8. Zapraszamy:) i bardzo dziękujemy bakusiowej za zrobienie bazarku:) Esmeralda miała szczęście w nieszczęściu spadła z 5 piętra:( ale przeżyła,już po operacji,wszystko będzie dobrze,we wtorek wraca do domu niestety koszty operacji,pobytu,leczenia są duże dlatego bardzo prosimy o pomoc.
  9. Poker wpłaciła z bazarku 268zł / 68zł przeznaczone na wyróżnienie ogłoszeń, 50zł na odpchlanie i odrobaczanie małych kotków,które dzisiaj trafią na tymczas 150zł na spłatę długu za karmę Pani Ania ze Szczekocin wpłaciła 100zł na zadłużenie Nuncek----20zł na dług Serdecznie wszystkim dziękuję:):):) Do spłacenia zostało już niedużo:165zł
  10. Murka napisała na wątku szczebrzeszyniaków: U nas jest psiak uratowany z łańcucha, o którym tu Dora kiedyś pisała (nie mogę teraz znaleźć). Psiak nazywa się Fabio , jest średniej wielkości, ma coś z gończego i coś z labradora. Bardzo miły i sympatyczny piesek. Niestety nie jest już młody, ale mam nadzieję, że dobry charakter pomoże mu znaleźć dom:
  11. To nic,że mam trochę latek,dom napewno znajdę,jestem pełen nadziei.
  12. Zmieniłam mu jednak imię na Koker.Wydaje mi się,że bardziej do niego pasuje.
×
×
  • Create New...