-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Ja jestem załamana,nie ma umieścić gdzie tych maleństw,dzisiaj spały w trawie przytulone do siebie:( A od jutra deszcze,zimno:( Przecież szybko by się oswoiły,są śliczne:rudy z białymi skarpetkami,czarno-biały,trikolorka,rudy i trochę od nich starszy biało-bury na zdjęciu chyba mi jednego rudego brakuje dobrze,że chociaż je nakarmię bo są miejsca gdzie małe kotki głodują:( na cito szukam dogomaniaczki z Krakowa /nie Isabel/ zadzwonię ,mam pilną sprawę
-
Bardzo dziekuję:) A jeszcze lisek dołączył,szuka jedzenia przy śmietnikach,również tam gdzie karmię koty ludzie mówili,że biega przy śmietnikach a dzisiaj rano jak poszłam karmic koty,sama go widziałam nie boi się ludzi,chociaż blisko nie podchodziłam ale jest bardzo chudziutki:( i napewno nie krzywdzi kotów,bo już prawdopodobnie jest od 2 tygodni
-
Powiedziałam tej pani,że mogę pomóc tylko w ogłoszeniach dlatego tez ogłosiłam tego maluszka,i jeszcze dwa bardzo mi żal tych kotków:( i rozumiem bakusiowa,że ją to wkurza,bo pomaga szczebrzeszyniakom od dawna nie może przecież więcej pani powiedziała,ze dostała info o działającym stowarzyszeniu w Szczebrzeszynie że pomagają kotom,zabierają,szukają dt, pomagają ogłaszać,zbieraja karmę...itd... dlatego tez zadzoniła o pomoc a tutaj przecież nie ma żadnego stowarzyszenia,jedyne co mi przychodzi do głowy to strona na FB założona przez sue...psy i koty ze Szczebrzeszyna myslę,że to chodzi o stronę na FB ,którą założyła sue,bo nic innego do głowy mi nie przychodzi
-
Dziękuję Jola za wstawienie fotek:) te 3 małe kociaki potrzebują domów zadzwoniła do mnie pani z Izbicy,żeby pomogła kotkom ja tutaj mam do zabrania 9 dzikusków,a jeszcze Izbica? Niedługo to z Pomorza będą do mnie dzwonili o pomoc a co ja mogę? nie jestem przecież żadna organizacją i sama muszę szukac pomocy dla tych maleństw ale przecież nie mogę tego tak zostawić,więc chociaż pomoge pani w ogłoszeniach tam jest koci dramat,kotki się rozmnażają ,a maleństwa zjadają lisy,dzikie psy,lub inne mięsożerne stworzenia:( pani mówi,że z 10 zostało już tylko 5:( ale są również dorosłe potrzbujące pomocy:(
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
04.10.2020 Rudy Kamyk z lecznicy jedzie dzisiaj do DS:) -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
DORA1020 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
No i już mija miesiąc...czas szybko leci siwulek okazał sie koteczką myślę,że szybko znalazłaby dom,jednak nadal dziczek,chociaż juz troszeczkę mniej -
Dobrze by było,bo muszę wyłapać kolejne,4 dziczki pięciomiesięczne i ich mamę na sterylkę,śmietnikowce,jeden z letniego miotu,kolejne 4 dwumiesięczne maluszki nie wiem co będzie z mamą muszę prosić o pomoc Fundację z Lublina,nie wiem czy będzie mogła przyjechać,ale jest nadzieja,że tylko w profesjonalny łapak wejdzie ta kotka o zwykłym łapaku nie ma mowy próbowałam przez kilka lat wiele razy