Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. [quote name='nika28']Sara jest u tych państwa, ale też jednak będzie szukała domu... :( Może będę miała jej nowe zdjęcia. Tak, dwa Dogi Niemieckie, w tym jeden chyba z nowotworem :( Ale na razie zdjęć nie mam...[/QUOTE] ech :( damy rade ! musimy dać !
  2. [quote name='nika28']Są dwa nowe psy, przyszły dzisiaj. A na dniach trafią dwa wychudzone Dogi :([/QUOTE] dogi niemieckie ?? czyżby Sara ?? jak tylko bedziesz miała foteczki, to zaraz wołam ciotki od dogów :)
  3. super :) trzymam, trzymam :) ania odezwij się co do tego masażu ;)
  4. [quote name='biszat']Witam cioteczki i przepraszam , ze tak dlugo mnie tu nie bylo. Praca+zycie+ wakacje i malo siadalem przed komputerem. Zrobilem update wydarzenia na FB . Fajny pomysl z ta chusta mysle ze gdyby wiecej bezdomniakow taka mialo latwiej by im bylo . Czy dalej potrzebne sa deklaracje ? Pozdrawiam i do przeczytania PS . Przepraszam za opozniona wplate ostatnio - mam nadzieje ze bedzie teraz juz ok .[/QUOTE] dzięĸi na aktualizace FB i sorki za ponaglanie ;)
  5. [quote name='nika28']Są jeszcze dwa maluchy, pingwin, buraska, i dzika kotka. Czarny bez zębów został wydany (nie wiem jakim cudem i gdzie).[/QUOTE] jesteś w stanie wziąć kociczkę ? :( kurde :/ a było już tak fajnie... jak kotków nie było :(
  6. śliczna, szybko znajdzie domek... a ty masz jakies teraz na DT ? kurcze :(
  7. przekazujcie dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE]
  8. przepraszam za offa... przekazujcie dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE]
  9. przekazujcie dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE]
  10. przekazuje dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE]
  11. :) buziaki dla dwóch łobuziarek :* przekazuje dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!!
  12. przekazuje dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE]
  13. [quote name='nika28']Diana Ruda znalazła dzisiaj domek. EDIT : Zamiast Dianki Państwo zabrali Spanielkę Michalinkę. Czyli Diana nadal bez domu... EDIT2 : Michalinka wróciła po kilku godzinach do przytuliska... :roll: :([/QUOTE] :( a państwo już nie wzieli Dianki ?
  14. :) supcio Kremuś :* kciuki już mi puchną, ale trzymam :) mrówa dogadałaś się z winter7 co do sesji ?
  15. jej :) trzymam kciuki jeszcze bardziej, aż mi spuchną :D
  16. magda doszły jakieś nowe wpłaty z deklaracji ? :) mrówa co z fotkami ?
  17. [quote name='Alla87']Witam Mam pytanie do karmiących karmą jak i przedstawicieli czy w wersji z kaczką jest pulpa buraczana czy nie bo niestety posiadam zbieżne informację Z góry dziękuję za odpowiedz[/QUOTE] tak, pulpa buraczana znajduje się w składzie :) przynajmniej tak jest napisane na worku :D jeżeli chcesz wypróbować karmę to zapraszam na bazarek w mojej sygnaturce, JUTRO koniec !!! :)
  18. ...... skopiował się
×
×
  • Create New...