-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
[quote name='nika28']Sara jest u tych państwa, ale też jednak będzie szukała domu... :( Może będę miała jej nowe zdjęcia. Tak, dwa Dogi Niemieckie, w tym jeden chyba z nowotworem :( Ale na razie zdjęć nie mam...[/QUOTE] ech :( damy rade ! musimy dać !
-
[quote name='nika28']Są dwa nowe psy, przyszły dzisiaj. A na dniach trafią dwa wychudzone Dogi :([/QUOTE] dogi niemieckie ?? czyżby Sara ?? jak tylko bedziesz miała foteczki, to zaraz wołam ciotki od dogów :)
-
18 msc, piękny amstaff, po szkoleniu ZNALAZŁ dom na zawsze :) !!
Nano replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
super :) trzymam, trzymam :) ania odezwij się co do tego masażu ;) -
[quote name='biszat']Witam cioteczki i przepraszam , ze tak dlugo mnie tu nie bylo. Praca+zycie+ wakacje i malo siadalem przed komputerem. Zrobilem update wydarzenia na FB . Fajny pomysl z ta chusta mysle ze gdyby wiecej bezdomniakow taka mialo latwiej by im bylo . Czy dalej potrzebne sa deklaracje ? Pozdrawiam i do przeczytania PS . Przepraszam za opozniona wplate ostatnio - mam nadzieje ze bedzie teraz juz ok .[/QUOTE] dzięĸi na aktualizace FB i sorki za ponaglanie ;)
-
Nagły atak, za wysoki AST a za niska glukoza.....nic z tego nie rozumiem:((
Nano replied to martka1982's topic in Weterynaria
jak nie epilepsja to nie wiem :( -
kciukam :)
-
[quote name='nika28']Są jeszcze dwa maluchy, pingwin, buraska, i dzika kotka. Czarny bez zębów został wydany (nie wiem jakim cudem i gdzie).[/QUOTE] jesteś w stanie wziąć kociczkę ? :( kurde :/ a było już tak fajnie... jak kotków nie było :(
-
śliczna, szybko znajdzie domek... a ty masz jakies teraz na DT ? kurcze :(
-
Zwykła, szara, mała PESTKA... Udało się, MA DOM we Wrocławiu !!! :)
Nano replied to nika28's topic in Już w nowym domu
przekazujcie dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE] -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa... przekazujcie dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE] -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
Nano replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
przekazujcie dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE] -
przekazuje dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE]
-
:) buziaki dla dwóch łobuziarek :* przekazuje dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!!
-
przekazuje dalej !!! [quote name='agusiazet']Witaj, dzisiaj znalazłam na polach w okolicy mielca wyrzuconego szczeniaka suczkę, śliczną, wilczkowatą. Poszukuję dla niej DT lub chętnych do wpłat, aby ją umieścić w hotelu. Proszę o pomoc Aga. Wątek suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/212966-Pilne-suczka-szczeniak-wyrzucona-na-polach-w-okolicach-Mielca-szuka-DT-!!![/URL][/QUOTE]
-
[quote name='nika28']Diana Ruda znalazła dzisiaj domek. EDIT : Zamiast Dianki Państwo zabrali Spanielkę Michalinkę. Czyli Diana nadal bez domu... EDIT2 : Michalinka wróciła po kilku godzinach do przytuliska... :roll: :([/QUOTE] :( a państwo już nie wzieli Dianki ?
-
:) supcio Kremuś :* kciuki już mi puchną, ale trzymam :) mrówa dogadałaś się z winter7 co do sesji ?
-
jej :) trzymam kciuki jeszcze bardziej, aż mi spuchną :D
-
magda doszły jakieś nowe wpłaty z deklaracji ? :) mrówa co z fotkami ?
-
[quote name='Alla87']Witam Mam pytanie do karmiących karmą jak i przedstawicieli czy w wersji z kaczką jest pulpa buraczana czy nie bo niestety posiadam zbieżne informację Z góry dziękuję za odpowiedz[/QUOTE] tak, pulpa buraczana znajduje się w składzie :) przynajmniej tak jest napisane na worku :D jeżeli chcesz wypróbować karmę to zapraszam na bazarek w mojej sygnaturce, JUTRO koniec !!! :)
-
...... skopiował się