Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. ale bydełko xD buziaki dla "małej" :)
  2. to w takim razie ja też trzymam kciuki :) i czekam na fotki :D
  3. [quote name='mrowa23']pieniążki dotarły- dziękuje bardzo, a teraz siedzę nad zdjęciami. Dzisiaj spotkałam na porannym spacerku Panią z małym dzieckiem i Pani zaczęła wypytywać o Kremcie (dzięki bandamce) i bardzo ale to bardzo Kremcia się spodobała i Pani i dziecku, które nie chciało się odkleić od szyjki Kremci, ale Pani musi porozmawiać z mężem (sceptycznie nastawionym do psa). ma mój nr tel i adres - trzymam kciuki żeby się odezwała...[/QUOTE] a w jakim wieku to dziecko ? :P Kremcia jak musi to przecierpi, ale nie wiadomo, czy by jej sie podobało to na stałe ;p
  4. przypomina mi moja byłą sunię Korę... powodzenia Szakirko :*
  5. oczywiście, że weci mają korzyści i to znaczne.... royal słono płaci za to że może wystawiać karmy w przychodniach i że weci go polecaja, mają pewnie też sporo od każdej sprzedanej paczki... karma nie stoi wyżej niż przeciętna marketówka - wystarczy spojrzeć na skład... no i sorbinian potasu...
  6. Negra & Anna masz zapchaną skrzynkę :P
  7. rozkręca się :D super
  8. ok, to poproszę jakąś poznańską fundację o pomoc... wyżeł mieszka w złych warunkach...
  9. zna ktoś jakąś fundacje wyżłów niemieckich w okolicach Poznania ? bądź taką która jest w stanie w okolicy przeprowadzić interwencje ?
  10. jaaa ona umie szczekać :D:D:D:D
  11. supcio :) czekamy na relacje z nowego domku :) no i fotki :D
  12. mrówy nie bedzie przez weekend wiec nie odpisze...
  13. jak pani z allegro ? :)
  14. miziaki dla Faworka :) ponowiłam mu allegro wczoraj :)
  15. [quote name='Nikaragua']dziękuję za kaganiec :)[/QUOTE] to ja dziękuje, że go zechciałas :D
  16. bazarek dla RAFIEGO i Kremci [url]http://www.dogomania.pl/threads/212186-PORTRETY-na-zam%C3%B3wienie-MASA%C5%BB-FARBY-do-w%C5%82os%C3%B3w!!-Do-14.08-22-00!-Dla-Kremci-i-Rafika?p=17364686#post17364686[/url] rozsyłajcie !!!
  17. kolejny bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212186-PORTRETY-na-zam%C3%B3wienie-MASA%C5%BB-FARBY-do-w%C5%82os%C3%B3w!!-Do-14.08-22-00!-Dla-Kremci-i-Rafika?p=17364686#post17364686[/url] rozsyłajcie cioteczki :)
  18. hehe ;p twarzowo ;p u mnie też te paski na głowie były za duże ;/
×
×
  • Create New...