-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
z Kremcią wszystko w porządku :)
-
[quote name='magda222']Trochę się martwię. Mrówa dzisiaj nic nie napisała...[/QUOTE] napisze jej smsa zaraz :)
-
ciekawe jak tam Kremcia spedziła dzisiaj dzionek :)
-
winter7 powiedz nam jak ci na imię ;)
-
[quote name='winter7']Mogę zadeklarować 50zł miesięcznie. Prześlijcie numer konta i w razie czego przypominajcie, bo już sama nie ogarniam tych deklaracji. Muszę to sobie gdzieś pozapisywać.[/QUOTE] jejku nie wiem jak ci dziękować :* nie dosyć, że wykosztowałaś się w bazarkach to jeszcze deklaracja :) powiedz mi gdzie mieszkasz to przyjadę cię wyściskać :)
-
podniose sznupka :*
-
"Słitaśne sceniacki" - Gucio i Maja już w domach stałych :)
Nano replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Kremci !!! Zbieramy na utrzymanie w DT !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-%21%21%21-Dla-Kremci-do-13.07-"]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-!!!-Dla-Kremci-do-13.07-[/URL] okazja !!! atrakcyjne ceny !!! SESJA ZDJĘCIOWA [B]- cała Polska [/B]!!! MASAŻ - Poznań, Międzywodzie !!! :D -
cudownie :) a tak przy okazji: Zapraszam na bazarek dla Kremci !!! Zbieramy na utrzymanie w DT !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-%21%21%21-Dla-Kremci-do-13.07-"]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-!!!-Dla-Kremci-do-13.07-[/URL] okazja !!! atrakcyjne ceny !!! SESJA ZDJĘCIOWA - [B]cała Polska[/B] !!! MASAŻ - [B]Poznań, Międzywodzie !!! [/B]:D
-
Zwykła, szara, mała PESTKA... Udało się, MA DOM we Wrocławiu !!! :)
Nano replied to nika28's topic in Już w nowym domu
to ja przy okazji: Zapraszam na bazarek dla Kremci !!! Zbieramy na utrzymanie w DT !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-%21%21%21-Dla-Kremci-do-13.07-"]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-!!!-Dla-Kremci-do-13.07-[/URL] okazja !!! atrakcyjne ceny !!! SESJA ZDJĘCIOWA - cała Polska !!! MASAŻ - Poznań, Międzywodzie !!! :D -
[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7842/dsc012011.jpg[/IMG] [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/1989/dsc012031.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7316/dsc012061.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7820/dsc012041.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8882/dsc011941.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1491/dsc011961.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1319/dsc011981.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4770/dsc011991.jpg[/IMG]
-
słodkie mordeczki :* a przy okazji: Zapraszam na bazarek dla Kremci !!! Zbieramy na utrzymanie w DT !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-%21%21%21-Dla-Kremci-do-13.07-"]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-!!!-Dla-Kremci-do-13.07-[/URL] okazja !!! atrakcyjne ceny !!! SESJA ZDJĘCIOWA - cała Polska !!! MASAŻ - Poznań, Międzywodzie !!! :D
-
super :) teraz to muszą się o nią bić :) a co dopiero jak Dorota porobi fotki na tle :D
-
poprawione :)
-
hop misiaku :*
-
[quote name='magda222']Po wpłacie any666 na konto Kremci wpłynęło: 40 zł Syla [COLOR=red](czerwiec/lipiec czy lipiec/sierpień?)[/COLOR] [/QUOTE] raczej czerwiec i lipiec - bo nie było wpłaty za czerwiec z tego co widze ;p a deklaracja była od maja
-
ok :) zaraz ogarne wszystko wzrokiem ;p
-
Zwykła, szara, mała PESTKA... Udało się, MA DOM we Wrocławiu !!! :)
Nano replied to nika28's topic in Już w nowym domu
cudowne wiadomości :) -
20 zł - Syla [od maja] (czerwiec, lipiec) 40 zł 20 zł - magda222 [od maja] (czerwiec, lipiec) 40 zł 30 zł - Lida [od czerwca] 20zł - Mama cici1977 [od maja] (maj, czerwiec, lipiec) 60 zł 50 zł - biszat [od maja] ?? 10 zł - chi23 [od maja] ?? 30zł - ewu [od maja] (lipiec) 30 zł 10 zł - agata51 ???? 10 zł - TŻ Nano [od lipca] (lipiec) 10 zł a co z resztą deklarowiczów ? :( od sonek666 z bazarku cegiełkowego będzie 10 zł :)
-
to była moja wplata jednorazowa - daj na lipiec mój TŻ ma deklaracje stałą
-
oglądając fotki Kremci sama nabrałam ochoty na sesje dla mojego zwierzyńca xD wiecie może czy osoba prowadząca bazarek może brać w nim udział ? :D Prosze też o pomoc w rozsyłaniu bazarku !!! bo to naprawdę okazja !!!
-
nie no bomba poprostu :* nasz ryjeczek kochaniutki :* smycz bez problemu mogę pożyczyć - nie wiem ile ma metrów (chyba 15), kantarek też mam od mojej suni (avatar) wiec myślę, że powinien na nią pasować :D
-
Długowłosy owczarek niemiecki Hendrix, szuka dobrego domu!
Nano replied to pezinho's topic in Już w nowym domu
podrzucę a przy okazji... Serdecznie zapraszam na bazarek dla Kremci !!! Zbieramy na utrzymanie suni w domowym DT !!! Atrakcyjne ceny !!! Okazja !!! PRORESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA oraz USŁUGA WYKONANIA GODZINNEGO MASAŻU !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-!!!-Dla-Kremci-do-13.07-[/url]!!! POZNAŃ, MIEDZYWODZIE !!!- 3 replies
-
- długowłosy
- młody
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
przepraszam za offa :( Serdecznie zapraszam na bazarek dla Kremci !!! Zbieramy na utrzymanie suni w domowym DT !!! Atrakcyjne ceny !!! Okazja !!! PRORESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA oraz USŁUGA WYKONANIA GODZINNEGO MASAŻU !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-!!!-Dla-Kremci-do-13.07-[/url]!!! POZNAŃ, MIEDZYWODZIE !!!
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Nano replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa, ale zapraszam na bazarek dla Kremci !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/210557-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-gdzie-tylko-zechcesz-MASA%C5%BB-z-dojazdem-!!!-Dla-Kremci-do-13.07-[/url]!!! okazja !!! SESJA ZDJĘCIOWA ORAZ MASAŻ !!!