Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. to super :) oby tak dalej :)
  2. no to mnie zatkało... no właśnie... co taka osoba robi na dogo... :-/
  3. no, pozbierałam się po weselu xD wiec mizianko dla naszej sznupki :) Sara z tego co pamiętam przebywa w hoteliku w Gliwicach...
  4. [quote name='nika28']Wczoraj miałam jeszcze jedno zapytanie o Rafiego :) [/QUOTE] i co dalej ? za 30 min kończy mu się allegro :( ma 2 obserwatorów i 558 odwiedzin...
  5. oj Fawku :( co te psiaki się tak chorują :(
  6. może i to głupi pomysł ale... ta wioska oddalona jest od Biafray o 5 km tak ? Może by Biafra poszła z Maczka na taki daleki spacer? tzn. np: pojechać z kimś i z Maczką samochodem tam a wrócić z Maczka na pieszo, żeby może Dumka poszla po śladach Maczki i doszła do domu ?
  7. BIOSK a będziecie może na wystawie w Poznaniu ?
  8. dobrze, że wszystko się układa :)
  9. czekamy :)
  10. [quote name='Maryna']Ktoś ,kto zakacha się w Luckim/z wzajemnością/będzie prawdziwym szczęściarzem-to cudny pies:-))[/QUOTE] ba xD jak w każdym dogu :D
  11. Dumko skarbie... Trzymam kciuki za powodzenie w akcji łapania :)
  12. [quote name='panbazyl']Dziś zamowilam 70 kg na przyklad - tak na miesiąc starczy.[/QUOTE] o kurcze xD gdzie ty to pomieściłaś ? :P chyba, że masz taką dużą przemysłową zamrażalke xD
  13. ;( dlaczego odchodzą tacy dobrzy ludzie ? ;( Zuzka... [*] wierze, że bedziesz się opiekować z góry tymi bidami wszystkimi... :(
  14. Saruniu skarbie... teraz już będzie tylko lepiej :* buziol w fafel :P
  15. ja chętnie z kimś z Poznania bądź okolic bym zamówła tez na pól... bo mimo iż mam 4 psy to nie mam takiej wielkiej zamrażarki żeby wszystko pomieścić...
  16. boziu... cudna jest, jeszcze bardziej cudniejsza niż przedtem. Będzie dobrze Sarciu :* buziol
  17. w poprzednim allegro też był jeden obserwator... może to ta sama osoba... nie wiadomo...
  18. 276 odwiedzin... zero obserwatorów... :(
  19. no szkoda, bo chetnie bym Was poznała... :( no i Fawinka i Kresie oczywiście też :D
  20. bardzo chętnie bym wpadła ale w te sobote mam wesele... :/ tak mi sie nie chce iść, że szok.. acha, nie wiem czy pisałam ale Fawek ma jednego obserwatora na allegro
×
×
  • Create New...