Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. rafciu ma 193 odwiedzin na allegro, i cisza :(
  2. oj Dumko :( bądźmy dobrej myśli... nie można się poddawać... mi też zaginął kiedyś psiak (Masza)... również jest bardzo strachliwa i nieprzewidywalna... znalazła się po ok 1,5-2 miesiący... zawsze jest nadzieja... Trzymam kciuki z całych sił...
  3. winter7 a umówiłaś sie w końcu z mrówą jak z tą sesja, którą kiedyś tam wylicytowałaś ? :P
  4. Moge zrobić chłopakowi allegro. Potrzebuje testu i zdjęć :)
  5. cudne te wasze ciacha :) ja jakoś nie mam talentu... niby robie wszystko według przepisu a mi nie chcą wyjść takie ładne :/ może mam jakiś rąbnięty piekarnik xD
  6. dziekujemy :) mrówa a jak tam te malce co były u ciebie ?
  7. [quote name='MiliVanili']Mamy zrzeczenie, w niedzielę zabieramy Sarę do hotelu :) Lecę przygotować bazarek dla niej :)[/QUOTE] ja niestety nie będę w stanie przyjechac w niedziele do Łodzi :( a tak bardzo chciałabym ją osobiście wygłaskać... ta sunia jakoś bardzo zapadła mi w serce. ale czekam z niecierpliwością na fotki :)
  8. [quote name='AgataP']bo na wieczornym spacerze pewnie znów otoczy mnie wygłodniała sfora i będzie żądała smaczków :)[/QUOTE] haha :D znam to skądś xD wrzuć potem foteczki ciasteczek ;) o ile zdąrzysz je zrobić zanim psiaki wszystko wszamają xD
  9. chyba jakieś wirusy latają w powietrzu... bo mnie już zaczyna coś brać... kumpele i jej córe tez... :/ Lucky dzielny bądź :* będzie ci o wiele lepiej później :* buziaki w sznupkę dla słodziaka :*
  10. każdy kto będzie chciał przygarnąc psiaki powinien podpisać umowę adopcyjną w której zdeklaruje się wysterylizować psiaka np w okresie do 2 miesięcy od adopcji (zależy w jakim wieku się wyadoptują)
  11. jejku, super jak by się z Panem udało :) 3mam kciukasy za mordeczkę kochaną :*
  12. boziu jaki on cudny jest... :( powiedzcie mi, bo czytałam tak w skrócie, czy on chce lecieć do psa żeby mu zrobić krzywde, czy sie pobawic itp ?
  13. Luckiś nie szalej tyle bo ciotki stresujesz :p
  14. na pewno jest dobrze :)
  15. kiedy i gdzie jest klubówka ? ;p to przyjade też cie wyściskać ;p
  16. super :) szkoda ze tak daleko od Poznania... bym na pewno ja regularnie odwiedzała :D
  17. gdzie do hoteliku Sara jedzie ? będzie zdawał jakieś relacje ?
  18. nowe allegro i znów jeden obserwator, chyba, że to któraś z cioteczek ? ;)
  19. ech... jak ją pierwszy raz zobaczylam to sie zakochałam :( szkoda, że nie może być moja... niestety nie dałabym rady utrzymac 5 psiaków :(
  20. [quote name='nika28']Tak, z tego co wiem to MiliVanili już się z Agnieszką kontaktowała :) A ja wczoraj z daleka widziałam Sarę, stała w boksie, taka biedna... :([/QUOTE] to ona siedzi juz w przytulisku ? :( mogłaś jej fotki porobić...
  21. nika podałaś MiliVanili namiary na kogoś ? [quote name='MiliVanili']Pracujemy nad tym. Czy ktoś z Was może podać mi namiary na osobę, z którą będę mogła porozmawiać o Sarze?[/QUOTE]
  22. ech... a mamy gdzie ją zabrać ? ;(
  23. [quote name='zmiloscidopsow']Choć przed chwilą przyjął nową taktykę - postanowił uderzać tym kołnierzem we wszystko, przesuwając krzesła, stół, uderzać w telewizor itp. - to technika wyprowadzania mnie z równowagi. [/QUOTE] heh, moja sunia po sterylce swoje kołnieże rozwaliła :p pierwszy rozwaliła po jednym dniu... zresztą i tak jej dużo nie dawał ;p drugi niedługo po założeniu (a był taki fajny z łapkami :P), [B]ale przed założeniem, pokleiłam go taśmą klejącą na około i trzymał się dzielnie,[/B] więc dużo się nie rozsypał, lekko tylko góra kolsza ucierpiała :) pojechał m.in w paczce do Głowna razem z jej ubrankiem pooperacyjnym, który musiała porozpruwać troche w łapach ;p
  24. podnosze Dyziolka...
×
×
  • Create New...