-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
mam okazje kupić dla Kremci duzą chustę "szukam domu" :) który kolor lepszy ? :) granat - [URL]http://i48.tinypic.com/2ql9w03.jpg[/URL] zieleń - [URL]http://i46.tinypic.com/jt1jt5.jpg[/URL] moim zdaniem chyba zielona lepsza, ale chce poznać wasze opinie ;)
-
melduje się u sznupci naszej :) wróciłam wcześciej z wakacji bo pogoda nad morzem denna... owczywiście jak wyjechalismy to się ładniej zrobiło... ;/ foteczki super :) cieszę się, że u weta wszystko w porządku :) buziaki dla sznupy :)
-
a to ci psotnik jeden ;p przed podróżą wielke buziaki dla Rafika :*:*:*:* i mam nadzieje, że przez czas mojej nieobecności znajdzie dom :)
-
to ja przed podróżą zostawiam wielkiego buziaka :*:*:*:*:*:*:* dla Kremci :) jakby się coś działo dobrego (jakiś domek czy coś) bądź niedobrego (choroba) to proszę mnie informować telefonicznie :) ale mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i będą telefony tylko w pierwszej sprawie ;) pozdrawiam wszystkie Kremciowe cioteczki :)
-
buu szkoda, że jej nie służy... moje wypijały znaczne ilosci z karmą i nie zaobserwowałam zadnych nieporzadanych reakcji, ba nawet sam chciały pic ;p
-
no i bazarki się pokończyły... z masażowo-sesjowego będzie 115 zł :)
-
[quote name='magda222'] [B]ROZLICZENIE C.D. : [/B] 30 zł bazarek cegiełkowy od Negra Anna 10 zł sonek666 (bazarek cegiełkowy) 60 zł winter7 (bazarek cegiełkowy) [/QUOTE] napisz po prostu Bazarek cegiełkowy 100 zł :) będzie przejżyściej :)
-
[quote name='mrowa23']dostałam dzisiaj książeczkę zdrowia Kremówki i dowiedziałam się czegoś ciekawego :D Kremcia to mieszaniec amstaffa :D szczepienia ma do stycznia 2012 :) a teraz idziemy na spacerek długi[/QUOTE] amstaffa ? xD ciekawe :p i jak tam po spacerku ? :)
-
ma na wyróżnionym 290 odwiedzin i nic :(
-
co taka cisza tutaj ? gdzie się ciotki podziały ? :P
-
Wróciłam :) choć najchętniej zabrałabym Kremcie ze soba, albo została tam z nią ;) jejku co by tu napisać... jednym słowem sunia ideał ! :) to może od początku: weszłam, puliki oczywiście musiały się przywitać najpierw, skacząc i całując, po czym przedostałam się do Kremci ;) sunia spojrzała i lekko zamachała ogonkiem :) pogłaskałam i już bylo git :) usiadłam sobie na poziomie psiego pyszczka, Kremcia przyszła i... oddała całą siebie... straszny z niej pieszczoch :) nie jest nachalna ani nic, tylko grzcznie stoi lub patrzy na ciebie domagając się uwagi, pogłaskania ;) nie kładzie może się jeszcze odkrywając brzuch ale myśle, że już nie długo to nastąpi ;) można z nią zrobić w sumie wszystko :) dotykałam ją prawie wszędzie, zero reakcji :) jak jej się znudziło, bądz pieszczoty się skończyły to poszła grzecznie się położyć i psa nie było :p sen ma dość mocy ;) Z ręki na razie nic nie bierze, trzeba jej położyć na podłogę, to zje :) ale już dziś w sumie zrobiła postęp i wzięła od Doroty ciasteczko wątróbkowe :D wiec to też z czasem myślę zniknie ;) co do jej strachliwości to w sumie nic takiego nie zauważyłam ;p mrówa też mówi, że jeszcze nic konkretnego nie zauważyła ;) karetki, inne psy, trzaskanie garnkami nic nie robi na niej wrażenia ;) Miała spotkanie z psem znajomych mrowy który nie przepada za wiekszymi psami, darł jej się do ucha a ona nic :p miała też okazje spotkać się z dziećmi które obmacały ją z każdej strony - zero reakcji :) wkazuje nawet lekkie zaciekawienie gdy widzi wózek z dzieckiem :) tak sobie myślę, że może spróbować dogoterapii ? ale nie może na początek takiej stricte, tylko coś typu edukacji dzieci itp :D nie wiem co tu jeszcze napisać :P jak coś jeszcze chcecie wiedzieć to pytać ;) EDIT: jutro mrowa wstawi fotki z wycieczki u znajomej ;) ale od razu wam mówię, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddają jej rzeczywistego uroku ;)
-
no nic... to ja sie powoli zbieram do Kremci :) spakowałam długa linkę, kantarek, karmę white wolf duck & peas GE, trochę ciasteczek wątróbkowych i prawie pół litra rybnego oleju ;)
-
magda222 czy od kogoś z cegiełkowego jeszcze pieniążki dotarły ? :)
-
Tia proszę dopisz w poście z deklaracjami winter7 :) 50 zł, proszę też zmień w tytule ile nam brakuje oraz zjadłaś literke w słowie: mieszka bo napisałaś meszka ;)... w PTD u .. itd xD
-
hehe ;p a to grubas ;p
-
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
Nano replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
cześć skarbeczku :* -
dobranoc słoneczko nasze :*
-
jednak z Kremcią spotykam się dopiero w niedziele :) i mi i mrówie tak jadnak bardziej pasowało :)
-
jutro wstępnie na 17 jadę do Kremci :D u mnie nie otwierają się bądź pokazuje się strona główna nr 4,7,16,20,22,23,24,27,28,29 albo ja jestem ślepa i nie widze xD