Jump to content
Dogomania

Nano

Members
  • Posts

    2286
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nano

  1. [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara4.jpg[/IMG]
  2. fotki Sary - dla przypomnienia [IMG]http://www.dogomania.pl/newreply.php?p=17545903&noquote=1[/IMG] [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara2.jpg[/IMG]
  3. melduje się...
  4. cioteczki... tak jak myślałyśmy, Sara jest do zabrania... zapraszam ponownie na wątek Głowna... [quote name='nika28'] dzisiaj Agnieszka rozmawiała z właścicielami Sary (biało-czarnej suni Doga), i właścicielka zgodziła się ją oddać... Ale byłby potrzebny jakiś DT, i to szybko, zanim się nie rozmyśli... Sara jest w lepszym stanie niż Lucky, ale jest bardzo wychudzona, i mimo to że przytulisko dowozi suni karmę, właściciele i tak nie dają jej jeść... :([/QUOTE]
  5. [quote name='nika28'] A dzisiaj Agnieszka rozmawiała z właścicielami Sary (biało-czarnej suni Doga), i właścicielka zgodziła się ją oddać... Ale byłby potrzebny jakiś DT, i to szybko, zanim się nie rozmyśli... Sara jest w lepszym stanie niż Lucky, ale jest bardzo wychudzona, i mimo to że przytulisko dowozi suni karmę, właściciele i tak nie dają jej jeść... :([/QUOTE] napisze może na wątku Luckiego...
  6. a to ci Lucky ;) kochany chłopak z niego :* troche pracy i będzie w 100% idealny ;)
  7. ech.. a mi ta sunia nie daje spokoju :( może wróci do tego **** Pana... może warto porozwierzać w Głownie jakieś informacje? żeby dzwonili do przytuliska jak ktoś znajdzie, zobaczy sunie... Nika byłabyś w stanie ?
  8. dystrybutorzy [url]http://barf.pl/gdzie-kupic/wielkopolskie/[/url]
  9. http://allegro.pl/show_item.php?item=1796803272 tylko nie wiem pod jaką rase Dumkę podpiąc ;p zeby w tytule napisać ;p wtedy jest więcej wejść :) bo wiara np wpisuje "owczarek", "spaniel" i tak szukaja...
  10. śliczne biedaczysko... chudziutki jest... te narośla... straszne:( kurde z weta wieści nie najlepsze :( nóżki tyle rzeczywiście krzywo stoją ;( Lucky... to imię musi ci jednak przynieść szczęście, będzie dobrze :*
  11. Biafra dasz radę porobić nowe foteczki do ogłoszeń ? :)
  12. przelałam kilka gorszy na Luckiego... zmiloscidopsow zrobisz dzisiaj jakieś fotki naszemu słodziakowi ? :)
  13. można :) tym bardziej, że robią je dwie osobne osoby, ludzie to wystawiają po kilka takich samych aukcji (np. właśnie z psami) na jednym koncie...
  14. oj Luckiś zjedz coś... nie wygłupiaj się i zrób ciotkom radość :) zmiloscidopsow kiedy wybierasz się do weterynarza? tu_ania_tu podaj może w pierwszym poście dane do wpłaty na Luckiego :) EDIT: a wiadomo czym był psiak karmiony do tej pory?
  15. Lucky teraz na prawdę twoje imię będzie do ciebie pasować :* buziaki w tę twoją kochaną czarną oślinioną mordkę :D dobranoc kochane ciotki do "usłyszenia" jutro :)
  16. super, że psiak się dogadał :) narośla będą usuwane ? [quote name='tu_ania_tu'] Ale to piękny pies.... prawdopodobnie pies z rodowodem z jednej z hodowli, która ma mnóstwo miotów każdego roku, dla której mozna by odddzielny watek adopcyjny założyc :-([/QUOTE] ;-/ ma tatuaż jakiś ? ech... :(
  17. [quote name='Nano'] co myślicie aby jej zrobić plakaty i nowy banerek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213254-Kup-PLAKAT-BANNER-dla-swojego-psiaka-wesprzyj-Alfa!-Do-13.09-tylko-KUP-TERAZ[/URL]! ?? tylko przydalby się nowy tekst ogłoszenia...[/QUOTE] ponawiam pytanie, kto ma talent do pisania ogłoszeń ? :)
  18. z tym odnawianiem to mogę nie być zbyt sumienna - w dużej mierze zależy to od mojego kompa który czesto miewa swoje humory. To możesz im robić obu, ja będę Dumce od czasu do czasu też robiła, bo czym więcej tym lepiej :)
  19. jestem w stanie zrobić Dumce allegro, tylko fajnie by było jakbyśmy dostali nowe ładne foteczki :)
  20. [quote name='nika28']> [SIZE=1]No ale trochę nie rozumiem... To pies miał normalne warunki, normalnego Pana, i został mu odebrany ? p. Zosia mówiła co innego, i Agnieszka, one były na miejscu u tego faceta. Pracownicy przytuliska nie byli...[/SIZE][/QUOTE] moim zdaniem bezpodstawnie psa by nie odebrali, tym bardziej doga - bo wiemy, że dla przytuliska było to duże wyzwanie...
  21. już nie mogę sie doczekać kiedy dojadą :)
  22. szczerze... oni tam są dziwni troche... np: jak zaufanej wolontariuszce (nika28) nie chcą psów wydawać na DT... a zreszta to już nie ważne teraz najważniejszy jest Lucky :)
×
×
  • Create New...