-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
i ja trzymam :)
-
[IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara4.jpg[/IMG]
-
fotki Sary - dla przypomnienia [IMG]http://www.dogomania.pl/newreply.php?p=17545903&noquote=1[/IMG] [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.przytulisko.glowno.pl/images/aktualnosci/Sara2.jpg[/IMG]
-
melduje się...
-
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
cioteczki... tak jak myślałyśmy, Sara jest do zabrania... zapraszam ponownie na wątek Głowna... [quote name='nika28'] dzisiaj Agnieszka rozmawiała z właścicielami Sary (biało-czarnej suni Doga), i właścicielka zgodziła się ją oddać... Ale byłby potrzebny jakiś DT, i to szybko, zanim się nie rozmyśli... Sara jest w lepszym stanie niż Lucky, ale jest bardzo wychudzona, i mimo to że przytulisko dowozi suni karmę, właściciele i tak nie dają jej jeść... :([/QUOTE] -
[quote name='nika28'] A dzisiaj Agnieszka rozmawiała z właścicielami Sary (biało-czarnej suni Doga), i właścicielka zgodziła się ją oddać... Ale byłby potrzebny jakiś DT, i to szybko, zanim się nie rozmyśli... Sara jest w lepszym stanie niż Lucky, ale jest bardzo wychudzona, i mimo to że przytulisko dowozi suni karmę, właściciele i tak nie dają jej jeść... :([/QUOTE] napisze może na wątku Luckiego...
-
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
a to ci Lucky ;) kochany chłopak z niego :* troche pracy i będzie w 100% idealny ;) -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
ech.. a mi ta sunia nie daje spokoju :( może wróci do tego **** Pana... może warto porozwierzać w Głownie jakieś informacje? żeby dzwonili do przytuliska jak ktoś znajdzie, zobaczy sunie... Nika byłabyś w stanie ? -
dystrybutorzy [url]http://barf.pl/gdzie-kupic/wielkopolskie/[/url]
-
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
śliczne biedaczysko... chudziutki jest... te narośla... straszne:( kurde z weta wieści nie najlepsze :( nóżki tyle rzeczywiście krzywo stoją ;( Lucky... to imię musi ci jednak przynieść szczęście, będzie dobrze :* -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
przelałam kilka gorszy na Luckiego... zmiloscidopsow zrobisz dzisiaj jakieś fotki naszemu słodziakowi ? :) -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
oj Luckiś zjedz coś... nie wygłupiaj się i zrób ciotkom radość :) zmiloscidopsow kiedy wybierasz się do weterynarza? tu_ania_tu podaj może w pierwszym poście dane do wpłaty na Luckiego :) EDIT: a wiadomo czym był psiak karmiony do tej pory? -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Lucky teraz na prawdę twoje imię będzie do ciebie pasować :* buziaki w tę twoją kochaną czarną oślinioną mordkę :D dobranoc kochane ciotki do "usłyszenia" jutro :) -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
super, że psiak się dogadał :) narośla będą usuwane ? [quote name='tu_ania_tu'] Ale to piękny pies.... prawdopodobnie pies z rodowodem z jednej z hodowli, która ma mnóstwo miotów każdego roku, dla której mozna by odddzielny watek adopcyjny założyc :-([/QUOTE] ;-/ ma tatuaż jakiś ? ech... :( -
[quote name='Nano'] co myślicie aby jej zrobić plakaty i nowy banerek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213254-Kup-PLAKAT-BANNER-dla-swojego-psiaka-wesprzyj-Alfa!-Do-13.09-tylko-KUP-TERAZ[/URL]! ?? tylko przydalby się nowy tekst ogłoszenia...[/QUOTE] ponawiam pytanie, kto ma talent do pisania ogłoszeń ? :)
-
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']> [SIZE=1]No ale trochę nie rozumiem... To pies miał normalne warunki, normalnego Pana, i został mu odebrany ? p. Zosia mówiła co innego, i Agnieszka, one były na miejscu u tego faceta. Pracownicy przytuliska nie byli...[/SIZE][/QUOTE] moim zdaniem bezpodstawnie psa by nie odebrali, tym bardziej doga - bo wiemy, że dla przytuliska było to duże wyzwanie... -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
już nie mogę sie doczekać kiedy dojadą :) -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
Nano replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
szczerze... oni tam są dziwni troche... np: jak zaufanej wolontariuszce (nika28) nie chcą psów wydawać na DT... a zreszta to już nie ważne teraz najważniejszy jest Lucky :)