-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
Nutusia woła to też jestem:cool3:
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
cafeanimal dla Korka: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Korek,74239[/URL] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
feliksik replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
no to ja szybciutko melduję sięna wątku, co by Nutusi z oczu nie stracić:diabloti: -
[quote name='Nutusia']Jakie "zgubiła"? Od czasu, jak CIEBIE nie było, miałam co najmniej ze 3 tymczasy ;) A obecnie Hopkę z mojego podpisu :)[/QUOTE] :oops:o rany to ja chyba Ciebie zgubiłam, a nie ty sama:evil_lol: to jak zdążyłaś już 3 wydać, dla Hugo też coś wymodzisz:diabloti:
-
[quote name='Nutusia']Wpadłam na zaproszenie Feliksik (bo się ponoć za mną stęskniła ;)). Przystojny agent z tego Hugona - spokojnie dorównuje 007 :)[/QUOTE] no Ba!:roll: MYślałam, żeś gdzieś zagubiła się:razz: dzięki wielkie, że jesteś:loveu:
-
i jak udało się choć trochę nazbierać? mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
feliksik replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL] -
[quote name='Jasza']I ja się melduję.[/QUOTE] super [B]Jaszka[/B], że jesteś. dzieki wielkie. Masz szczeście do adopcji to może się uda jak tu jesteś z nami
-
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2
-
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL]
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
feliksik replied to erka's topic in Już w nowym domu
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL] -
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
feliksik replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL] -
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL]
-
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL]
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
feliksik replied to magda222's topic in Już w nowym domu
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL] -
mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']Feliksik, cały czas podglądam, tylko widzę, że rozsyłane zaproszenia ściągnęły najwłaściwsze osoby, więc już się nie wtrącam, ale jestem z Wami. Oby Dorka wróciła jak najszybciej niezaciążona. To by była masakra. Wczoraj zrobiłam bazarek z [SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233325-TYKWY-ozdoby-na-zimę-do-14-10-21-00"][COLOR=#000080]tykwami[/COLOR][/URL][/SIZE]. Może mimo nieszczęścia, ktoś będzie chciał zajrzeć i ozdobić sobie kuchnię. Jeśli mogę pomóc jeszcze w jakiś sposób, wal do mnie. Gdy zaginie pies, zawsze wraca do mnie ból związany z zaginięciem Tuli. Oby dla Dorki wszystko skończyło się dobrze. Trzymam kciukasy[/QUOTE] dziękuję [B]Ingusia[/B] za pomoc i za trzymanie kciuków. Mam nadzieję, że złapiemy ją wreszcie, jak trzyma się tego jednego miejsca. a teraz zapraszam na wątek psiny, którą uratował na wsi mój kolega (ten sam [B]Jaszka[/B], co wiózł mnie do ciebie z Florką - psiolubny), a teraz brak odezwu z jakichkolwiek ogłoszeń. Obiecałam, że mu pomogę: mądry,młody a domku nie widać - zapraszam na wątek psiny błakającej się, która dostała szansę od życia, żeby nie być samotnym, ale musimy znaleźć DS, a odzewu z ogłoszeń brak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232955-Hugo-Bond-super-agent-znad-Bugu-szuka-domu!/page2[/URL]