-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
cafe dla Hrabal: [B][COLOR=#ff0000][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Hrabal,72925[/URL] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Jeżynka: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jezynka,72926[/URL][/COLOR] -
[quote name='Madzior.']Dostałam właśnie info o 9 miesięcznej przemiłej spanielce z Inowrocławia, którą facet chce wyrzucić jeśli do połowy października nie znajdzie domu bo wyjeżdża za granicę. Może ona???? Plisssss[/QUOTE] [quote name='basia84']Ma Pani jakieś namiary na tego Pana? Najważniejsze żeby piesek tolerował dzieci gdyż mam 2 córki w wieku 3 i 7 lat. One od zawsze były wychowywane z psem ( suczką goldenką) jednak odeszła od nas ze względu na wiek :(. Sama kiedyś miałam spaniela i bardzo lubię tą rasę. Mam dom z ogródkiem, dużo czasu. Już nawet córka skompletowała sporą wyprawkę dla psiaka. Obdzwoniłam już sporo ogłoszeń "spaniele do oddania" ale kwoty są jak dla mnie za duże 500-700 zł.[/QUOTE] dziewczyny może da sięto zgrać, szkoda by było jak jest szansa dać suni dom
-
Ami - bernenka światem zachwycona - już w nowym domku
feliksik replied to AgaGP's topic in Już w nowym domu
a co sie stało, że sunia potrzebuje pomocy? nie mówcie, że ktoś ją wyrzucił? -
ojej ktoś chętny na sunię - trzymam kciuki
-
o rany jaka biedna sunia
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
cafe dla Myszki: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Myszka,102214[/URL] -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
feliksik replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosia2313'][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]W nocy (25/26 sierpnia) Dingo został (podobno) skradziony ze schroniska w Sosnowcu ! Oczywiście nikt nic nie wie, żadne psy nie szczekały i nikt nic nie słyszał ! Żenada ! Dingo jest wielkim psem, nie można go tak po prostu wynieść, przerzucić przez bramę ! Jest charakterystyczny, więc ktoś musiał go gdzieś widzieć ! Za odnalezienie sprawcy i psa - nagroda ! Tel. 721-035-215 [/B] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Pierwsze słyszę, żeby skraść psa ze schroniska. Przyjrzyjcie się sprawie. Przecież można adoptować, a nie kraść. Wydaje mi sięto podejrzane -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
feliksik replied to magda222's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie czytałam wątku, ale jak tu zaprasza Jasza to szybciutko zapisuję -
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
feliksik replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
[quote name='milla.j']Już o Niej wiemy ;) Sunia jest pod opieką Pogotowia dla Zwierząt i to Oni coś dla Niej organizują.[/QUOTE] to dobrze, że jest pod opieką -
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
feliksik replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
przepraszam, ale nie wiem na którym wątku wstawić. zobaczyłam facebooku berneńczyka w fatalnych warunkach i podsyłam wam zdjęcia: [URL="http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.430206287022902.121825.100001006022850&type=1"]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.430206287022902.121825.100001006022850&type=1 [/URL] potrzebują DT - chyba, że już o nim wiecie -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
feliksik replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
chłopaki w górę w te upały -
[quote name='elik']Przyjemnie się czyta, że wszystko ok :) Dopilnuj proszę, żeby na fakturze było napisane ile kosztował zabieg każdego psiaka np: sterylizacja suczki Tiny - ... zł, kastracja psa Nodi - .... zł. Zlecający ........[/QUOTE] właśnie przekazałam wetowi powyższe - dzisiaj będzie wysłana fakturka. Daj znać jak dotrze. [quote name='Asia & Ginger']Powiedz jeszcze właścicielom, że w razie problemów polecimy im dobrego behawiorystę, już jedna wizyta może wiele pomóc. Myślę jednak, że obejdzie się bez tego. ;-)[/QUOTE] oczywiście przekaże i napiszę też, że jakby tylko pojawiły się też problemy to ma pisać i pomożemy [quote name='__Lara']Bardzo się cieszę, że już nie będzie więcej ciąż suni :)[/QUOTE] ja też. Oby teraz szczęśliwie mieszkali z całą rodzinką
-
Nodi i sunia Tina już po sterylce - mieli dziś o 11.00. Psiaki już w domu. Wszystko ok. Dziękuję za pomoc serdecznie, bez was nie udałoby się - postaram się jak najszybciej formalności pozałatwiać. Przenoszę wątek na Ma dom i mam nadzieję, że tam pozostanie na zawsze
-
Poszukujemy domu dla cudownej 2,5 letniej suczki SALI
feliksik replied to 1_dudi's topic in Berneński pies pasterski
cudownie - szczęścia malutka