Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. oj jak mnie cieszą te wiadomości. A kiedy ona będie odwieziona do schronu? i czy cośz transportem już wiadomo? Bo szkoda sunieczki
  2. gdyby nie wasza pomoc to byłabym sama z tym problemem, dzięki za zwoływanie znajomych z okolic. MOże razem uda nam się ją odnaleźć. DT chciało dobrze. jestem też wściekła, bo tak samo krytykowałam, jak Pikuś z innego wątk też uciekł w ten sam sposób, ale faktycznie ludzie zaufali psu, zapomnieli o zasadach. Chcieli nauczyć ją sikać na dworze, a na smyczy nie chciała - więc wymyślili mysleli, ze fajny sposób, bo raz się tak załatwiła. Drugi raz niestety już zwiała. Oni sami ją znaleźli i wzięli do domu i poprosili mnie o szukanie dla niej domu stałego. Nauczyli się ode mnie pomagać. Gdy widzą psa na ulicy dzwonią do mnie, że trzeba mu pomóc. Tym razem chcieli sami spróbować, ale się niestety nie udało. To początkujący DT. Ostatni nasz pies, któremu wspólnie chcieliśmy pomóc został uśpiony przez weta, a miał pojechać do azylu, więc ja już nie oddam żadnego do naszego azylu. Strasznie to przeżyłam, dlatego ich pomoc w daniu temu pieskowi schronienia była bardzo pomocna. Sama jestem na siebie zła, że nie zrobiłam od razu ogłoszeń, ale oni się zastanawiali nad wzięciem go na stałe, jednak pare powodów było niekorzystnych dla psa, dlatego miałam poszukać mu DS. A teraz niestety musimy szukać psa zamiast domku dla niego. Mam tylko nadzieję, że dobrze sięto skończy, bo ostatnio same złe wieści na dogo czytam.
  3. oj dziewczyny, dziękuję za obecność. Przeszłam te tereny gdzie uciekła, pytałam ludzi i pokazywałam gdzie wiszą ogłoszenia. Ona jest śliczniutka. Ja mam nadzieję, że ktoś ją przygarnie. BYła wykąpana, zadbana i skora do zabaw, więc może gdzieś domek ją przygarnął a nóż zobaczą gdzieś ogłoszenia, albo pójdą do któregokolwiek weta to informacje dostanę. [B]danka4u1[/B] jeśli będą chcieli młodzi luidzie pomóc to mogę przesłać ogłoszenie mailem do wydrukowania i powieszenia. Wydrukuję też dodatkowo ogłoszenia i będę mieć w domu jakby ktoś przez weekend chciał skorzystać i rozklejać jeszcze gdzieś. tel do mnie to 506011513 gdyby mnie nie było na dogo to dzwońcie
  4. [quote name='inga.mm']Jasza, nie powinni puszczać młodziaka luzem. Wykazali się kompletnym brakiem wyobraźni i myślenia przyczynowo-skutkowego. Przecież to dorośli ludzie, a nie dzieci.[/QUOTE] wiem, ale nie miałabym go gdzie umieścić, a on tam był kochany
  5. [quote name='inga.mm']wyślij do wszystkich wetowni w Żorach i okolicy. I... do najbliższego schronu[/QUOTE] wszyscy weci powiadomieni i azyl (bo nie mamy schronu)
  6. [quote name='inga.mm']napisałam w profilu 2 osób z Żor i kilku z Rybnika. Mam nadzieję, że nie dostane za to bana[/QUOTE] dziękuję serdecznie. Azyl powiadomiony
  7. [quote name='inga.mm']znasz jakiś ludków z dogo z tamtej okolicy? Macie jakąś straż miejską?[/QUOTE] do dwóch osób które znam z dogo z Żor napisałam już. Prześlę info też do weta. straży miejskiej niestety nie mamy
  8. [quote name='inga.mm']jakie to miasto? Żory?[/QUOTE] tak k. Rybnika
  9. [quote name='inga.mm']kurrrrr....de!!!! co za bezmózgowie. Feliksik, masz kogoś do pomocy?[/QUOTE] Narazie niestety nie
  10. [quote name='andegawenka']Widzę tylko to" [B]Zawartość chwilowo niedostępna[/B] Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony. [LIST] [*][URL="http://www.facebook.com/"]Wróć do strony głównej[/URL] [/LIST] Facebook © 2012 · [URL="http://www.facebook.com/ajax/intl/language_dialog.php?uri=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fphoto.php%3Ffbid%3D367811143298459%26set%3Da.284636901615884.67265.100002087295326%26type%3D1%26theater"]Polski[/URL] [URL="http://www.facebook.com/facebook"]O Facebooku[/URL] · [URL="http://www.facebook.com/campaign/landing.php?placement=pf&campaign_id=402047449186&extra_1=auto"]Utwórz[/URL] Wiec nie widze żadnego profilu[/QUOTE] spróbuj teraz bo koleżanka pomogła mi odblokować - powinno działać
  11. [quote name='inga.mm'][B]czy moge się dowiedzieć co to znaczy "Dora uciekła"??????????????????????????????????????????[/B][/QUOTE]. Ingusia kochana, ja też tak zareagowałam. Rozkładam już ręce nad ludzką głupotą. Spuścili ją ze smyczy, bo już ładnie chodziła. I niestety wyrwała za jakimś psem. Szukałam jej - oni też. Dzisiaj rozkleję plakaty. Na forum miasta już dałam info. Mam tylko nadzieję, że się znajdzie
  12. [quote name='zerduszko']Link jest dla mnie niedostępny, pewnie zdjęcie tylko dla znajomych.[/QUOTE] dziwne, bo nie dałam ograniczeń (nie umiem haha).
  13. [quote name='andegawenka']nie mogę udostępniać nie mam uprawnień:niewiem:[/QUOTE] a może musisz mnie mieć w znajomych żeby moje zdjęcie udostępnić? To może dodaj mnie
  14. [quote name='zerduszko']Chyba nie mam Cię w znajomych. Daj linka do zdjęcia tu lub na pw, to udostępnię.[/QUOTE] [URL]http://www.facebook.com/hanna.kania.1?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=367811143298459&set=a.284636901615884.67265.100002087295326&type=1&theater[/URL] dzięki - udostępniaj
  15. na mojej tablicy FB jest już info. chyba że mówisz o osobnym wydarzeniu, ale tego się nie nauczyłam jeszcze
  16. [quote name='AniaRe'][FONT=Helv][SIZE=2][FONT=Helv][SIZE=2]. Padła propozycja, że VIVA [U][B]zorganizuje i pokryje koszt wybudowania u kogoś na terenie kojca oraz budy i będzie pokrywała wyżywienie Kajo - musi się tylko znaleźć ktoś[/B][/U], kto go na tych warunkach weźmie. (pytanie, czy zostanie podtrzymana, czy np. kolejny zarząd jej nie zmieniza np. 2 lata i czy się znajdzie taka osoba) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE] już myślałam, że miałam zwidy, ale nie - propozycja jednak była. Tylko, że jest mowa o wybudowaniu i pokryciu kosztów jedzenia...
  17. Narazie napisałam na żorskim forum, wydrukowałam ogłoszenia i po pracy pójdę rozwiesić. ja jużnie wiem czy płakać czy się załamać. Myślałam, ze to będzie prosta adopcja - jak widać zawsze pod górkę
  18. wieści nie są dzisiaj za dobre. Dzisiaj nie szukamy domku dla Dory, tylko samej Dory. Wczoraj uciekła na spacerze na skate parku - za jakimś psem zwiała. Chodziłam i szukałam, DT także i nic. Miała na sobie dwie obroże niebieską i brązową przeciwpchelną. Głupota ludzka nie zna granic. Jak można psa spuścić ze smyczy nawet jeśli już chodził bez niej. Przecież ona była tam tylko tydzień - ludzie mnie dobijają. Zero wyobraźni. Gdzie ja ją teraz znajdę i nawet jak znajdę co z nią zrobię, bo do domu nie mogę jej wziąć a do DT już nie dam. Kurde czemu akurat teraz jak mam chętne domki na nią. Dzisiaj idę rozieszać ogłoszenia do poszukiwań
  19. dzięki kochani, że jesteście. Już mam odzew z ogłoszeń, więc myślę, że łatwo pójdzie. Jutro przejdę się porobić zdjęcia jeszcze. Narazie może wstrzymajmy się z kolejnymi ogłoszeniami - te myślę wystarczą. Sunia na zdkęciu leży i wydaje się mała, ale jest tak prawie do kolana już
  20. cafeanimal dla Puszka: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Puszek,73819[/URL] co do Arona, to trzeba go ratować - wygląda koszmarnie
  21. wszystkie zdjęcia cudne, ale jedno wybrałam - niunieczka śliczna: [IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384363_490850950932600_576318811_n.jpg[/IMG]
  22. [quote name='AniaRe'] [FONT=Helv][SIZE=2][FONT=Helv][SIZE=2]A co do propozycji Vivy - zanim zacznie się szukac osoby gotowej na takich zasadach wziąć Kajo, trzeba konkretnie pogadać z Viva, czy faktycznie podtrzymuja tę propozycję, która padła w naszej rozmowie z p.Agatą w schronisku. (no i pytanie, co bedzie, jak się np. zmieni zarząd fundacji i stanowisko w tym temacie...i opiekun zostanie z problemem..) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE] nie chciałabym się wtrącać, ale może powyższa opcja mogłaby być przedyskutowana. A zmiana Zarządu? - kiedy może być jakaś? może to da temu psu jeszcze przynajmniej 2 lata życia. Wiem, że potem problem może znowu powstać, ale nauczyłam sięw ostatnich latach, że nie należy sięza bardzo zamartwiać co może być, bo życie pisze różne scenariusze. Może jednak ktoś zgodzi sięna opcję zabrania Kajo za koszty utrzymania przez Vivę, może mógłby zostać na tych warunkach w hoteliku, gdzie jest, bo jak widać tylko tam się dobrze zachowuje
  23. śliczna młodziutka sunia poszukuje domku - może uda sięz waszą pomocą - zapraszam na wątek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233068-piękna-pół-roczna-Dora-musi-opuścić-DT-szuka-DS?p=19751739#post19751739
×
×
  • Create New...