-
Posts
6610 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by feliksik
-
[quote name='finezja30']Mieszkam w okolicach Żor i bardzo chętnie pomogę w ogranięciu azylu bo to co się tutaj dzieje to koszmar. W Mysłowicach miałam wątpliwą przyjemność być i na pewno wiecie co tam się dzieje. Może najwyższy czas coś z tym zrobić??[/QUOTE] super im więcej nas tym lepiej
-
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Matko, ale wieści....:-o To czekamy na Nukę....skoro ma czipa, to we wszystkich gabinetach weterynaryjnych w okolicy trzeba by rozwiesić ogłoszenia ze zdjęciem i poinformować weterynarzy, bo pewnie już ktoś ją przygarnął.[/QUOTE] wszyscy powiadomieni, ale jak ktoś przyjdzie i powie że to jego pies to czy ja wiem czy będą sprawdzać chipa? albo jak założą drugiego chipa, nie wiedząc że już jest? cholera sama nie wiem. wysłąłąm jeszcze raz wieści o chipie do wetów i zdjęcie Dory (Nuki) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='cremilicious'][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=4][B] Zrobiłam jej ogłoszenie na portalu alegratka.pl i odpisała mi pewna pani, że kontaktowała się ze schroniskiem i pracownicy byli w szoku z powodu ogłoszenia, powiedzieli również, że takiej suczki nigdy nie było i nie ma oraz, że ktoś się podszywa pod schronisko (czyli że ja) itd... Szkoda zachodu, ech... [/B][/SIZE][/QUOTE] to dlatego nie chcemy dawać namiarów na schronisko w ogłoszeniu, ale też nie rozumiem, jak to nie było takiego pieska? Ktoś to moze wyjaśnić? -
Dora uciekła! .....piękna pół roczna Dora musi opuścić DT - szuka DS
feliksik replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
wczoraj spotkała mnie dziwna sytuacja. Dostałam sms, że jakaś pani chce sięze mną spotkać w sprawie zagubionego pieska. Już się wystarszyłam, bo nie chciała rozmawiać przez telefon tylko nalegała na spotkanie. Więc poszłam okazało się, że szukamy tego samego psa:crazyeye: tzn. pani jest domem faktycznym, któremu zgubiła się Dora, a raczej NUKA. Pani wieszała ogłoszenia, ale bez zdjęć, bo nie miała aktulanych - tylko takie po urodzeniu, a piesek mieszkał na ul. Pszczyńskiej - tam są domki - jakieś 500m od Rynku, gdzie została znaleziona. Jest mieszańcem haskiego i owczarka niemieckiego. W grudniu będzie miała 6 miesięcy i MA CZIPA :crazyeye:- więc jest szansa, że ktoś ją zaprowadzi do weterynarza i się natkną na niego. My byliśmy przed wizytą u weta jak sie zgubiła niestety. Więc teraz szukamy we dwie. Uciekła podobno w szelkach, jak była z synem Pani na spacerze. Tylko zastanawiam się jak mogła sięz nich wyplątać, bo pani znalazła same szelki. w czasie rozmowy jeszcze przyplątała się inna zguba, którą poprosiłam, żeby pani przetrzymała przez pare dni a ja chciałam ogłoszenie zrobić, ale jak pani wracała z nim do domu, to natknęła sięna właściciela, który go poszukiwał - mieszkał ulicę dalej i nazywa się Skubi uff, więc jeden uciekinier mniej:multi: Mam nadzieję tylko, ze to faktyczny domek i to faktycznie Nuka czyli Dora jest ich pieskiem, ale i tak przynajmniej wiem, ze nie szukam sama i ktoś na nią czeka. -
kochany psiak. Boję się teraz na zimę o te wszystkie, które nie mają domów, zgubiły się i wędrują na drogach
-
wskakuj na górę bohaterze
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor'][TABLE="width: 530, align: center"] [TR] [TD="colspan: 2"] [CENTER] [B]JóZIO[/B][B], nr 362[/B][/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 530, colspan: 2"][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238623.jpg[/IMG] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 530, colspan: 2"] [CENTER][TABLE="width: 530, align: center"] [TR] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238623.jpg[/IMG] [/TD] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238620.jpg[/IMG] [/TD] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238621.jpg[/IMG] [/TD] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238622.jpg[/IMG] [/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR][/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 290"][COLOR=#666666][B]numer: [/B][/COLOR]362 [COLOR=#666666][B]numer chip: [/B][/COLOR]0000000000000000 [COLOR=#666666][B]imię: [/B][/COLOR]Józio [COLOR=#666666][B]płeć: [/B][/COLOR]pies [/TD] [TD="width: 290"][COLOR=#666666][B]wiek: [/B][/COLOR]ok. 4 lat [COLOR=#666666][B]wielkość: [/B][/COLOR]srednia [COLOR=#666666][B]rasa: [/B][/COLOR]mix [COLOR=#666666][B]data przyjęcia: [/B][/COLOR]2012-10-20 [COLOR=#ff0000][B]kwarantanna do 2012-11-02[/B][/COLOR] [COLOR=#666666][B]przebywa w boksie: [/B][/COLOR]gabinet [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][COLOR=#666666][B]opis: [/B][/COLOR]Józio to przemiły, łagodny psiak w typie pudla. Jest łagdny, ufny i sympatyczny. Trafił do nas z ulicy Wyszyńskiego. [COLOR=#ff0000][B] SCHRONISKO MARMUROWA 4 W ŁODZI 42 TEL 656-78-42[/B][/COLOR] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] cafe dla Józia: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jozio,75358[/URL] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
feliksik replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='DZIR'][IMG]http://www.hotelzwierzat.com/produkty/184388082548055 (400x369).jpg[/IMG][TABLE] [TR] [TD]płeć: [/TD] [TD]samiec [/TD] [/TR] [TR] [TD]wiek: [/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]chip: [/TD] [TD]982061600048055 [/TD] [/TR] [TR] [TD]lokalizacja: [/TD] [TD]Wojtyszki [/TD] [/TR] [TR] [TD]kastracja [/TD] [TD]tak [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.hotelzwierzat.com/zapamietane.php"]zapamietaj:[/URL] [/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] Cudny, bardzo wesoły, około roczny [10.12] piesek w typie pudelka (jest niewielki, ale nie miniaturowy). Jest bardzo towarzyskim, otwartym i pełnym radości pieskiem. Przyjaźnie nastawiony do całego świata, chętny do zabawy. Bardzo kontaktowy i milusiński. Akceptuje inne psy, ładnie chodzi na smyczy. Trafił do nas bardzo zaniedbany i jego sierść wymaga jeszcze zabiegów pielęgnacyjnych. Polecamy do adopcji. WIĘCEJ ZDJĘĆ [URL="https://picasaweb.google.com/102103230939207071418/MAEPIESKIDOADOPCJIODZKIE505541128"]tutaj[/URL][/QUOTE] na kogo namiar do ogłoszeń dla pieska dać? a co się biednej Dolly stało? -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
feliksik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
dobrze, że udało sięją uratować - teraz tylko wychuchać i domku szukać -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
feliksik replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
o rany zdjęcia cud! rymowanki jeszcze lepsze! i Każdy wątek NUtusi tak się czyta jednym tchem -
Miron - niedowład tylnych łapek - malutki kundelek
feliksik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
jak cudnie, że zaczyna chodzić -
Mikusek KARLOS- jamniko-ratlerek? Grzeje pupala w nowym domu :)
feliksik replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
oj jak dobrze i rozumiem, że w warunkach domowych -
dobrze że już chodzi, ale co będzie jak wyjdzie? gdzie się podzieje?
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
feliksik replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattibo']Dzien dobry Wszystkim! To my jestesmy nowa rodzina Hopki, ktora sie jej nie moze doczekac:-) Pani Magda mnie tu zaprosila, a ja przeczytamlam caly watek Hopeczki i nie moge sie dosc nadziekowac wszystkim Panstwu za tyle serca, dobroci i w ogole. Za te wszystkie psiaki, ktore Panstwo ratuja i oddaja w dobre rece! DZIEKUJE!!! A wierszyki poprosimy w posagu:-)[/QUOTE] a ja znowu ryczę:placz:. Nutusia ty wydaj już Hopeczkę,bo ja wszystkie łzy wyleję;)