Jump to content
Dogomania

feliksik

Members
  • Posts

    6610
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by feliksik

  1. [quote name='Szarotka']Przyszlam watek podniesc.[/QUOTE] jak miło:evil_lol:
  2. [quote name='finezja30']Mieszkam w okolicach Żor i bardzo chętnie pomogę w ogranięciu azylu bo to co się tutaj dzieje to koszmar. W Mysłowicach miałam wątpliwą przyjemność być i na pewno wiecie co tam się dzieje. Może najwyższy czas coś z tym zrobić??[/QUOTE] super im więcej nas tym lepiej
  3. [quote name='Sarunia-Niunia'] ja też dzisiaj dostałam informację o jamnisi z synkiem, zobaczcie same: [URL]http://www.facebook.com/events/438710162857679/[/URL] śpią w budzie, w zewnętrzym kojcu:-([/QUOTE] wysłałam koleżance od jamników
  4. [quote name='iwonamaj']Ja tez nie mogę udostępniać :shake:...[/QUOTE] wszyscy z dogo robią zamęt na serwerze:evil_lol::diabloti:
  5. [quote name='Jasza']Matko, ale wieści....:-o To czekamy na Nukę....skoro ma czipa, to we wszystkich gabinetach weterynaryjnych w okolicy trzeba by rozwiesić ogłoszenia ze zdjęciem i poinformować weterynarzy, bo pewnie już ktoś ją przygarnął.[/QUOTE] wszyscy powiadomieni, ale jak ktoś przyjdzie i powie że to jego pies to czy ja wiem czy będą sprawdzać chipa? albo jak założą drugiego chipa, nie wiedząc że już jest? cholera sama nie wiem. wysłąłąm jeszcze raz wieści o chipie do wetów i zdjęcie Dory (Nuki)
  6. [quote name='cremilicious'][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=4][B] Zrobiłam jej ogłoszenie na portalu alegratka.pl i odpisała mi pewna pani, że kontaktowała się ze schroniskiem i pracownicy byli w szoku z powodu ogłoszenia, powiedzieli również, że takiej suczki nigdy nie było i nie ma oraz, że ktoś się podszywa pod schronisko (czyli że ja) itd... Szkoda zachodu, ech... [/B][/SIZE][/QUOTE] to dlatego nie chcemy dawać namiarów na schronisko w ogłoszeniu, ale też nie rozumiem, jak to nie było takiego pieska? Ktoś to moze wyjaśnić?
  7. wczoraj spotkała mnie dziwna sytuacja. Dostałam sms, że jakaś pani chce sięze mną spotkać w sprawie zagubionego pieska. Już się wystarszyłam, bo nie chciała rozmawiać przez telefon tylko nalegała na spotkanie. Więc poszłam okazało się, że szukamy tego samego psa:crazyeye: tzn. pani jest domem faktycznym, któremu zgubiła się Dora, a raczej NUKA. Pani wieszała ogłoszenia, ale bez zdjęć, bo nie miała aktulanych - tylko takie po urodzeniu, a piesek mieszkał na ul. Pszczyńskiej - tam są domki - jakieś 500m od Rynku, gdzie została znaleziona. Jest mieszańcem haskiego i owczarka niemieckiego. W grudniu będzie miała 6 miesięcy i MA CZIPA :crazyeye:- więc jest szansa, że ktoś ją zaprowadzi do weterynarza i się natkną na niego. My byliśmy przed wizytą u weta jak sie zgubiła niestety. Więc teraz szukamy we dwie. Uciekła podobno w szelkach, jak była z synem Pani na spacerze. Tylko zastanawiam się jak mogła sięz nich wyplątać, bo pani znalazła same szelki. w czasie rozmowy jeszcze przyplątała się inna zguba, którą poprosiłam, żeby pani przetrzymała przez pare dni a ja chciałam ogłoszenie zrobić, ale jak pani wracała z nim do domu, to natknęła sięna właściciela, który go poszukiwał - mieszkał ulicę dalej i nazywa się Skubi uff, więc jeden uciekinier mniej:multi: Mam nadzieję tylko, ze to faktyczny domek i to faktycznie Nuka czyli Dora jest ich pieskiem, ale i tak przynajmniej wiem, ze nie szukam sama i ktoś na nią czeka.
  8. kochany psiak. Boję się teraz na zimę o te wszystkie, które nie mają domów, zgubiły się i wędrują na drogach
  9. wskakuj na górę bohaterze
  10. [quote name='Fundacja Medor'][TABLE="width: 530, align: center"] [TR] [TD="colspan: 2"] [CENTER] [B]JóZIO[/B][B], nr 362[/B][/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 530, colspan: 2"][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238623.jpg[/IMG] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 530, colspan: 2"] [CENTER][TABLE="width: 530, align: center"] [TR] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238623.jpg[/IMG] [/TD] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238620.jpg[/IMG] [/TD] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238621.jpg[/IMG] [/TD] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99238622.jpg[/IMG] [/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR][/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 290"][COLOR=#666666][B]numer: [/B][/COLOR]362 [COLOR=#666666][B]numer chip: [/B][/COLOR]0000000000000000 [COLOR=#666666][B]imię: [/B][/COLOR]Józio [COLOR=#666666][B]płeć: [/B][/COLOR]pies [/TD] [TD="width: 290"][COLOR=#666666][B]wiek: [/B][/COLOR]ok. 4 lat [COLOR=#666666][B]wielkość: [/B][/COLOR]srednia [COLOR=#666666][B]rasa: [/B][/COLOR]mix [COLOR=#666666][B]data przyjęcia: [/B][/COLOR]2012-10-20 [COLOR=#ff0000][B]kwarantanna do 2012-11-02[/B][/COLOR] [COLOR=#666666][B]przebywa w boksie: [/B][/COLOR]gabinet [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][COLOR=#666666][B]opis: [/B][/COLOR]Józio to przemiły, łagodny psiak w typie pudla. Jest łagdny, ufny i sympatyczny. Trafił do nas z ulicy Wyszyńskiego. [COLOR=#ff0000][B] SCHRONISKO MARMUROWA 4 W ŁODZI 42 TEL 656-78-42[/B][/COLOR] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] cafe dla Józia: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jozio,75358[/URL]
  11. wygląda chyba bardzo podobnie - zapytaj kiedy tam sie znalazł? ja mam tą samą historię co PIkuś, też szukam psa który został spuszczony ze smyczy po tygodniowym pobycie, ach...
  12. [quote name='DZIR'][IMG]http://www.hotelzwierzat.com/produkty/184388082548055 (400x369).jpg[/IMG][TABLE] [TR] [TD]płeć: [/TD] [TD]samiec [/TD] [/TR] [TR] [TD]wiek: [/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]chip: [/TD] [TD]982061600048055 [/TD] [/TR] [TR] [TD]lokalizacja: [/TD] [TD]Wojtyszki [/TD] [/TR] [TR] [TD]kastracja [/TD] [TD]tak [/TD] [/TR] [TR] [TD][URL="http://www.hotelzwierzat.com/zapamietane.php"]zapamietaj:[/URL] [/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] Cudny, bardzo wesoły, około roczny [10.12] piesek w typie pudelka (jest niewielki, ale nie miniaturowy). Jest bardzo towarzyskim, otwartym i pełnym radości pieskiem. Przyjaźnie nastawiony do całego świata, chętny do zabawy. Bardzo kontaktowy i milusiński. Akceptuje inne psy, ładnie chodzi na smyczy. Trafił do nas bardzo zaniedbany i jego sierść wymaga jeszcze zabiegów pielęgnacyjnych. Polecamy do adopcji. WIĘCEJ ZDJĘĆ [URL="https://picasaweb.google.com/102103230939207071418/MAEPIESKIDOADOPCJIODZKIE505541128"]tutaj[/URL][/QUOTE] na kogo namiar do ogłoszeń dla pieska dać? a co się biednej Dolly stało?
  13. dobrze, że udało sięją uratować - teraz tylko wychuchać i domku szukać
  14. cudo nie pies!!!!! Jak można go było doprowadzić do stanu z pierwszej strony. Dziewczyny jesteście wielkie. faktycznie [COLOR=#ff0000]METAMORFOZA ROKU[/COLOR]
  15. już bezpieczna dziewczynka. FB mi się blokuje jak udostepniam - pisze, że moje działanie wprowadza zamęt na serwerze:crazyeye: hehe - niezłe co:cool3:
  16. uff, Ania super, że trzymasz rękę na pulsie
  17. o rany zdjęcia cud! rymowanki jeszcze lepsze! i Każdy wątek NUtusi tak się czyta jednym tchem
  18. jak cudnie, że zaczyna chodzić
  19. oj jak dobrze i rozumiem, że w warunkach domowych
  20. dobrze że już chodzi, ale co będzie jak wyjdzie? gdzie się podzieje?
  21. to zdjęcie jest powalające- idzie zima, kto go zabierze plisss
  22. PIękna Gieniusia!!! A jaki piękny uśmieszek na zdjęciach!
  23. [quote name='Nutusia'] Znalazłam - Ewelinaaa z Opola. Tylko chyba już zgłosiła akces na jamnikach w potrzebie. Ale może warto zapytać? Choć na "chwilę"?...[/QUOTE] to byłoby super
  24. [quote name='Mattibo']Dzien dobry Wszystkim! To my jestesmy nowa rodzina Hopki, ktora sie jej nie moze doczekac:-) Pani Magda mnie tu zaprosila, a ja przeczytamlam caly watek Hopeczki i nie moge sie dosc nadziekowac wszystkim Panstwu za tyle serca, dobroci i w ogole. Za te wszystkie psiaki, ktore Panstwo ratuja i oddaja w dobre rece! DZIEKUJE!!! A wierszyki poprosimy w posagu:-)[/QUOTE] a ja znowu ryczę:placz:. Nutusia ty wydaj już Hopeczkę,bo ja wszystkie łzy wyleję;)
  25. czy ktoś może zrobić FB - moze to pomoże, ale DT i tak trzeba szukać, bo jak go dać na DS, jesli nie znamy jego zachowań?
×
×
  • Create New...